Skocz do zawartości

Patch 9.2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w Anglii za każdym razem z dniem 1 lipca cały mój sztab szkoleniowy zostaje zwolniony bez informowania mnie o tym. I dzieje się tak co sezon... Acha, sztab zostaje zwolniony mimo ważnych kontraktów, a gdy próbuję ich pozyskać spowrotem to nie są zainteresowani powrotem do mojego/poprzedniego klubu i przed sezonem nie dość, że piłkarze nie trenują (bo nie mają z kim) to jeszcze muszę wydawać masę kasy na nowy sztab...

 

Hmm tez tak mialem pare razy :D chociaz bylo to w przeciagu okna transferowego, a nie koniecznie 1 lipca ;D

Odnośnik do komentarza
pirat

 

Moja fotke tez chcesz? Nie mam pirata i mam ten sam problem.

 

Nikt nie podkupil bo sa bez klubu, poprostu tak jakby skonczyl im sie kontrakt (chociaz mieli wazny), zero wiadomosci, nic. Po pierwszym takim zdarzeniu przedluzylem wszystkie kontrakty do 2011, poprostu pomyslalem, ze nie zauwzylem konca kontraktu. Moj asystent ;(

Odnośnik do komentarza

FM mi zrobił świąteczną niespodziankę. Po spaczowaniu na 9.2, spokojnie sobie grałem, a dzisiaj ni z tego, ni z owego, wyskoczyło mi okienko aktywacji. Kod wpisywałem, wyskakuje błąd, i tyle byłoby z grania :| Miał ktoś może do czynienia z taką sytuacją, albo wie jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Na SI Forum są pojedyncze zgłoszenia tego jako błędu. Jeśli pojawia Ci się to regularnie, spróbuj zapisać grę 30 czerwca - jeśli 1 lipca znów Ci wywalą staff, zapis z 30 czerwca dobrze byłoby podesłać do SI.

 

Tak tez zrobie, narazie mam Luty bo dzisiaj korki siadly i 3 miesiace w plecy (testowalem taktyke na holiday'u i zapomnialem autosave spowrotem ustawic ;x). A czy co sezon wyskakuje to nie wiem bo spotkalem sie z tym pierwszy raz, pozatym moj sztab zostal zwolniony kolejno: 17.7.2009, 17.7.2009 i potem asystent 8.8.2009 - zero wiadomosci, gdyby nie to ze w meczu nie mialem raportu bym sie nie skapnal, ze nie mam asystenta. Przejecia klubu tez nie bylo ;] do tego tylko 3 osoby zostaly zwolnione, reszta pracuje nadal. 1 Scout, 1 trener i 1 asystent. Nie wiem czy to moze miec zwiazek, ale probowalem zatrudnic innych gdy mialem limit (mialem 6 max i probowalem 7 zatrudnic). Kilka dni potem zostali bodajze zwolnieni ;> Save chetnie im wrzuce w razie czego o ile nie bedzie za duzo wazyl (150mb poki co).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już to gdzieś nie było wcześniej ale zauważyliście może, że na patchu 9.2.0 Bayern (około 1,6 miliona) wydaje tygodniowo więcej kasy na płace dla zawodników niż Chelsea (1,4 miliona), a wśród 15 najlepiej opłacanych zawodników w grze jest 6 zawodników Bayernu. to trochę dziwne tym bardziej, że na 9.1.0 płace w Bayernie wynoszą około 1 miliona tygodniowo. To jakiś bug czy nagle w przeciągu miesiąca Bayern stał się dla zawodników finansowym eldorado???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...