Skocz do zawartości

Patch 9.2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mam wrażenie że na patchu 9.2 pada więcej bramek... chociaż niekoniecznie w "moich" meczach... wyniki 5:1, 5:2, 5:3 występują praktycznie w każdej kolejce angielskiej Premier League

 

ps: ktoś pytał o fake - u mnie NADAL działa; a gram na rozpoczętej karierze na 9.1, spatchowanej do 9.2

Odnośnik do komentarza
Tzn to była taka sytuacja, że Legia zajęła 2 miejsce w lidze i wygrała w finale PP z Lechią, tak więc w myśl nowych przepisów Lechia automatycznie powinna otrzymać miejsce w uefa...??

 

Jeśli drużyna, która nie jest mistrzem Polski - a zajęła miejsce premiowane wstępem do Pucharu UEFA, wygra z drużyną, która się nie zakwalifikowała, to do UEFA wchodzi kolejny zespół w tabeli, a nie finalista.

 

Przykład:

- Mistrzem Polski jest Lech

- Finał PP: Lech - Polonia Bytom (12 miejsce), Lech wygrywa

Polonia Bytom wchodzi do UEFA.

 

Przykład 2:

- Mistrzem Polski jest Lech

- Finał PP: Wisła (2 miejsce) - Polonia Bytom (12 miejsce), Wisła wygrywa

Czwarta drużyna ligi wchodzi do UEFA.

 

Czyli jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

u mnie sytuacja wygląda tak

1. Wisła + zdobywa PP w meczu z Polonią Warszawa

2. Bełchatów

3. Legia

4. Lech

...

7. Polonia Warszawa

 

( 1 miejsce w LM i 3 miejsca w UEFA każde z innej rundy czyli 4 to runda 1; 3 to runda 2; 2 to rudna 3, (w zależność od wyniku PP) przynajmniej takie są zasady zapisane w polskiej lidze w FM )

 

i tak Lech wystartował od I rundy kwal. UEFA ,Legia od II rundy i Bełchatów od III rundy, no i Wisła I rundy kwal od LM

 

tylko co z miejscem za finał PP które zwolniła Wisła?

 

no dobra Lech ale czy to tak powinno być ? a nie Polonia powinna być?

Odnośnik do komentarza
u mnie sytuacja wygląda tak

1. Wisła + zdobywa PP w meczu z Polonią Warszawa

2. Bełchatów

3. Legia

4. Lech

...

7. Polonia Warszawa

 

( 1 miejsce w LM i 3 miejsca w UEFA każde z innej rundy czyli 4 to runda 1; 3 to runda 2; 2 to rudna 3, (w zależność od wyniku PP) przynajmniej takie są zasady zapisane w polskiej lidze w FM )

 

i tak Lech wystartował od I rundy kwal. UEFA ,Legia od II rundy i Bełchatów od III rundy, no i Wisła I rundy kwal od LM

 

tylko co z miejscem za finał PP które zwolniła Wisła?

 

no dobra Lech ale czy to tak powinno być ? a nie Polonia powinna być?

 

Powinna być Polonia. Kolejny błąd. ;x

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem u siebie bardzo dziwną, aczkolwiek mega zaskakującą na plus sytuację. Po zainstalowaniu patcha i przejściu do meczu, nie mam żadnego wczytywania! Ani trybu 3D, ani samego spotkania...Dla jasności wszystko chodzi świetnie, a mecz się nie tnie ani przez moment. Ma ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza
Zauważyłem u siebie bardzo dziwną, aczkolwiek mega zaskakującą na plus sytuację. Po zainstalowaniu patcha i przejściu do meczu, nie mam żadnego wczytywania! Ani trybu 3D, ani samego spotkania...Dla jasności wszystko chodzi świetnie, a mecz się nie tnie ani przez moment. Ma ktoś podobnie?

 

 

Tak , mam tak samo po zainstalowaniu patcha

Odnośnik do komentarza
Zauważyłem u siebie bardzo dziwną, aczkolwiek mega zaskakującą na plus sytuację. Po zainstalowaniu patcha i przejściu do meczu, nie mam żadnego wczytywania! Ani trybu 3D, ani samego spotkania...Dla jasności wszystko chodzi świetnie, a mecz się nie tnie ani przez moment. Ma ktoś podobnie?

 

 

Tak , mam tak samo po zainstalowaniu patcha

 

Jest ale wrzucili, to w moment kiedy zatwierdzisz skład na mecz i wtedy to mieli, raz mi już wyświetlił ten komunikat "przygotowywanie do meczu" :D

 

Hmm naszukałem się i nie znalazłem, w poprzedniej edycji fm '08 było tak, że po zakończeniu sezonu w newsach był komunikat o drużynach grających w pucharach, które i w jakich. A teraz tego nie zauważyłem. Czy jest jakaś inna możliwość sprawdzenia tego, w jednym miejscu? Tzn. bez grzebania po europejskich rozgrywkach z osobna...

Odnośnik do komentarza
Zauważyłem u siebie bardzo dziwną, aczkolwiek mega zaskakującą na plus sytuację. Po zainstalowaniu patcha i przejściu do meczu, nie mam żadnego wczytywania! Ani trybu 3D, ani samego spotkania...Dla jasności wszystko chodzi świetnie, a mecz się nie tnie ani przez moment. Ma ktoś podobnie?

 

 

Tak , mam tak samo po zainstalowaniu patcha

 

Jest ale wrzucili, to w moment kiedy zatwierdzisz skład na mecz i wtedy to mieli, raz mi już wyświetlił ten komunikat "przygotowywanie do meczu" :D

 

Hmm naszukałem się i nie znalazłem, w poprzedniej edycji fm '08 było tak, że po zakończeniu sezonu w newsach był komunikat o drużynach grających w pucharach, które i w jakich. A teraz tego nie zauważyłem. Czy jest jakaś inna możliwość sprawdzenia tego, w jednym miejscu? Tzn. bez grzebania po europejskich rozgrywkach z osobna...

 

W tabeli ?;P

Odnośnik do komentarza
Hmm naszukałem się i nie znalazłem, w poprzedniej edycji fm '08 było tak, że po zakończeniu sezonu w newsach był komunikat o drużynach grających w pucharach, które i w jakich. A teraz tego nie zauważyłem. Czy jest jakaś inna możliwość sprawdzenia tego, w jednym miejscu? Tzn. bez grzebania po europejskich rozgrywkach z osobna...

W podsumowaniu sezonu nie ma? Wejdź w Rozgrywki-> Polska -> i tak chyba jakoś będzie.

Odnośnik do komentarza

U mnie w Anglii za każdym razem z dniem 1 lipca cały mój sztab szkoleniowy zostaje zwolniony bez informowania mnie o tym. I dzieje się tak co sezon... Acha, sztab zostaje zwolniony mimo ważnych kontraktów, a gdy próbuję ich pozyskać spowrotem to nie są zainteresowani powrotem do mojego/poprzedniego klubu i przed sezonem nie dość, że piłkarze nie trenują (bo nie mają z kim) to jeszcze muszę wydawać masę kasy na nowy sztab...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...