Skocz do zawartości

Turniej charytatywny


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

http://ligowiec.net/news/19365-gramy-dla-i...choszcznie.html

 

Piątek (19.12.08r.) w Choszcznie będzie stał pod znakiem piłki halowej na wysokim poziomie. Do naszego miasta na charytatywny turniej o Puchar Burmistrza przyjeżdża Arka Gdynia oraz zespół Gwiazd Ligi Polskiej. Celem turnieju jest pomoc rocznemu Igorowi, mieszkańcowi Choszczna, który przeszedł już trzy operacje serca i czeka na kolejne trzy, które pozwolą mu normalnie żyć i funkcjonować. Pomysłodawcą turnieju jest Marek Gałwa.

Arka Gdynia przyjedzie w następującym składzie: Witkowski, Nawrocik, Zakrzewski, Karwan, Trytko, Niciński, Ława, Wachowicz. Zespół Gwiazd Ligi Polskiej stworzą: Telichowski, Gajtkowski, Kosmalski, Świerczewski, Majdan (Polonia Wa-wa), Topolski (Tur), Stachowiak (ŁKS), Sikora, Magdziarz (Warta), Szmatuła (Piast Gliwice).

 

I Turniej o Puchar Burmistrza Choszczna - Gramy dla Igora

 

Zapraszam wszystkich!

Odnośnik do komentarza

Już po turnieju:)

Naprawde fajnie bylo i ludzie nie szczędzili pieniędzy na wejściu oraz w licytacjach (np. koszulka Wacha za 180zł, piłki w podobnych cenach).

 

A piłkarsko? Poziom był dość dobry, ale nie najlepszy:P Zdecydowanie Arka odstawałą od reszty, była o dwie-trzy klasy lepsza.

6 miejsce zajęła ekipa amatorska Policja CHoszczno, na czele z sępem, któreog nie trawie z przyczyn osobistych 5 powędrowało do byłych kopaczy Piasta - Oldbojów.

O trzecie miejsce walczyły druzyny Pogonii Barlinek, która zaprezentowała się naprawdę dobrze, z zaanagażowaniem do końca we wszystkich meczach. Jednak przegrali z doświadczonymi "gwiazdami ligi". Pierwsza bardzo zła i nieładna informacja - nie zjawili się Radek Majdan i Piotrek Świerczewski, komentator nie podal powodów, tlumacząc, że z "różnych". Za to inny przyjechali, ale zagrali...no tak bez zaangażowania większość. Arek Bąk i Krzysztof Gajtkowski przyjechali dopiero na drugi mecz ligowy , na trzeci w połowie wybiegli z szatni w ogóle nie wchodząc... na plus zdecydowanie Błażej Telichowski, zawsze chłopaka lubiałem i pamiętam jego występy z młodzieżowej rep. Polski, dość nietypowo bo grał dziś na szpicy, został wicekrólem strzelców:) Krzysztof Sikora, to też widać duży talent i chłopak z potencjałem, do tej pory o nim nie slyszalem, ale zaprezentował się b.dobrze. Topolski ciągle faulował i cwaniaczył na boisku. Bramkarza nie kojarze, zagral średnio. Matlak - chciałem zdobyć jego autograf, ale on ciągle był nieobecny, niedostępny...

W finale wyrównane bylo pierwsze 4 minuty (wszystkie mecze to 15min bez przerw), gdy Piast Choszczno walczył bramka za bramke z Arką. Jednak póżniej piłkarze ekstraklasy pokazali na co ich stać ostatecznie wygrywając 4 bramkami bodaj 8:4.

Wszyscy grali z uśmiechem na twarzy, na luzie..oprócz mojego ulubieńca, od którego jako jedyny podszedlem, zamieniłęm słowo i wziąłem autograf dla brata dziewczyny - oczywiście Grzegorz Niciński. Grał jak zawsze, agresywnie, ale fair. Nie odpuścił żadnej piłki, do tego świetny przegląd pola, wykończenie akcji...

Królem strzelców zostal Damian Nawrocik - jak go nazwano "czarodzien piłki halowej" i nie ma w tym przesady, kiwki, dryblingi, świetna technika, szybkość. Np. potafił dostjąc podanie z boku będąc tuż przed bramakrzem jakiś metr od bramki w biegu przenieść piłkę nad golkiperem. Brawo. Zakrzewski , Trytko jak pisałem, z uśmiechem. Nie przyjechał Ława, a szkoda;(. Pojawił się Karwan, ale po "roboczemu", ponieważ miał kontuzje, oczywiście przywitany gromkimi brawami. Jeden kolega Wachowicza nawet dostał jego koszulkę z Herthy z podpisami:).

 

Pubilka dopisała, trybuny były pełne, na początku ciężko było cos zobaczyć, musiałem stać w przejściu...potem stałem już tuż przed linią boiska:P Na finałowe mecze znalazłem miejsce siedzące. Doping? W meczach gruopwych był tylko pojedyncze (w tym moje) brawa za ładne akcje. Dopiero w meczach ostatnich, finałowych doping był dla Piasta, Oldobjów

Kibice zachowali się dobrze w stosunku do Arki, nie bylo żadnych nieprzyjemnych starć czy zachować. I dobrze, to był turniej charytatywny.

 

Dzięki chłopak i oby więcej takich organizacji!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...