Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

500+ też ma konkretny cel, a jest rozdawaniem pieniędzy. Wiadomo, że będziecie bronić tych socjalistów, ale bez przesady ich program to socjalizm pisu razy dwa.

 

Oczywiście, że będę bronił lewicowych programów, bo wg mnie są słuszne i sprawiedliwe i nie uważam tego za nic złego. Natomiast będę się sprzeciwiał stawianiu znaku równości między komunizmem/stalinizmem i poglądami lewicowymi :P

To faktycznie albo używamy innego języka albo czytaliśmy różne programy, bo Razem mówi wprost, że służba zdrowia i edukacja mają być domeną państwową, a zatrzymanie jest początkiem likwidacji.

Wskaż miejsce, gdzie to jest napisane :>

Odnośnik do komentarza

Różnica jest taka, że socjalizm to tylko rozwodniony komunizm, nazizm/nacjonalizm/faszyzm(lol) to w żadnym stopniu nie jest rozwodniony libertarianizm, wszystkie te ideologie gardzą prywatną własnością i prawem człowieka do decydowania o swoim losie (podobnie jak komunizm).

Odnośnik do komentarza

 

500+ też ma konkretny cel, a jest rozdawaniem pieniędzy. Wiadomo, że będziecie bronić tych socjalistów, ale bez przesady ich program to socjalizm pisu razy dwa.

 

Oczywiście, że będę bronił lewicowych programów, bo wg mnie są słuszne i sprawiedliwe i nie uważam tego za nic złego. Natomiast będę się sprzeciwiał stawianiu znaku równości między komunizmem/stalinizmem i poglądami lewicowymi :P

To faktycznie albo używamy innego języka albo czytaliśmy różne programy, bo Razem mówi wprost, że służba zdrowia i edukacja mają być domeną państwową, a zatrzymanie jest początkiem likwidacji.

Wskaż miejsce, gdzie to jest napisane :>

 

Wieczorkiem postaram się wskazać miejsce, gdzie zostało to powiedziane.

Odnośnik do komentarza

 

Tak mam mgr z politologii i dlatego mnie to śmieszy.

 

Mnie z kolei śmieszy stawianie przez magistra politologii znaku równości pomiędzy lewicą, a komunizmem. Tak jak napisał Draken komunizm to jest skrajna lewica.

 

 

A skrajna lewica zawiera się w prawicy? :kekeke:

 

Lewica czy chcesz czy nie to te wszystkie socjaldemokracje, postkomunizmy, realne socjalizmy, socjalizmy, komunizmy. Nazizm jest ciężki do przypisania, gospodarczo to lewica, ale jednoznacznie nie można go wsadzić do wora lewica czy prawica.

Masz dwa roki: lewica i prawica: I w tym na "L" znajdziesz komunizm, nie ważne, że wyciągnąłeś, go z samego dołu :]

Odnośnik do komentarza

 

 

Razem od początku istnienia KOD było krytykowane za to, że w przeciwieństwie do SLD, PO, n. i całej reszty nie lansują się na KODowskich demonstracjach.

W ogóle nie rozumiesz istoty tej krytyki.

Nikogo nie interesuje to, czy Razem szło obok SLD, PO, N. itd. na marszach KOD - to sobie wymyślił szramek i w tym swoim smutnym świecie w to wierzy.

Krytyka Razem w temacie manifestacji KOD opierała się na tym, że gdy płonął Trybunał Konstytucyjny, oni zajmowali się sporem o Biedronkę, robiąc z polityki hipsteriadę dla głupców. Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy.

Czy walczyliby o słuszne cele na manifestacjach KOD czy swoich, to by nikogo nie interesowało. To, że zajmowali się problemem wtórnym (bo nikt o Biedronkę bez TK się nie zatroszczy), zamiast problemu podstawowego, było dowodem ich głupoty, dodatkowo szkodliwego, bo dali PiS argument do ręki - patrzcie, oni dostrzegają brak problemu z Trybunałem, zajmują się pracownicami Biedronki (ostatnio dostali drugą podwyżkę w 2017 roku, biedne kasjerki zarabiają po 2500 miesięcznie, faktycznie dramat godny uwagi żarliwej lewicy).

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak mam mgr z politologii i dlatego mnie to śmieszy.

 

Mnie z kolei śmieszy stawianie przez magistra politologii znaku równości pomiędzy lewicą, a komunizmem. Tak jak napisał Draken komunizm to jest skrajna lewica.

 

 

A skrajna lewica zawiera się w prawicy? :kekeke:

 

Lewica czy chcesz czy nie to te wszystkie socjaldemokracje, postkomunizmy, realne socjalizmy, socjalizmy, komunizmy. Nazizm jest ciężki do przypisania, gospodarczo to lewica, ale jednoznacznie nie można go wsadzić do wora lewica czy prawica.

Masz dwa roki: lewica i prawica: I w tym na "L" znajdziesz komunizm, nie ważne, że wyciągnąłeś, go z samego dołu :]

 

Ale bredzisz...

Odnośnik do komentarza

 

Razem od początku istnienia KOD było krytykowane za to, że w przeciwieństwie do SLD, PO, n. i całej reszty nie lansują się na KODowskich demonstracjach.

W ogóle nie rozumiesz istoty tej krytyki.

Nikogo nie interesuje to, czy Razem szło obok SLD, PO, N. itd. na marszach KOD - to sobie wymyślił szramek i w tym swoim smutnym świecie w to wierzy.

Krytyka Razem w temacie manifestacji KOD opierała się na tym, że gdy płonął Trybunał Konstytucyjny, oni zajmowali się sporem o Biedronkę, robiąc z polityki hipsteriadę dla głupców. Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy.

Czy walczyliby o słuszne cele na manifestacjach KOD czy swoich, to by nikogo nie interesowało. To, że zajmowali się problemem wtórnym (bo nikt o Biedronkę bez TK się nie zatroszczy), zamiast problemu podstawowego, było dowodem ich głupoty, dodatkowo szkodliwego, bo dali PiS argument do ręki - patrzcie, oni dostrzegają brak problemu z Trybunałem, zajmują się pracownicami Biedronki (ostatnio dostali drugą podwyżkę w 2017 roku, biedne kasjerki zarabiają po 2500 miesięcznie, faktycznie dramat godny uwagi żarliwej lewicy).

 

Gacek, ja się poważnie pytam, czy ty masz rozum i godność człowieka?

 

http://wyborcza.pl/1,75398,19742931,razem-opublikowalo-wyrok-trybunalu-konstytucyjnego-na.html

http://partiarazem.pl/2015/11/partia-razem-obronie-konstytucji/

http://partiarazem.pl/stanowiska/stanowisko-w-sprawie-trybunalu-konstytucyjnego/

Odnośnik do komentarza

 

 

Z punktów, które wymieniłeś to jedynie 14 można podciągnąć pod rozdawnictwo, bo rozumiem że to jest rozdawanie pieniędzy za nic. Pozostałe mają konkretne cele.

500+ też ma konkretny cel.

 

No właśnie, dlatego to jest dobry, choć jeszcze niedopracowany program.

 

 

[napinka] Czyli popierasz PIS? [/napinka]

 

;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Gacek, ja się poważnie pytam, czy ty masz rozum i godność człowieka?

Ale czytałeś co napisałem i zrozumiałeś, że chodziło o zajmowanie się Biedronką w momencie ostrego sporu o TK, a nie dodatkowe manifestacje zrobione po czasie, które im się oczywiście chwalą, ale wskazują raczej na zmądrzenie po czasie, a nie racjonalną ocenę w apogeum sporu politycznych priorytetów?

 

Kiedy dziesiątki tysięcy ludzi protestują przeciw zamachowi PiS na Trybunał Konstytucyjny, Partia Razem broni możliwości tworzenia związków zawodowych przez pracowników Biedronki i PolskiegoBusa.com. Kiedy Sejm zajmuje się ustawami o Służbie Cywilnej, mediach publicznych i policji, Razem próbuje zainteresować opinię publiczną walką o godną płacę, prowadzoną pod ramię z OPZZ.

http://natemat.pl/167625,kto-nie-z-nami-ten-przeciw-nam-razem-nie-idzie-razem-z-kod-woli-zajmowac-sie-biedronka-i-polskimbusem

 

Hipsterka polityczna, tyle. Nie dość, że głupia w kwestii priorytetów (pracownice Biedronki bronione przez TK >>> TK), to jeszcze głupia w kwestii założeń (walczmy o godną płacę zamiast o TK, choć to TK walczyło m.in. o kwotę wolną...).

Odnośnik do komentarza

 

Może jednak wróć do programowania, bo z ideologiami Ci nie wychodzi ;)

 

Mi ma prawo nie wychodzić, to nie ja jestem magistrem politologii. Tylko, że Tobie też coś za bardzo nie idzie w tym temacie ;)

 

 

Ok, to czy trockizm, luksemburgizm czy np. anarchizm komunistyczny to lewica?

 

Pomogę Ci:

 

http://i.imgur.com/bvSMrJB.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...