Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Gacek napisał:

No rzeczywiście, elektorat Zielony nie tylko jest liczny, ale też wymaga walki o to, by nie poszedł do Dudy :keke: 

No właśnie ponieważ nie jest liczny można było Zielonych spokojnie zignorować. Po drugie Trzaskowski walczy o to, żeby zmotywować ludzi, którym nie jest po drodze ani z PO ani z PiSem i mogliby zostać w domu, wiadomo że to nie kwestia utraty głosów bezpośrednio na rzecz Dudy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://www.money.pl/gospodarka/18-policjantow-pilnuje-domu-jaroslawa-kaczynskiego-prezes-nie-moze-nas-widziec-z-okien-6520579990591105a.html

 

to jest coś, co zauważyłem już dawno przechodząc koło domu Kaczafiego. W jakim my kraju żyjemy, że policja jest wykorzystywana jako policja polityczna? Jakim prawem służby publiczne zostały sprowadzone do roli prywatnej ochrony kogoś, kto nawet nie jest członkiem rządu (wtedy pewnie przysługiwałaby mu ochrona z BORu)?

I dlaczego nikogo to nie dziwi?

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza

Chłopak dostaje 12tys złotych mandatu za jazdę na rowerze. W tym samym czasie Kaczyński bierze udział w zgromadzeniu pod pomnikiem a później jedzie na zamknięty dla wszystkich cmentarz. To już dawno nie jest państwo prawa, równe dla wszystkich, tylko państwo PiSu który obywateli ma głęboko w D.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.05.2020 o 09:39, kuab napisał:

https://www.energetyka24.com/trzaskowski-zatrzyma-elektrownie-jadrowa-tego-chca-od-niego-zieloni-komentarz?fbclid=IwAR32BkV_L-URd_is4am4j5iRU8eUNPpSUdPdfvUW1ehiISeUyGEpDoYGdOg

Przykra sprawa, że Trzaskowski dał się nabrać na pseudonaukowe brednie Zielonych - mam nadzieję, że chce ich tylko wykorzystać do zdobycia poparcia, a potem ich po prostu oleje.

 

Cytat

Otóż nie udał im się szantaż wobec Rafała Trzaskowskiego i choć jeszcze niedawno domagali się od niego buńczucznie jednoznacznej deklaracji o rezygnacji z planów budowy elektrowni jądrowej w Polsce, ten wyciął im numer i oznajmił, że wcale z tych planów jako potencjalny prezydent rezygnować nie zamierza.

I to byłby wystarczający powód, żeby zepsuć im nastrój a tu bach, przy poniedziałeczku wjeżdża jeszcze minister Kurtyka i po rozmowie z szefem Nuclear Energy Agency oznajmia, że planuje rozpoczęcie budowy pierwszego polskiego reaktora na rok 2026, jego uruchomienie na 2033 a na rok 2040 - gotową flotę sześciu obiektów.

 


To cytat z FB Urszuli Kuczyńskiej, posłanki Lewicy zajmującej się energetyką. Zgodnie z moją nadzieją Trzaskowski wykręcił się od szemranych paktów z Zielonymi i BARDZO DOBRZE, brawa dla niego.

Co do reszty newsa to miło, że PiS zapowiedział budowę elektrowni jądrowej, ale wiadomo jak to bywa z dużymi projektami za ich rządów, w szczególności lotniska im. Solidarności Baranów.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś wie na 100% jak to jest:

 

- jestem w spisie wyborców w gminie 100 km od aktualnego miejsca przebywania

- chciałbym głosować korespondencyjnie

 

Dopisałem się elektroniczne do spisu wyborców na terenie obwodu wyborczego, gdzie teraz przebywam, ale nie dostałem jeszcze potwierdzenia tego, czy teraz mogę już złożyć wniosek o głosowanie korespondencyjne? Chodzi mi konkretnie o to, żebym mógł kartę do głosowania wrzucić do skrzynki pocztowej obok mojego obecnego miejsca zamieszkania, bez chodzenia do miejsca, gdzie głosują ludzie czy jechania 100 km. 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, dobry herbatnik z niego był. Wszystko zaczęło się psuć wraz z słuchaniem się spindoktorów od 7 boleści (chyba tego typa co poprzednio wykreował Petru), kto mógł przewidzieć jaki to będzie miało efekt :keke:


Inna sprawa że Trzaskowski to kandydat dużo bardziej pasujący szerokopojętej polskiej lewicy niż Kidawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...