Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę nie ogarniam jak Gacek może bronić Giertycha sprzed ca. 15 lat. To był człowiek, który bardziej mi podnosił wtedy ciśnienie niż całe obecne PiS razem wzięte. Pierwsze lepsze cytaty znalezione w necie:

 

Cytat

Apelujemy do SLD by ujawniło, którzy z ich liderów, parlamentarzystów, członków innych organów konstytucyjnych, mają zamiar, po ewentualnym wejściu w życie projektu umożliwiającego zawieranie związków homoseksualnych, taki związek zawrzeć. (2003 r.)

Ojciec Tadeusz Rydzyk na pewno jest osobą, której Order Orła Białego się należy. (2005 r.)

Trzeba odebrać emerytury byłym ubekom! (2006 r.)

To, co powoduje wściekły atak i na rząd, i na działania w Ministerstwie Edukacji Narodowej, to jest koniec waszego monopolu. Przez 16 lat środowiska liberalne i socjalistyczne albo nawet lewackie utworzyły sobie w polskiej szkole, a szczególnie w Ministerstwie Edukacji Narodowej, siedlisko i przede wszystkim wielką przepompownię pieniędzy. (2006 r.) 

 

To jakie poglądy ten człowiek obecnie reprezentuje i broni to jest kompletne przeciwieństwo człowieka sprzed 15 lat. Zresztą nie zapominajmy jeszcze o jego wybitnym ojcu, który w Europarlamencie negował ewolucję.

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Między Giertychem a Andruszkiewiczem jest jedna, podstawowa różnica: nie wierzę, by Romek mógł być w takiej służalczej desperacji by założyć takie twitterowe monstrum jak „Popieramy premiera Morawieckiego”. Jego lizusostwo jest tak obrzydliwe, że wywołuje we mnie autentyczne obrzydzenie, większe niż w przypadku Giertycha, Winnickiego, Kowalskiego et consortes. Zresztą wydaje mi się (ale to kwestia wyłącznie intuicji), że i intelektualnie Giertych góruje nad Andruszkiewiczem. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Feanor napisał:

Między Giertychem a Andruszkiewiczem jest jedna, podstawowa różnica: nie wierzę, by Romek mógł być w takiej służalczej desperacji by założyć takie twitterowe monstrum jak „Popieramy premiera Morawieckiego”. Jego lizusostwo jest tak obrzydliwe, że wywołuje we mnie autentyczne obrzydzenie, większe niż w przypadku Giertycha, Winnickiego, Kowalskiego et consortes. Zresztą wydaje mi się (ale to kwestia wyłącznie intuicji), że i intelektualnie Giertych góruje nad Andruszkiewiczem. 

Ale mówimy o Giertychu 2018, czy Giertychu 2005?

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Feanor napisał:

Między Giertychem a Andruszkiewiczem jest jedna, podstawowa różnica: nie wierzę, by Romek mógł być w takiej służalczej desperacji by założyć takie twitterowe monstrum jak „Popieramy premiera Morawieckiego”. Jego lizusostwo jest tak obrzydliwe, że wywołuje we mnie autentyczne obrzydzenie, większe niż w przypadku Giertycha, Winnickiego, Kowalskiego et consortes. Zresztą wydaje mi się (ale to kwestia wyłącznie intuicji), że i intelektualnie Giertych góruje nad Andruszkiewiczem. 

Ale problemem nie jest to, czy tylko jeden z nich czy obaj są debilami tylko to, że znowu mamy faszystę w ministerstwie. Myślę też, że nie doceniasz Giertycha - za czasów jego służalczości Kaczyńskiemu po prostu nie było twittera :keke: 

 

Meme related:

Spoiler

49151103_2028797240522624_45833667864889

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

Ale problemem nie jest to, czy tylko jeden z nich czy obaj są debilami tylko to, że znowu mamy faszystę w ministerstwie. Myślę też, że nie doceniasz Giertycha - za czasów jego służalczości Kaczyńskiemu po prostu nie było twittera :keke: 

 

Meme related:

  Pokaż ukrytą zawartość

49151103_2028797240522624_45833667864889

 

 

Dla mnie jednak różnica istnieje. Giertych do rządu wszedł, by PiS mógł dalej rządzić, bo eksperyment z rządem mniejszościowym nie wyszedł. Andruszkiewicz wszedł, bo jest wymiotogennym lizusem (za nim nie stoi nawet Ruch Narodowy, który się raczej od niego odcina). 

I to jest problem, bo oznacza to, iż standardy polskiej polityki poszły niesamowicie w dół. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I kolejny krok został postawiony


 

Quote

 

Prezydent Gdańska został przewieziony do szpitala - nieoficjalnie ustalił Onet. Do ataku na Pawła Adamowicza doszło podczas światełka do nieba. Prezydent był reanimowany.

Policja usuwa ludzi z miejsca, gdzie odbywał się finał. Na miejscu jest bardzo dużo policji oraz innych służb. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, prezydent był reanimowany.

Adamowicza zaatakował mężczyzna, który wbiegł na scenę podczas światełka do nieba.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Profesor napisał:

I kolejny krok został postawiony


 

 

 

No ja zdążyłem już wyczytać, że w przeciwieństwie do zamachu na biuro poselskie PiS, gdzie zginął niewinny Marek Rosiak w tym przypadku mamy do czynienia z przestępcą :| Ja wiele rzeczy potrafię zrozumieć, ale takiego skurwysyństwa nie. A Pani Krystynie Pawłowicz po jej wpisach na twiterze powinny zostać odebrane prawa człowieka :| 

Swoją drogą:

Dpflp73XcAACGS1.jpg

 

vs

 

 

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że to, co się wydarzyło wczoraj wieczorem w Gdańsku stanie się niestety kolejnym pretekstem do wojny politycznej w naszym polskim piekiełku. Już marszałek Borusewicz wypowiedział się, iż jest to "skutek nagonki na prezydenta Adamowicza" oraz, że "ci, którzy nakręcali tę falę nienawiści przeciwko prezydentowi Adamowiczowi powinni wiedzieć, że to ich wina". Swoje trzy grosze dorzucał pełen oszołom z PiSu płci żeńskiej, który atak ten wykorzystał jako pretekst do podważenia pozycji Owsiaka. Dla mnie to, o się wydarzyło w Gdańsku to przykład totalnego zbydlęcenia, obawiamy się uchodźców, a prawdziwym zagrożeniem dla siebie jesteśmy my sami. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście, to szokujące lub niepokojące, że część winy za zbrodnię popełnioną przez gościa odczłowieczającego polityka PO spada na ludzi, którzy odczłowieczali polityków PO przez lata ciągłego wyrzygiwania do mikrofonów tekstów, które takich jak ten psychol z Gdańska zachęcały. :roll: 

Właśnie przez taką postawę pożytecznych idiotów "skupmy się na ofiarze, nie roztrząsajmy czyja to wina, to nie ma związku z polityką" zachęca się polityków stosujących mowę nienawiści do tego, by ją stosowali dalej, właśnie taka postawa stanowi paliwo dla takich polityków jak Pawłowicz.

 

Ironią losu jest to, że w zeszłym tygodniu prokuratura umorzyła dochodzenie w sprawie publikacji aktu zgonu kilku polityków samorządowych, w tym Adamowicza, przez jakiś nacjonalistów - co było kolejnym krokiem na drodze ustępstw PiS wobec towarzystwa nacjololo - a wczoraj stało się to, co się stało.

No ale pewnie, nie łączmy jednego z drugim :roll: 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, laczmy, laczmy bezposrednio! Podobnie jak Owsiak gadajacy o plastusiach z TVP - naogladal sie pewnie ich i dlatego przyszedl z nozem na WOSP!

 

@Brudinho dorzynanie watahy to przeciez nawiazanie do cytatu z Radka Sikorskiego. Polityczne przedszkole ma tu jasna odpowiedz, kto zaczal - i w tym wypadku wieksza odpowiedzialnosc spada na tego, kto wprowadzil taki jezyk do debaty.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Już się inba powoli zaczyna - oczywiście wszystko jest czarno-białe i banalnie proste jest przypisanie politycznych motywacji gościowi z prawdopodobnie totalnie skręconą psychiką. IMO równie prawdopodobne jest to, że w chorej głowie zrodziła się wizja znalezienia wroga, który jest odpowiedzialny za jego przeżycia i gdyby nie było to PO, to równie dobrze mogłoby to być koło łowieckie albo Polski Związek Wędkarski. To nie był manifest polityczny a'la Breivik tylko "zwykła" zemsta psychopaty. 

 

Poza tym gość spędził ostatnie 5 lat w więzieniu - tam miał dostęp do debaty publicznej?

  • Lubię! 7
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...