Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Imo nie do końca. Misiewicz jest problemem wizerunkowym, taką platformerską osmiorniczką. Kaczyński doskonale rozumie, ze takie indywidua ciągną im poparcie w dół i jesli już maja kręcić lody jak tysiące pisowskich działaczy, to musza to robić po cichu, a nie na świeczniku. Z kolei Macierewicz traktuje swojego byłego rzecznika jak symbol "nic mi nie zrobicie, mogę wszystko", pokazuje swoją siłę. Dzieki temu nikt mu sie nie wtrąca w jego niesamowicie szkodliwe działania w armii i wywiadzie. Imo Kaczyński, który zawsze dbał, by nikt za bardzo nie urósł w siłę, przegapił moment, w którym Macierewicz wyrwał sie spod kontroli i teraz musi go "przydusić" idąc z nim na konfrontacje.

Odnośnik do komentarza

Na dwoje babka wróżyła. Można szukać analogii Gowina czy Ziobry, ale taki Misiewicz to idealny temat zastępczy do przeprowadzania dziwnych zmian, które tak naprawdę mają znaczenie.

Może ten tajming to po prostu przypadek, ale to pewnie wie tylko Naczelnik z Nowogrodzkiej i jego świta.

Odnośnik do komentarza

A tym razem w międzyczasie PiS złożył projekt ustawy dzięki której Ziobro będzie mógł samodzielnie powoływać i odwoływać prezesów sądów według własnego uznania. Z ciekawości popatrzyłem na najpopularniejsze portale (onet, interia, wp) i na stronie głównej na żadnym z nich nie ma o tym ani słowa. Wiadomością dnia jest oczywiście opinia komisji o Misiewiczu.

Odnośnik do komentarza
Tezy o przkrywaniu Misiewiczem ważniejszych rzeczy są absurdalne.

W poniedziałek wyskoczył Misiewicz, który bez jakiegoś istotnego konfliktu między Macierewiczem a resztą odchodzi w cień już w czwartek, a w środę wieczorem składana jest ustawa częściowo podporządkowująca władzę sądowniczą (nie)rządowi.

Jeśli to nie jest przykrywanie, to nie bardzo wiem, co tym jest.

Odnośnik do komentarza

To spindoktorski geniusz przykrywać sprawy, które Polaków nie interesują (kwestia KRS np. żyje w mediach już dłuższy czas, a mam wrażenie, że ludzi nie interesuje w najmniejszym stopniu) sprawami, które interesują i działają na mocną niekorzyść. Zwłaszcza wśród elektoratu PiS-u, który reformom Ziobry wręcz przyklaskuje, a przy Misiewiczach pojawia się mimo wszystko dysonans poznawczy.

Odnośnik do komentarza

Elektorat PiS dzieli się z grubsza na dwie kategorie: wyznawców i delfinów.

Wyznawców nie zrazi nic. Do przeciętnego Janka z Ząbek może przyjść Kaczyński i zastrzelić mu rodzinę, a on i tak będzie na nich głosował, bo "za Tuska było gorzej". To jest ze 20-25% wyborców.

Delfinów w większości IMO Misiewicz nie zrazi. Z kolei PiS tracił na zmianach ustrojowych, na zamachu na TK itp. Oczywiście, nie tracił tak wiele jak mógł, bo wielu jeszcze nie wyjęło głów z tyłków i zachwyca się 500+, bo "inne rządy tyle ludziom nie dały" (wiadomo, rząd ma swoje pieniądze, które bierze ze strzyżenia jednorożców, a nie z podatków), ale tracił. Moim zdaniem więcej tych, którzy dali PiS rządy (czyli tych, którzy w ostatnich wyborach przeszli do nich, bo Sikorski jadł ośmiorniczki, problem pierwszego świata, wiadomo) zraziłyby permanentne zmiany w postaci zamachu na sądy niż szybkie odstrzelenie Misiewicza pod pretekstem "dobry Kaczor, zły bojar".

 

Stąd moja teza o przykryciu innych tematów Misiewiczem.

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie znajdzie sobie innego młodego chłopca. Myślę, że jakby to była kwestia nepotyzmu to media już dawno by się dogrzebały i znalazły powiązanie. Dlatego podejrzewam bardziej po prostu homoseksualne ciągoty Macierewicza. W końcu gdyby na miejscu Misiewicza była 25-letnia modelka to nikt by na to nawet nie zwrócił uwagi.

Odnośnik do komentarza

Konflikt Antoniego z Jarosławem możecie włożyć między bajki. Imo Antek ma kwity na Kaczora. Misiewicz to jak słusznie zauważył Profesor to problem wizerunkowy, który trzeba było rozwiązać, myślę że za aprobatą Macierewicza. Do tego akurat teraz przykryli tym tematem ustawę Ziobry, media zawiodły mnie na całej linii zajmując się tym cyrkiem, a nie prawdziwym problemem z likwidacją trójpodziału władzy w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Konflikt Antoniego z Jarosławem możecie włożyć między bajki. Imo Antek ma kwity na Kaczora. Misiewicz to jak słusznie zauważył Profesor to problem wizerunkowy, który trzeba było rozwiązać, myślę że za aprobatą Macierewicza. Do tego akurat teraz przykryli tym tematem ustawę Ziobry, media zawiodły mnie na całej linii zajmując się tym cyrkiem, a nie prawdziwym problemem z likwidacją trójpodziału władzy w Polsce.

Nie tylko mediów wina. Opozycja też nie zrobiła niczego, żeby uwagę mediów zwrócić. Może po prostu tajemnica jest w tym, że teraz to tylko złożenie projektu, a aferę będą robić przed samym głosowaniem.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=mVegeZVPf-4nie wiem w sumie czy to się tu nadaje, ale taki wasz obraz pisowcy. Ja zwyczajnie bym takiego skurwiela (bo inaczej nie umiem powiedzieć) powiesiłbym za jaja na rynku w Bydgoszczy.

 

Rafał Piasecki, radny z Bydgoszczy i były członek PiS znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną.

Karolina Piasecka podczas programu „Pytanie na śniadanie” ujawniła nagranie rejestrujące przemoc fizyczną i psychiczną, której dopuszczał się wobec niej Piasecki. Jest to nagranie pełne agresji, dominacji i władzy, kompletne zaprzeczenie najbardziej podstawowych zdolności człowieka do empatii.

Warto dodać, że to członek partii konserwatywnej, która deklaruje trzymanie się wartości rodzinnych, więc to powinno być podwójnie piętnowane, bo facet dodatkowo jest hipokrytą pierdolonym

Odnośnik do komentarza

On zresztą został usunięty z partii chyba. Sugerujesz Flint, że gdyby ten drań pochodził z jakiejkolwiek innej partii (a w każdej się taki może znaleźć), to można by go piętnować mniej?

tak, bo przynajmniej nie byłby hipokrytą. "lewaki" mają nieco inny stosunek do wartosci rodziny, czyż nie? A usunięto go podobno po interwencji żony xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...