Skocz do zawartości

Sprzęt audio


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 28.02.2019 o 18:46, jasonx napisał:

tx za tego linka jeszcze raz. Te Creativy to bylo to czego szukalem. Wygoda, niezla jakosc dzwieku i sensowna cena.

 

Kupiłeś? Też muszę coś nabyć i myślę czy opłaca mi się znowu wydawać te 50 zł za wątpliwą jakość itp. Chciałbym wydać coś koło 100 - te co napisałeś to te:

Creative Sound Blaster Jam?

 

Nie są duże, nie jest w nich gorąco? ;) Do tej pory miałem raczej douszne coś jak te:  Bluedio KN Sport, nie wiem czy nie lepiej dla mnie takie.

 

Do codziennego słuchania - spotify, od czasu do czasu do grania na kompie. Fajnie jakby były z basem.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

 

Kupiłeś? Też muszę coś nabyć i myślę czy opłaca mi się znowu wydawać te 50 zł za wątpliwą jakość itp. Chciałbym wydać coś koło 100 - te co napisałeś to te:

Creative Sound Blaster Jam?

 

Nie są duże, nie jest w nich gorąco? ;) Do tej pory miałem raczej douszne coś jak te:  Bluedio KN Sport, nie wiem czy nie lepiej dla mnie takie.

 

Do codziennego słuchania - spotify, od czasu do czasu do grania na kompie. Fajnie jakby były z basem.

Kupilem i jestem mega zadowolony. Nie jest to oczywiscie sprzet dla audiofila, ale dla mnie spelnia wszystkie oczekiwania. Czasem uzywam z 3-4h jednym ciagiem jak biore małą w wózku na spacer i uszy mi sie nie męczą. Do tego wbudowany mikrofon wiec w razie potrzeby jednym klikem w sluchawce odbieram telefon i rozmawiam. Moja zona tez je bardzo chwali.

Nie wiem jak sie sprawdza w mega upaly. Ale nie sa jakies mega duze i nie uciaskaja uszu wiec powinno byc ok.

Jedyny ew. minus, ze nie sa skladane, wiec musisz je raczej nosic na szyji anie zlozysz i schowasz do plecaka.

Ale za ta cene swietne.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Też lubię bass i te mi podeszły kiedyś: https://www.audiomagic.pl/sluchawki/brainwavz-delta-z-mikrofonem?from=listing

 

Te mają mikrofon, jakbyś chciał przez telefon gadać. Ogólnie ten sklep polecam, chłamu nie sprzedają.

ale to sa kabel-only? bo nie widze nic o BT w opisie.

Te Soundblastery znowu sa BT-only, jesli to ma znaczenie dla jmk.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale znowu pytał o moje, która sa tylko BT wiec wolałem uscislic.

A ja tez szukam jakis dousznych (takich awaryjnych, co by zawsze w kieszeni były). Optymalnie BT + kabel ew jesli nie ma czegos takiego, to samo BT. W rozsadnych pieniadzach, co by to nie znaczyło dla takich słuchawek ;)

Bluedio KN Sport?

EDIT te bluedio w sumie przez ten neckband nie wygladają na takie do schowania do kieszeni. Czy ony by się zmiescily np. w takie etui?

https://allegro.pl/oferta/etui-case-na-sluchawki-opakowanie-ochrona-6914250864

 

Może takie? :-k

https://www.morele.net/sluchawki-ipipoo-il98bl-red-1602815

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, jasonx napisał:

Kupilem i jestem mega zadowolony. Nie jest to oczywiscie sprzet dla audiofila, ale dla mnie spelnia wszystkie oczekiwania. Czasem uzywam z 3-4h jednym ciagiem jak biore małą w wózku na spacer i uszy mi sie nie męczą. Do tego wbudowany mikrofon wiec w razie potrzeby jednym klikem w sluchawce odbieram telefon i rozmawiam. Moja zona tez je bardzo chwali.

Nie wiem jak sie sprawdza w mega upaly. Ale nie sa jakies mega duze i nie uciaskaja uszu wiec powinno byc ok.

Jedyny ew. minus, ze nie sa skladane, wiec musisz je raczej nosic na szyji anie zlozysz i schowasz do plecaka.

Ale za ta cene swietne.

 

Musisz w telefonie klikać? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, jmk napisał:

Nie pisałem o BT, bo chyba wolę bez ;) Bo jak BT do kompa podłączyć jak nie mam tam BT ;) Chyba, że ze słuchawkami jest jakiś adapter?

Ja do swoich mam też kabel normalnie (przydatny jak bateria padnie), ale nie wiem czy to jest norma.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

Nie pisałem o BT, bo chyba wolę bez ;) Bo jak BT do kompa podłączyć jak nie mam tam BT ;) Chyba, że ze słuchawkami jest jakiś adapter?

Ale te Twoje KN Sporty to chyba tylko BT są? ;)

 

Jeżeli w sumie nie wiesz, czy wolisz BT czy bez to weź 2w1. Moja córka używa

https://www.head-fi.org/threads/bluedio-t2s-bluetooth-headphones-review-by-mark2410.780736/

dźwięk tam jest miazga. Tylko one są trochę większe i w ciepłe dni na zewnątrz mogą uszy się lekko przypocić. Ale ogólnie to są rewelka.

Odnośnik do komentarza

No jednak to nie to :( Słuchałem z youtube'a, google music i spotify - no basów nie mają w ogóle, mają sztuczki dźwięku przestrzennego, ale to akurat mało ważne. Jeszcze nie patrzyłem na kompie, bo to może wina mojego tel?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

No jednak to nie to :( Słuchałem z youtube'a, google music i spotify - no basów nie mają w ogóle, mają sztuczki dźwięku przestrzennego, ale to akurat mało ważne. Jeszcze nie patrzyłem na kompie, bo to może wina mojego tel?

No niestety, najlepszy sposób na zakup słuchawek dopasowanych do siebie, to pójść do sklepu i posłuchać jak wszystkie brzmią. Ja te wybierałem z 4 różnych i kierowałem się właśnie mocniejszym kopem basu, więc jestem trochę zaskoczony taką opinią :-k Zobacz na kompie, bo oczywiście źródło dźwięku też ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś się wybieram po https://www.ceneo.pl/53681603?se=EzRHHRe8hO5ZC5nwAw2nbMsuYNmaiX-8&gclid=Cj0KCQjw_r3nBRDxARIsAJljleG9lZiJxRICeh_rMI0v_aFbvzxIORLsBn2Pn1L5QVEe5gfzbZNUkDEaAonBEALw_wcB#

 

Powinno być w miarę dobrze? W sumie głównie w pociągu/autobusie słucham, jakimś bardzo wymagający nie jestem. Zależało mi na braku kabla, składaniu się i w miarę ok baterii (te niby 20h)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

@Scorpio, pytanie, jestem trochę laik, więc nie niszcz mnie jakby co :)

 

Od jakiegoś czasu rozglądam się po necie za konfiguracją audio. Wpadłem na to https://thevinylfactory.com/features/budget-turntable-set-up/,

co sądzisz o zestawie numer 3? Poczytałem trochę o tym połączeniu i nie znalazłem jakichś większych przeciwwskazań.

Ogólnie do onkyo podłączałbym jeszcze TV (film, spotify, ps4), a do głośników w przyszłości pewnie dokupiłbym jakiś sub.

Mógłbym ewentualnie zmienić Regę na coś innego, co by zbić cenę, ale coś mnie podświadomie popycha w jej stronę ;) 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...