Skocz do zawartości

Ciekawe strony www


szramek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

http://tabletopaudio.com/

 

W zamyśle podkład muzyczny dla MG w RPG, w praktyce może służyć jako urozmaicenie czasu, tło dla książki, czy "biały szum" pomagający się skupić, czy wyciszyć od zewnętrznych bodźców.

 

---

 

http://exrx.net/

 

Darmowa baza danych związanych z ćwiczeniami/fitness/dietą. Design archaiczny, ale chyba wszystkie ćwiczenia są ilustrowane krótkim filmikiem demonstrującym poprawną technikę wykonania, bez zbędnych dodatków i reklam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy później...

https://www.idrlabs.com/pl/komunizm/49/result.php?fbclid=IwAR10bz92luVJ18FjZp7p8SByXmi4ZbyjXEAsEGWQNfU96r37cCrdz84wPbo

 

U mnie nawet tu pechowo - 13%, AŻ 13 :/

 

Zgodność Twoich osobistych poglądów z komunizmem jest niska. Oznacza to, że popierasz niewiele zasad komunizmu przedstawionych w klasycznej literaturze marksistowskiej. Jest bardzo prawdopodobne, że popierasz konieczność prywatnej własności i prywatnego biznesu, a także prawo do swobodnych związków gospodarczych i indywidualnie kontrolowanej produkcji. Najprawdopodobniej uważasz także, że pojedyncze osoby są bardziej motywowane perspektywą osobistych korzyści niż zaspokajaniem potrzeb jakiejś bezkształtnej grupy społecznej (jak „społeczeństwo”), do której prawdopodobnie nigdy nie chciały przynależeć.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, jmk said:

https://www.idrlabs.com/pl/komunizm/49/result.php?fbclid=IwAR10bz92luVJ18FjZp7p8SByXmi4ZbyjXEAsEGWQNfU96r37cCrdz84wPbo

 

U mnie nawet tu pechowo - 13%, AŻ 13 :/

 

Zgodność Twoich osobistych poglądów z komunizmem jest niska. Oznacza to, że popierasz niewiele zasad komunizmu przedstawionych w klasycznej literaturze marksistowskiej. Jest bardzo prawdopodobne, że popierasz konieczność prywatnej własności i prywatnego biznesu, a także prawo do swobodnych związków gospodarczych i indywidualnie kontrolowanej produkcji. Najprawdopodobniej uważasz także, że pojedyncze osoby są bardziej motywowane perspektywą osobistych korzyści niż zaspokajaniem potrzeb jakiejś bezkształtnej grupy społecznej (jak „społeczeństwo”), do której prawdopodobnie nigdy nie chciały przynależeć.

czyli co, oddajesz rentę?

Odnośnik do komentarza

nie składałem wniosku, mam nadzieję, że nigdy w takiej sytuacji nie będę :) chociaż gdybym był, chciałbym nie mieć problemu ja od Państwa otrzymać

 

a poważnie: dlaczego jesteś zdruzgotany 13 punktami w jakiś tam teście w internecie? nie domyślałeś się wcześniej, że jednak coś tam z lewaka masz? przecież ten test tak napisany, że 0 byłoby bardzo trudno uzyskać

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Kilkakrotnie polecałem w tym temacie Duolingo, to się teraz pochwalę:

 

Avendo cominciato di studiare italiano circa quattro anni fa non avevo mai pensato che sarei arrivato così lontano. Il sabato e la domenica scorsa è avvenuto un esame sui miei studi, che controllava la nostra conoscenza della lingua di Dante al livello C1. Ma prima di tutto - dopo aver studiato l'italiano sul Duolingo per un anno intero, ho deciso di provare come me la sarei cavata nel contatto con la lingua viva. Per farla breve la storia è così: sì, le cose mi sono andate bene, sono riuscito a superare tutti gli esami, incluso quell'ultimo, ottenendo un voto massimo cioè 5.0. E lo so esattamente, che quel livello - che sarà confermato solo dopo che avrò ottenuto il diploma - è un po' esagerato (perché mi mancano e mi mancherebbero spesso le parole base o perché faccio gli errori in grammatica), ma comunque sono fiero di me stesso. Se non fosse Duolingo, non sarei stato mai qui.

 

I TL;DR - dzięki temu, że znalazłem Duolingo i zacząłem m.in. włoski, zacząłem sobie studia i w ostatni weekend miałem egzamin, który w praktyce - kiedy się obronię i otrzymam dyplom - potwierdza moją znajomość włoskiego na poziomie C1.

(oczywiście teoretycznie ;) )

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Czy ktoś zna jakiś godny polecenia portal o ligach piłki nożnej z całego świata, gdzie możemy sobie wybrać np. z których krajów chcielibyśmy otrzymywać newsy, wyniki itp itd.

 

Na tą chwilę przeglądam strony stricte poświęcone poszczególnym ligom a fajnie by było mieć to skondensowane w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...