Skocz do zawartości

Paris Saint - Germain


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Goncalo Guedes zawodnikiem PSG. Benfica dostała za niego 30 baniek. Troszkę niestety robi się za tłoczno w pomocy. Ben Arfa na przykład może sobie już wiele nie pograć. Ale podoba mi się bardzo ten transfer, potrzebujemy takich zawodników, którzy są młodzi ale mają już doświadczenie na wysokim poziomie i mogą być wzmocnieniami na lata.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Pierwszy nabytek PSG tego lata to Yuri Berchiche. Szczerze mówiąc to dla mnie kompletnie anonimowy zawodnik, ktoś może powiedzieć o nim coś więcej? Co prawda lewa obrona to najsłabiej obsadzona u nas pozycja, ale raczej nie jest to transfer na mocarstwowe ambicje, szczególnie że gość, który nawet nie zagrał w kadrze kosztował podobno 16 mln €.

Odnośnik do komentarza

Beriche to bardzo perspektywiczny zawodnik. Zanotowal udany sezon w Sociedad i wcale mnie nie dziwi, ze zglaszaly sie po niego wielkie europejskie firmy. Material na klasowego bocznego obronce za rok lub dwa.

Pod warunkiem, ze wprowadzi sie do PSG inaczej niz inny pilkarz sprowadzony tam z ligi hiszpanskiej przed rokiem - a konkretnie z Sevilli :>

 

PS. Zreszta RSSS wychowalo sobie ostatnio wielu dobrych bocznych obroncow. Dosc wspomniec, ze po sprzedanym do PSG lewym obroncy - Beriche, juz pojawiaja sie plotki o zainteresowaniu Realu Madryt prawym obronca - Alvaro Odriozola. Chociaz ja akurat umarlbym ze szczescia, gdyby on przyszedl do Barcelony, ale to pewnie nierealne...

Odnośnik do komentarza

Dani Alves w PSG, niby grajek top, ale nie jestem entuzjastą tego transferu. 34 lata, w przypadku takiego zawodnika obniżka formy związana z wiekiem może IMO nastąpić bardzo szybko i zaraz trzeba będzie szukać następcy, no ale jeśli utrzyma formę z meczów Juve w LM, to odwołam swoje słowa.

Odnośnik do komentarza

Ej, ale ona ma 34 lata, spokojnie może se pograć ze dwa lata jeszcze. Może już aż tak nie biegać od końca do końca boiska, ale pogra. Granica gry zawodników poszła mocno w górę, więc ja myślę, że PSG będzie miało z niego pożytek (a ja za tym typkiem nie przepadem jakby co ;) ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...