Skocz do zawartości

Paris Saint - Germain


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
W dniu 22.03.2017 o 20:50, Fenomen napisał:

Powtorze sie - niech PSG w koncu cos wygra i mnie wyjasni. Wtedy z przyjemnoscia przyznam sie do bledu.

 

Jeszcze gwoli wyjasnienia: nigdzie nie napisalem, ze PSG nigdy nie wygra LM :) Napisalem, ze Verratti nie wygra Ligi Mistrzow z PSG, czyli w perspektywie max 10 lat (zakladajac, ze gralby tam do konca kariery). Zeby mi ktos z was nie wyskoczyl z durnym 'a nie mowilem' za 20 lat :P (daj Boze zeby CMF nadal istnialo wtedy :) )

 

to juz dwa lata od tamtego wpisu :-k a on wciaz aktualny :-k

Odnośnik do komentarza

To jest przedziwne że tak bardzo do PSG czepiaja się sympatycy Barcelony, aż tak was dupka piecze przez tego Neymara? Każdy wpis z szyderą z PSG (jakby co to ja też już się śmieje z tego zalosnego występu) na tt, fb itd z 90% pewnością mogę założyć że jest autorstwa jakiegoś fanboya Barcy. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, szramek napisał:

To jest przedziwne że tak bardzo do PSG czepiaja się sympatycy Barcelony, aż tak was dupka piecze przez tego Neymara? Każdy wpis z szyderą z PSG (jakby co to ja też już się śmieje z tego zalosnego występu) na tt, fb itd z 90% pewnością mogę założyć że jest autorstwa jakiegoś fanboya Barcy. 

Przeciez tamten wpis powstal jeszcze przed odejsciem Neymara do Barcelony :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Co się dzieje z Rabiotem? Zawiesiłem się na tym, że - rzekomo - dostał zakaz wstępu do szatni PSG, a przy okazji zwolnił swoją matkę, która miała mieć destrukcyjny wpływ na jego karierę sportową. Tymczasem zbliża się koniec maja, a on dalej nie podpisał kontraktu z jakimkolwiek klubem, nawet na żadne plotki już nie trafiam z nim w roli głównej. Ktoś śledzi bliżej PSG i wie coś więcej na ten temat? 

Odnośnik do komentarza

Bo ten człowiek sam nie wie czego chce. Odmówił już kilku klubom i skończy jeszcze na lodzie. Myślę że w grze jest przede wszystkim Juve i może też Real. 

Podobno Spurs odmówił, Barca i Bayern same zrezygnowały. Z Anglii jest na razie więcej plotek niż konkretów. Możliwe że czeka na rozstrzygnięcie LE, bo nie wierzę że tak próżny gość odejdzie do klubu nie grającego w LM. 

 

A co do wzmocnień, marzy mi się przyjście Pepe z Lille i Ndombele z OL. 

Cały czas nie jest potwierdzony Herrera, a mocno liczę na ten transfer, szczególnie że nie będzie on nic kosztować. 

Cały czas żywy jest też temat Allana z Napoli. 

No i wierzę, że Tuchel powalczy o wzmocnienie obrony, bo to jest zdecydowanie formacja wymagająca przebudowy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Orlowski slusznie zauwazyl w jednym ze swoich wpisow, ze nie moze pojac, dlaczego tak znakomity pilkarz ani przez moment nie znalazl sie w orbicie zainteresowan najlepszych hiszpanskich klubow, wyrazajac jednoczesnie tesknote, ze nie bedzie mogl go wiecej ogladac na hiszpanskich boiskach :) Prawda jest taka, ze sposrod hiszpanskich zawodnikow ofensywnych to Sarabia byl chyba najlepszym graczem w minionym sezonie w LL.

 

Wydaje mi sie jednak, ze Pablo pewnego poziomu nie przeskoczy i moze byc co najwyzej bardzo solidnym, byc moze nawet wyrozniajacym sie graczem, ale nie kims wybitnym. Tak jak wspomniales, ma juz swoje lata i wydaje sie, ze ciezko mu bedzie wskoczyc na wyzszy poziom. Rownie dobrze moze sie okazac, ze miniony sezon to jednorazowy wybryk i gosc nigdy wiecej nie nawiaze do takiej gry i takich liczb (13 goli i 13 asyst w samej LL).

 

Co nie zmienia faktu, ze 18 baniek za takiego pilkarza to byla naprawde chora promocja w tym oknie transferowym. Z przyjemnoscia zobaczylbym go w Barcelonie, no ale to se ne vrati :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...