Skocz do zawartości

Paris Saint - Germain


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10/24/2017 o 08:56, BartuS napisał:

rzeczywiscie, w 11 meczach 10 bramek i 8 asyst, po co komu takie dziecko w skladzie :rotfl:

Miedzy innymi po to, zeby nie odstawiac takich krzywych akcji:

 

Cytuj

"Brazylijczyk ma do dyspozycji dwóch fizjoterapeutów, którzy pracują tylko dla niego, dodatkowo inni zawodnicy nie mogą go ostro atakować podczas treningów. W tym celu wprowadzono formalny zakaz. Co ciekawe, w kontrakcie Neymara zapisano nawet zwolnienie go z obowiązków pomagania w defensywie.

Takie zapisy wydają się mocno kontrowersyjne, a to wciąż nie koniec. Gwiazdor reprezentacji Canarinhos jako jedyny w zespole ma prawo posiadać własną markową torbę i korzystać z usług sponsora, którego sam wybierze. Pozostali piłkarze na taki przywilej liczyć nie mogą.

Ponadto od następnego sezonu Neymar ma mieć już możliwość wykonywania wszystkich rzutów karnych"

/ za wp.pl

Odnośnik do komentarza

Zajebiście rzetelne źródło, brzmi mocno celnie i nie absurdalnie.

 

Pierwsze zdanie brzmi dla mnie sensownie, co w tym kontrowersyjnego? Pozostałe kwestie, oh well, tak wynegocjował, to ma. Co w tym krzywego i co zabrania innym negocjować takie warunki? Ostatnie zdanie to domysły.

 

Serio Feno, Barcelona straciła świetnego zawodnika, może na tym zyska jak się okaże że Dembele będzie grał podobnie, ale na razie zluzuj bo to zabawne ;)

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Serio Feno, Barcelona straciła świetnego zawodnika, może na tym zyska jak się okaże że Dembele będzie grał podobnie, ale na razie zluzuj bo to zabawne ;)

Alez ja nigdzie nie napisalem, ze Neymar jest slaby! :) Chodzi mi tylko o to, ze z jego podejsciem do sportu, to ciesze sie, ze nie ma go juz w klubie. Jakkolwiek zajebistym pilkarzem by nie byl. Zreszta dotychczasowe wyniki Barcelony pokazuja, ze strata Neymara wcale nie okazala sie jakos nad wyraz bolesna.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dzisiaj PSG potwierdziło Tuchela.

 

IMO spore ryzyko. Biorą trenera do drużyny z kilkoma gwiazdami, który nie rozstał się ze swoją ostatnią drużyną w jakichś świetnych humorach. Dodatkowo nigdy nie prowadził klubu, który ma wygrywać wszystko tu i teraz. Jednak jestem ciekawy co wymyślą w Paryżu i czy będą w stanie wydać jakieś pieniądze na wzmocnienia omijając FFP.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
7 minut temu, KAGO napisał:

Zwłaszcza, że wysłali też ofertę za Idrissę Gueye rzędu 22-25 mln funtów, która co prawda została odrzucona przez Everton, ale Senegalczyk miał złożyć transfer request, więc historia ta może mieć swój dalszy ciąg. 

Nie złożył transfer request. Napisał jedynie prośbę o nie blokowanie transferu. Na razie cisza.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, me_who napisał:

PSG albo ma znowu jakiegoś prawnego kruczka w rękawie, albo kogoś zaraz sprzeda. Bo kupując Paredesa z Zenita są jakieś 30-35 milionów na minusie jeśli chodzi o FFP i będą musieli to jakoś zrównoważyć. Albo ich prawnicy wiedzą jak to przeskoczyć :-k

IMO przeskoczenie FFP nie jest zbyt trudne, o ile masz olbrzymie środki - tak jak PSG. W mojej ocenie FFP to nie jest zmartwienie najbogatszych (bo łatwo je obejść mając dużo pieniędzy) i najbiedniejszych (bo im i tak jest wszystko jedno). Problemem jest tylko dla "klasy średniej".

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gacek napisał:

IMO przeskoczenie FFP nie jest zbyt trudne, o ile masz olbrzymie środki - tak jak PSG. W mojej ocenie FFP to nie jest zmartwienie najbogatszych (bo łatwo je obejść mając dużo pieniędzy) i najbiedniejszych (bo im i tak jest wszystko jedno). Problemem jest tylko dla "klasy średniej".

Ale PSG nie ma swoich dochodów na tyle, żeby pokryć wydatki. Bo nie wiem czy pożyczki/inwestycje właścicieli "kasują" przekroczenia w wydatkach transferowych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...