Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

1: bramki ktorych nie ma. zdarzaja sie mecze gdzie prowadze lub przegrywam 1-0 po wlaczeniu jakiejs opcji bez znaczenia czy sprawdzenie statystyk ogolnych czy podpowiedzi asystenta czy tez lekka korekcja taktyki po wyjsciu z w/w menu wynik 0-0!!! tak samo raz dla mnie raz dla przeciwnika w druga strone tez takie rzeczy sie dzieja jest 2-0 a zaraz 3-0 dziwne???? takie znikanie strzelonych bramek czy ich dodawanie zdarza mi sie dosc czesto 3-4 w trakcie sezonu w fm2007 - 1 na 3 sezony.

Może po prostu te wszystkie bramki to spalone, hę? Akurat jak przełączasz na inny ekran to się pokazuje info, że to był spalony.

 

2: wypozyczenia - masakra, przyklad: gram druzyna welling utd conferencja poludniowa skladam oferte wypozyczenia gosc odmawia bo no intention, ale do zespolu wogole nie notowanego w lidze z beznadziejna baza treningowa idzie, mimo ze prowadze w lidze i awansuje wyzej po roku znow probuje i co replay choc reputacja juz wyzsza dzieje sie tak bardzo czesto na 100 zlozonych laonow przeszedl 1 a do teamow gorszych pod wzgledem reputacji ligi bazy treningowej lataja jak popaprancy - irytacja jest ogromna - aby potwierdzic ten blad gry poprowadzilem druzyne do ktorej przeszl najwiecej ludkow i co gdy ja prowadzilem sytuacja byla taka sama - coz taka gra.

Może nie chodzi o reputację klubu tylko Twoją?

 

 

co do spalonych - bramka pada w 30 min jest uznana, a w 70 dziwnie znika to nie sa spalone za proste by bylo i nie pisalbym o tym.

 

co do wypozyczenia - moja reputacja jest regionalna, klubu lokalna a gosc idzie do obscura x2

 

mino to dzieki za reakcje

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie czy ktoś grał w którejś z tych lig:

 

Rosyjska, Holenderska, Portugalska, Angielska.....

 

bo chce zacząć od nowa gre i zależy mi żeby występy w europeiskich pucharach były na normalnych zasadach a nie tak jak w polskiej lidze....

Holenderska działa bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Szczerze powiem to jak mam załadowaną tylko ligę angielską (wszystkie 6), to bug pucharowy w polskiej lidze nie istnieje... Na początku drugiego sezonu w LM gra Lech a w UEFA Wisła, Legia i Polonia...

Tylko co nam to daje, skoro nie można grać polskim zespołem?! No ale czekamy do tego 20 grudnia (nieoficjalna data wydania 2 patcha). Oby naprawili...

Odnośnik do komentarza
Nie. To tak jak Dyskobolia. Źle się wyraziłem, klub istnieje, ale jest amatorskim nonligowcem, który wycofał się z rozgrywek profesjonalnych.

 

http://rsssf.com/tablesa/azer06.html

 

Hmmm.... A testował ktoś, co się dzieje, jeśli Dyskobolię i Şamkir uaktywnimy jako Lower Division? Czy też będzie ten bug występował?

 

Edyta mówi, że nadal występuje, a Şämkir nawet gra w Lidze Mistrzów. To byłoby zbyt proste :/

Odnośnik do komentarza

W bazie danych Korona nie ma przypisanego stadionu. Gra w takiej sytuacji przypisała do klubu stadion losowo - a raczej wyliczyła wielkość na podstawie reputacji / miasta / ligi / Bóg wie czego jeszcze. Nazwa stadionu to zlepek nazwiska jednej z legend / ikon klubu + słowa "Park", "Stadion" itp. Tak samo dzieje się, gdy klub buduje nowy stadion bo starego nie można rozbudować.

Odnośnik do komentarza
W bazie danych Korona nie ma przypisanego stadionu. Gra w takiej sytuacji przypisała do klubu stadion losowo - a raczej wyliczyła wielkość na podstawie reputacji / miasta / ligi / Bóg wie czego jeszcze. Nazwa stadionu to zlepek nazwiska jednej z legend / ikon klubu + słowa "Park", "Stadion" itp. Tak samo dzieje się, gdy klub buduje nowy stadion bo starego nie można rozbudować.

Ciekawy pomysl szczerze mowiac, choc w tym przypadku ciala dal researcher, gdyz nie podal danych odnosnie stadionu w Kielcach??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...