Skocz do zawartości

Cheaty do FM 2009


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie odnośnie tego http://www.fm-britain.co.uk/forums/index.php?showtopic=9087 korzystał ktoś już z tego "cheat tactics" czy są jakieś efekty tych taktyk i miał bym prośbę czy mógł by mi ktoś streścić co ten facet chce przekazać bo trochę angielski u mnie kuleje i nie bardzo rozumiem co on tam pisze :D

 

tak wiec jego "cheat" polega na tym, ze podmienia wszystkie taktyki ktorych uzywaja komputerowi menagerowie na ta sama, zeby komp nie mogl zmienic taktyki na 4-2-4 np. ;P

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to cheat, ale grając swoim biednym Sturmem Graz miałem ledwie milion euro na transfery. Kiedy zostało mi na koncie 100 tysięcy poprosiłem o dodatkową forsę, ale buce nic mi nie dały. Kupiłem takiego młodziaka z Rapidu Mathiasa Muhra i zostało mi na koncie chyba 4,5 tysiąca. Poprosiłem o dodatkową forsę i dostałem prawie 14 milionów euro :D. Teraz kiedy zawsze chce mieć więcej forsy na nowy seozn robie tak żeby z budżetu zostały mi jakieś resztki i znowu dostaje przynajmniej 10 milionów euro.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to cheat, ale grając swoim biednym Sturmem Graz miałem ledwie milion euro na transfery. Kiedy zostało mi na koncie 100 tysięcy poprosiłem o dodatkową forsę, ale buce nic mi nie dały. Kupiłem takiego młodziaka z Rapidu Mathiasa Muhra i zostało mi na koncie chyba 4,5 tysiąca. Poprosiłem o dodatkową forsę i dostałem prawie 14 milionów euro :D. Teraz kiedy zawsze chce mieć więcej forsy na nowy seozn robie tak żeby z budżetu zostały mi jakieś resztki i znowu dostaje przynajmniej 10 milionów euro.

 

 

Nie zawsze to działa :)

 

Grając WHU dostałem od zarządu 25 mln złotych na prośbę ;) tak jak mowisz przy zerowym stanie konta ;)

 

Pozniej prosząc Betis (rowniez przy zerze) o wiecej kasy powiedzieli mi ze uwazaja, ze stan konta jest wystarczający ;/

Odnośnik do komentarza
Temat został stworzony głównie po to aby tylko tutaj pojawiały się informacje związane z cheatami w FM 2009. Jeżeli koniecznie chcesz popsuć sobie zabawę w trakcie rozgrywki możesz skorzystać z poniższych luk w silniku gry.

 

Na razie z lektury forum można znaleźć cheat trening dzięki któremu atrybuty zawodników idą w szybkim tempie w górę.

http://www.fmgamer.tv/forums/index.php?showtopic=17361 > link do reżimu treningowego.

 

Jeżeli macie jakieś inne cheaty i chcecie się nimi podzielić z innymi to ten temat służy właśnie do tego.

 

 

czy ktoś z Was stosował w/w trening na nowej łatce 902? Z jakimi skutkami?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja probowalem i dziala. Mimo bardzo duzych obciazen treningowych ( jeden atrybut na intensywnie reszta praktycznie na mocno ) ogolne obciazenie treningowe jest na poziomie "lekkie":) Trzeba tylko pamietac o tym by dawac zawodnikom co 2-3 mies tak z tydzien odpoczynku od treningow inaczej z zielonych strzalek licznie sie pojawiajacych zaczna sie rowniez pojawiac czerwone:)

Odnośnik do komentarza
Ja probowalem i dziala. Mimo bardzo duzych obciazen treningowych ( jeden atrybut na intensywnie reszta praktycznie na mocno ) ogolne obciazenie treningowe jest na poziomie "lekkie":) Trzeba tylko pamietac o tym by dawac zawodnikom co 2-3 mies tak z tydzien odpoczynku od treningow inaczej z zielonych strzalek licznie sie pojawiajacych zaczna sie rowniez pojawiac czerwone:)

 

A u mnie zawodnicy nagle zaczynaja lapac masowo kontuzje (szczegolnie srodkowi pomocnicy. Mam ich w zespole chyba 8 a w ostatnim meczu mialem do dyspozycji 2 z czego 1 z druzyny juniorow). Zmiana obciazenia niewiele pomaga niestety. Podobna sytaucja z napastnikami sie zaczyna :/

Odnośnik do komentarza

Ale dziala Ci ten cheat? w sensie mimo intensywnych treningow ogolne obciazenie jest lekkie? Ja zrobilem tak jak gdzies przeczytalem - zatrudnilem max trenerow ilu moglem i max fizjoterapeutow. Trenerzy nie tylko daja lepsze rezultaty treningow ale i zmniejszaja prawdopodobienstwo wystapienia kontuzji w ich trakcie. Natomiast fizjoterapeuci zmniejszaja dlugosc takiej kontuzji jesli juz ona wystapi. Przeczytalem gdzies ze tak to dziala, stosuje sie do tego i nie mam problemow z kontuzjami

Odnośnik do komentarza
Ale dziala Ci ten cheat? w sensie mimo intensywnych treningow ogolne obciazenie jest lekkie? Ja zrobilem tak jak gdzies przeczytalem - zatrudnilem max trenerow ilu moglem i max fizjoterapeutow. Trenerzy nie tylko daja lepsze rezultaty treningow ale i zmniejszaja prawdopodobienstwo wystapienia kontuzji w ich trakcie. Natomiast fizjoterapeuci zmniejszaja dlugosc takiej kontuzji jesli juz ona wystapi. Przeczytalem gdzies ze tak to dziala, stosuje sie do tego i nie mam problemow z kontuzjami

 

Dziala dziala :)

Moze to zbieg okolicznosci poprostu. Mam 2 fizioterapeutów i nie moge miec wiecej bo sie zarzad nie zgadza (wlasnie awansowalem Watfordem) :o

Troche zmodyfikowalem trening i jest jakby lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Chciałem tylko powiedzieć, że słynny numer z tysiacem funtów działa także w FM-ie 2009 :D .

Jeżeli nie macie pieniędzy na transfery, a istnieje szansa na wydobycie zawodnika za tysiąc funtów spokojnie możecie złożyć ofertę.

 

czyli co? bo znam tylko ten z klauzulą iluś tam milionów (najczęściej maksymalną możliwą) po rozegraniu kilkudziesięciu meczów w lidze...

Odnośnik do komentarza
Chciałem tylko powiedzieć, że słynny numer z tysiacem funtów działa także w FM-ie 2009 :D .

Jeżeli nie macie pieniędzy na transfery, a istnieje szansa na wydobycie zawodnika za tysiąc funtów spokojnie możecie złożyć ofertę.

 

czyli co? bo znam tylko ten z klauzulą iluś tam milionów (najczęściej maksymalną możliwą) po rozegraniu kilkudziesięciu meczów w lidze...

 

Czyli mając 0 na transfery możesz kupić zawodnika za 1tys.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to mozna uznac za cheat czy nie, ale wyczailem jak zatrzymac zawodnika ktory domaga sie wystawienia na liste transferowa, otoz przyjmujemy jego prosbe, potem oferujemy klubom tego zawodnika oczywiscie za astronomiczna sume, gdy nie ma zainteresowania (100% tak jest, a jak sie by pojawila za taka sume to i tak warto sprzedac) to zawodnik ma "nie chce opuszczac klubu", zmieniacie mu status na normalny, jak wczesniej i wszystko wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...