Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne i niesamowite


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Za każdym razem kiedy zasiadam do tej gry staram się znaleźć jakiekolwiek pozytywy usprawiedliwiające wydatek rzędu 80 zł za ten produkt...

I za każdym razem znajduję coś zupełni odwrotnego - nowe IDIOTYZMY!

A to nadcelność podań "szaraczków", a to znowu "kartkowanie" moich kopaczy podczas kiedy program w stosunku do siebie jest bardziej pobłażliwy...

Obecnie najbardziej irytuje mnie sztuczne tworzenie zagrożenia pod moją bramką w postaci hurtowych ilości rzutów rożnych. Moi zawodnicy w 90% nie znają innego kierunku wybicia piłki jak linia końcowa własnej bramki. Także w przypadku znacznego oddalenia od niej piłka dziwnym trafem wychodzi na rzut rożny, lub w ostateczności na aut w najbliższej okolicy mojego pola karnego... Często wygląda to tak, że piłka jest w jakiś dziwny sposób przyciągana na moją połowę boiska, w okolice pola karnego, bramkę... dla mnie wynika to po prostu z nieznajomości(twórcy) mentalności słabych drużyn, które aby zlikwidować zagrożenie pod własną bramką wybijają piłkę jak najdalej od niej, w ostateczności ekspediując ją na rzut rożny. Filozofia takiej ekipy: TRZYMAĆ PRZECIWNIKA JAK NAJDALEJ OD WŁASNEJ BRAMKI I...program to robi, ale ta sama opcja,jak się wydaje- nie jest dostępna dla zawodników gracza, którzy nawet w niegroźnej sytuacji wybijają gałę na tzw."róg". A nawet jak jej nie wybiją przeciwnik tak uderzy piłkę że ta w 80% trafi naszego grajka i wyjdzie na rzut rożny...

Odnośnik do komentarza
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...110a565dd5.html

 

3 mecze z Widzewem potem odrazu 2 z Arką przerwa i 4 mecze z Polonią oddzielone meczem z Górnikiem Zabrze (to mniej ważne)

zaczyna mnie to coraz bardziej denerwować :x :x :x

 

Ja tak mialem bardzo czesto w poprzednich wersjach ( tez w PES-ie jest czesto taka akcja :P). ale w 09 jeszcze mi sie nie przytrafilo. raz na jakis czas to jest przeciez normalne. Legia z LKS-em w zeszlym sezonie chyba z 6 meczy grala. ale faktem jest ze zamula strasznie gre takie cos.

Odnośnik do komentarza
to gratuluję rezerw :P Aguero, Pato, Fabregas... ;] Takie przedłużanie meczu, to normalka, zawsze jak są zmiany w doliczonym, albo kontuzje, to sędzia mi daje grać dłużej niż doliczony. Proponowałbym zmiany taktyki jak już prowadzisz w końcówce. I problem z głowy

 

Dzięki za radę. A co do rezerw to źle się troszke wyraziłem. Kupiłem Fabregasa i okazało, że Flaminiemu zebrało się na granie i znacznie lepiej rozgrywa w moim ustawieniu od Cesca i dlatego Fabregas jest zmiennikiem. Poza tym normalnie grają Kaka i Ronaldinho, a tym razem grali za nich dos Santos i jakiś młodzik :)

 

 

 

Z dziwności dodam, że im większymi rezerwami gram (obecnie kontuzjowani Kaka, Ronaldinho, Pato, Aguero, Fabregas, Antonini, Nesta, Messi) tym więcej strzelam bramek. Ostanie wyniki 4:0, 4:3, 3:0

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...