Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne i niesamowite


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Luis Henriquez przed każdym meczem w reprezentacji szeroko komentował szanse jego drużyny w następnym meczu, jednak w końcu się zamotał :) :

http://img70.imageshack.us/img70/9286/fmbug01gc4.jpg

 

pan Beenhakker z kolei często odwiedza mój stadion podczas meczów Pucharu Ligi (szczególnie gdy mój mecz odbywa się w tym samym dniu, co mecz reprezentacji) a ostatnio przyglądał się... zresztą sami zobaczcie:

http://img372.imageshack.us/img372/9351/fmbug02pf9.jpg

może i ma polski paszport, jednak jest on reprezentantem Bułgarii, więc nie wiem czego Leo chciał od niego ;>

Odnośnik do komentarza
Luis Henriquez przed każdym meczem w reprezentacji szeroko komentował szanse jego drużyny w następnym meczu, jednak w końcu się zamotał :) :

http://img70.imageshack.us/img70/9286/fmbug01gc4.jpg

 

pan Beenhakker z kolei często odwiedza mój stadion podczas meczów Pucharu Ligi (szczególnie gdy mój mecz odbywa się w tym samym dniu, co mecz reprezentacji) a ostatnio przyglądał się... zresztą sami zobaczcie:

http://img372.imageshack.us/img372/9351/fmbug02pf9.jpg

może i ma polski paszport, jednak jest on reprezentantem Bułgarii, więc nie wiem czego Leo chciał od niego ;>

 

To drugie to błąd '09. To pierwsze to niestety mój błąd i to sprzed wielu lat, już lecę go poprawiać, może się załapie do łatki.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem gdzie to w sumie napisać, a w sumie się jako tako nadaje.Ma ktoś pomysł jak zrobić jakąś akcje w 2009?Ja nie mam.Milion taktyk przetestowanych, w każdej jedna akcja na mecz, jeżeli już to strzał z dwóch metrów w kosmos, ale to już inna bajka.Komputer w tym czasie oczywiście kasuje rywali, ze mną stwarza setki okazji, ja żadnych.Grając Realem nawet z Almerią nie mogłem stworzyć okazji bramkowych.Czemu tak jest?Realizm?Może, ale chyba przesadzony.Jeszcze jedno pytanie mam.Czy zmiana nastawienia daje cokolwiek?U mnie na przykład po zmianie nastawienia na hiperofensywne nic się nie zmienia, nadal brak okazji...

Odnośnik do komentarza

Jeśli zmieniasz taktykę co drugi mecz to nie dziw się, że zawodnicy nie mogą się przystosować do aktualnych ustawień. Tak samo jeśli kupiłeś masę nowych zawodników muszą oni się najpierw zgrać z zespołem zanim wszystko zacznie się zazębiać. Albo jeśli masz kłótnie w drużynie i kiepską atmosferę.

 

Powodów mogą być dziesiątki, wybierz se jeden :>

Odnośnik do komentarza
Jeśli zmieniasz taktykę co drugi mecz to nie dziw się, że zawodnicy nie mogą się przystosować do aktualnych ustawień. Tak samo jeśli kupiłeś masę nowych zawodników muszą oni się najpierw zgrać z zespołem zanim wszystko zacznie się zazębiać. Albo jeśli masz kłótnie w drużynie i kiepską atmosferę.

 

Powodów mogą być dziesiątki, wybierz se jeden :>

 

Taak.Taktyke zmieniłem po dobrych paru meczach, dziwne, że do rzadnej nie mogą się przystosować.O liczbie sytuacji stwarzanych, a raczej nie stwarzanych przekonałem się wczoraj, grają Real-Racing.Pierwsza akcja 38 minuta, następna pod koniec I połowy.Dalej nie było już prawie nic.Rozumiem, że chcieli zrobić realistyczną grę, ale czy aby nie przesadzają z tym?Moim skromnym zdaniem FM idzie w złym kierunku, który obrał już przy okazji wydania 2008.

Odnośnik do komentarza

Tylko nie rób tu ze mnie jakiegoś ułoma, proszę, bo w poprzednich fm'ach jako tako szło, sukcesy były.Jak już wspomniałem, taktyk i poleceń próbowałem przeróżnych, nic nie skutkuje.Dodam, że nie w jednej drużynie.Nie stworzenie ani jednej okazji przez cały mecz ze słabeuszami albo nawet z dobrymi drużynami to też jest realizm?Jeżeli tak to mocno przesadzony, zdaje się.

Odnośnik do komentarza

Kolega Salamander rozwiązał mój problem, cały czas chodziło o kreatywność.Z przyzwyczajenia związanego z poprzednimi fm/cm nie dawałem im zbyt dużej swobody, ale tez jej nie ograniczałem.Do teraz zostawiałem na środku paska.Dzięki wam.Przy okazji sprawdziłem nieco znajomość rzeczy u forumowych graczy. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...