Skocz do zawartości

Tur Turek w FM 2009


El Siete

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za tworzenie Tura, ale delikatnie mówiąc zespół ten jest znacząco niedopracowany.

 

Po pierwsze w zasadzie wszyscy zawodnicy mają ustawione tylko CA/PA, a wszystkie umiejętności są losowe. Nie będę wspominał, że niektórzy zawodnicy nie mają ustalonego wzrostu/wagi, a nawet w wielu przypadkach nie zgadzają się pozycje... Brak tu jest również miejsc urodzenia itp.

 

Kolejnym mankamentem jest frekwencja, również nieustawiona, co powoduje, że na meczach Tura zjawia się średnio... 200-300 widzów. Rzeczywista średnia frekwencja w tej rundzie wynosiła około 1800, na niektórych meczach zjawiało się nawet 2400, a na meczu z Widzewem kibiców było ponad 3400 (zarząd przyznał dodatkową pulę biletów dla Widzewiaków, stąd też był nadkomplet)

 

Nie wiem kiedy zamykane są pracę nad bazą danych, ale skład na ten sezon był nieco nieaktualny.

 

Nie zgadzają się również kontrakty zawodników.

 

Można byłoby również uwzględnić współpracę z Lechem Poznań (klub patronacki), dodać rywali czy kluby zaprzyjaźnione itp.

 

 

Ja rozumiem, że to wszystko może zająć trochę czasu, ale przecież tworzenie bazy danych dla klubu nie jest przymusowe:P Sam jakieś 2 lata temu chciałem zająć się Turem, ale ktoś mnie uprzedził.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli rzeczywiście tak jest jak piszesz to jestem prawie pewien, że Tur nie miał resarchera w tym roku (nie wiem czy tak ejst rzeczywiście, najlepiej jakbyś wysłał PW do Krzyśka jeżeli chciałbyś zostać takim resacrcherem). Baza już została ustalona do patcha 9.0.2, który nie jeszcze nie został wydany, więc dopiero w 9.0.3 (jeśli takowy będzie) mogłyby być zmiany.

 

P.S. Pisałeś na www.2liga.pl :)? Bo pamiętam, że jak ja jeszcze tam pisałem to też był El Site, kibic Tura to nie wiem czy to Ty. Jeśli tak to witam błego redakcyjnego kolege :).

Odnośnik do komentarza

Tak to ja:)

 

No właśnie, ale kiedy do FM 2008 chciałem się zgłosić Krzysiek odpowiedział, że niedawno właśnie znalazł kogoś chętnego dla Tura. Niestety baza danych nie była lepsza od tej z tego roku:/

 

Mnie osobiście tak bardzo to nie przeszkadza, gdyż i tak przed rozpoczęciem rozgrywki edytuje bazę danych, by zbliżyć ją jak najbardziej do rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...