Skocz do zawartości

Liverpool FC


Rekomendowane odpowiedzi

Plotki dziś grzmią, że oferta Barcy za Suareza została zaakceptowana. 63 miliony funtów. Smutek, radość, ulga, nostalgia.

Mam nadzieję, że to cena promocyjna. Bo jak Barca zapłaciła full za kogoś, kto nie zagra do listopada...

Piłkarsko genialny transfer, ale dalej się robi dziwnie: Messi - Neymar - Suarez?? Porażka. Chyba, że Luis będzie klasyczną dziewiątką, której Barcy brakuje.

Odnośnik do komentarza

Już nie plotka. Ba, transfer w zasadzie pewny.

 

Tylko co do kwoty pojawiają się różnice w doniesieniach.

 

Transfer zły dla...obu stron. Liverpool Suareza piłkarsko bardzo potrzebuje, jeśli chce walczyć o mistrza. Kogo by nie kupili w tym okienku jeszcze, to i tak będzie można powiedzieć, że się osłabili. Z kolei ze strony Barcelony to chyba tylko takie zagrqnie pod publiczke dla kibiców. Nie widzę żadnego sensu w tym zakupie patrząc na stan obrony, a nawet środka pola. Biorąc pod uwagę, że jeszcze pewnie Alexisa oddadzą, no to prawdziwie "złoty" ruch...

Odnośnik do komentarza

IMHO bez Suareza mistrzostwa w nadchodzącym sezonie nie będzie. LFC udowadniał, że potrafi bez niego grać (cały początek poprzedniego sezonu), ale zwycięstwa wtedy odnoszone były zwycięstwami stykowymi. Nie dość, że Luis potrafił zdemolować defensywę przeciwnika, to w późniejszym okresie niebywale ją absorbował, co pomagało Sturridge`owi w osiąganiu pozycji strzeleckich, tym bardziej że Urugwajczyk doskonale też potrafił go obsługiwać. W połączeniu z wyraźnym regresem Gerrarda w ostatnich tygodniach (boję się, że on się długo nie podniesie po tamtym pamiętnym slipie z Chelsea) stawia to LFC w pozycji teamu bardzo silnego, ale raczej półkę niższego niż City czy drużyna Mou. Chcę się mylić. Nie wiem, jak wpasuje się do drużyny Lallana, nic nie wiem o tym Canie, ściskam kciuki za Lovrena, Alberto Moreno, ale na razie ograniczyłem swoje nadzieje do trzeciego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Będę pił do rana, jeśli kupią Soldado :laugh:

 

IMO Alexisa wyciągną z Barcelony na zastępstwo Suareza. Nie jestem pewien czy to podobny poziom, bo Chilijczyk nigdy nie strzelał tylu bramek.

 

PS Ani Mourinho, ani Pellegrini nie sprzedadzą swoich napastników do bezpośredniego rywala w walce o mistrzostwo. Przynajmniej teoretycznego.

Odnośnik do komentarza

Serio uważacie,że Stu nie jest w stanie udźwignąć presji napastnika numer 1? Myślę,że lad jest najbliżej. Sanchez jest jak najbardziej realny. W ostatnim sezonie był chyba najlepszym graczem ofensywnym w Barcelonie,a w LFC wreszcie nie miał by Messiego obok siebie i mógłby w pełni rozwinąć skrzydła. Tam obok tego zawodnika jest jeszcze ponoć Arsenal i Juventus,więc nie wiadomo czy on wybierze Liverpool. Inna alternatywą miałby być Shaqiri ponoć. Liverpool ma teraz ogromny kapitał,który może rozgospodarować na wiele pozycji. Środkowy obrońca + jakieś zastępstwo za Lucasa pewnie też by było mile widziane.

Odnośnik do komentarza

 

lad, naprawdę myślisz, że Pellegrini ma w klubie decydujący głos? ;)

No to w takim razie jaki interes mają szejkowie w sprzedaży napastnika do Liverpoolu? Pieniędzy przecież nie potrzebują.

 

dokladnie to samo chcialem napisac :) nie ma szans zeby Dzeko poszedl do Pool. Juz predzej opchna go gdzies za granice. Ale i tak najpierw musialby przyjsc jakis konkretny napastnik, a na to sie nie zanosi.

Odnośnik do komentarza

Będę pił do rana, jeśli kupią Soldado :laugh:

 

IMO Alexisa wyciągną z Barcelony na zastępstwo Suareza. Nie jestem pewien czy to podobny poziom, bo Chilijczyk nigdy nie strzelał tylu bramek.

 

PS Ani Mourinho, ani Pellegrini nie sprzedadzą swoich napastników do bezpośredniego rywala w walce o mistrzostwo. Przynajmniej teoretycznego.

 

Tak samo myślałem jak mówiło się o Macie w United. Jaki cel miał Mourinho wzmacniając United? Jak ktoś da dobrą cenę to i pewnie Mourinho do Liverpoolu by sprzedał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...