Skocz do zawartości

Liverpool FC


Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle nie dowierzała, co uważała, że nie jest wart takiej kwoty. Bo zapłacenie sumy ok. 5% większej niż dotychczasowy rekord było jak najbardziej realne. Tu mowa o 80% co już jest kompletną fantastyką.

tu mowa o dolarach, a jeśli dobrze kojarzę, to stówka Garetha liczona była w euro...
Odnośnik do komentarza

David Luiz się nie liczy, bo jego zakontraktowało w PSG. Ich i Manchster City nie obowiązuje rozsądek ;) Bale? IMO Bale był i jest więcej warty niż Suarez.

sorry ze sie wtracam, ale troche to jest irytujace ze wszyscy wciaz wymieniaja City jako klub szastajacy pieniedzmi i wydajacy idiotyczne sumy. tymczasem mielismy tylko 3 transfery w historii w kwocie 30mln i wiecej (Aguero, Robinho (:roll:) i Fernandinho). Porownywalne kwoty w ostatnich latach wydawali np w United (Berbatov i Mata), Chelsea (Torres i Hazard) i Liverpoolu (Carroll :lol: ;)). Barcelony i Realu nawet nie chce mi sie przytaczac.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Czołowy lewy obrońca La Liga. Był we wstępnej kadrze na Mundial, ale Del Bosque go jednak nie zabrał. Nie jest tajemnicą, że bacznie przygląda mu się Real. 20 mln funtów? Skoro Shaw idzie za 30, to myślę, że nie jest to jakaś irracjonalna kwota.

 

Może Feno napisze coś więcej, bo on zdaje się obserwuje poczynania Sevilli z większą uwagą.

Odnośnik do komentarza

Moreno to dla mnie ta sama polka co Alba - czyli top ligi hiszpanskiej i na pewno jeden z bardziej obiecujacych lewych obroncow w Europie. Wyroznia sie na pewno wydolnoscia - potrafi zapieprzac przez cale 90 minut. W porownaniu do wiekszosci bocznych obroncow na swiecie, dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, dlatego jest skuteczny przy stalych fragmentach (defensywnych i ofensywnych). W poprzednim sezonie byl wiodaca postacia Sevilli. Kiedy mogl - to gral (jego naturalny zmiennik - niegdys reprezentant Hiszpanii, Fernando Navarro, nie gral praktycznie nic na lewej obronie). Jak kazdy nowoczesnie grajacy boczny obronca, ma ciag na bramke przeciwnika. W zasadzie rzadko kiedy opuszcza polowe rywala, gdy Sevilla jest w ataku.

Odnośnik do komentarza

Pewnie jestem nieobiektywny, ale 25 milionów funtów za 26-letniego zawodnika, który nigdy nawet nie zagrał w Lidze Mistrzów to kosmiczne pieniądze. 10 baniek dodatkowo pewnie za bycie Anglikiem - chcąc nie chcąc przypominają się transfery Downinga, Carrolla i Adama. Lallana to dobry zawodnik, ale czy ja wiem, czy aż tak dobry?

 

W sumie nie moja sprawa. Mogą zapłacić za niego nawet miliard, może przez to zbankrutujo :D

 

PS Lallana bardzo podskoczył w rankingu hejtowanych przeze mnie kopaczy. Taki z niego fanatyk Evertonu od dziecka, tfu :)

Odnośnik do komentarza

Pewnie jestem nieobiektywny, ale 25 milionów funtów za 26-letniego zawodnika, który nigdy nawet nie zagrał w Lidze Mistrzów to kosmiczne pieniądze. 10 baniek dodatkowo pewnie za bycie Anglikiem - chcąc nie chcąc przypominają się transfery Downinga, Carrolla i Adama. Lallana to dobry zawodnik, ale czy ja wiem, czy aż tak dobry?

 

W sumie nie moja sprawa. Mogą zapłacić za niego nawet miliard, może przez to zbankrutujo :D

 

PS Lallana bardzo podskoczył w rankingu hejtowanych przeze mnie kopaczy. Taki z niego fanatyk Evertonu od dziecka, tfu :)

Ja się z Tobą zgadzam. Niemal każdy wybijający się Anglik w Premier zaczyna mieć dodatkową premię pieniężną za bycie "Wielką Nadzieją Albionu". Do podanych wyżej zawodników dorzuciłbym jeszcze Hendersona, 16 milionów za niego też wydawało mi się za wysokie, on jednak (z opóźnieniem) odpalił, liczę więc, że Lallana będzie podobnym przypadkiem (aczkolwiek seria ostatnich nieudanych transferów każą mi być ostrożnym).

Odnośnik do komentarza

https://twitter.com/luis16suarez/status/483659463417548800

Czyli Suarez przeprasza za przypadkowe poślizgnięcie się i wpadnięcie na Chielliniego zębami :lol:? Zresztą to i tak chyba tylko Barca mówiąca, że jak chce przejść to ma przeprosić. Na miejscu Chielliniego nawet bym się tymi przeprosinami nie podtarł.

 

Jak to ktoś napisał na twitterze "Més que un apology."

Odnośnik do komentarza

https://twitter.com/luis16suarez/status/483659463417548800

Czyli Suarez przeprasza za przypadkowe poślizgnięcie się i wpadnięcie na Chielliniego zębami :lol:? Zresztą to i tak chyba tylko Barca mówiąca, że jak chce przejść to ma przeprosić. Na miejscu Chielliniego nawet bym się tymi przeprosinami nie podtarł.

 

Jak to ktoś napisał na twitterze "Més que un apology."

NBC dało fajny news na FB: "Uruguay`s president Jose Mujica is not happy about Luis Suarez`s bite ban"

 

 

1512709_739351396144559_1163456476438000

 

 

:lol:

 

A co do Chielliniego, to on już wcześniej wybaczył Suarezowi

 

 

 

Giorgio Chiellini, który powinien mieć najwięcej pretensji do Suareza, nie przyłączył się do głosów krytyki. Wręcz przeciwnie - jego wypowiedzi po powrocie do kraju są wyjątkowo wyważone.

Włoski obrońca przyznał, że w jego opinii kara jest zbyt surowa.

 

- Po tej karze nie ma we mnie uczucia radości czy zemsty na Suarezie. To, co stało się na boisku, zostało na boisku. Jedyna złość i rozczarowanie, które pozostały, dotyczą przegranego przez nas meczu - przyznał Chiellini.

 

Jego postawa pokazuje wielką klasę, którą potwierdzają dalsze słowa w wypowiedzi, której udzielił po powrocie do kraju.

 

- W tym momencie jestem myślami z Luisem i jego rodziną, ponieważ będą musieli teraz stawić czoła trudnym chwilom. Wydaje mi się, że taki wymiar kary to przesada. Powinien mieć możliwość przebywania z kolegami z drużyny. Dla piłkarza to bardzo alienująca sytuacja. - zakończył Włoch.

 

http://www.polskieradio.pl/199/3607/Artykul/1163313,Brazylia-2014-Chiellini-broni-Suareza-Zlosc-zostala-na-boisku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...