Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przydałby się jakiś tutorial, bo co chwila ktoś pyta o to samo. Napiszę jak ja zrobiłem u siebie.

 

- w katalogu z grą tworzysz folder USER

- w katalogu USER tworzysz podfoldery:

GRAPHICS >> PICTURES >> FACE/KITS/LOGOS i wrzucasz tam odpowiednie grafiki (też w kolejnych, osobnych folderach dla każdego kraju czy klubu)

- Backgroundy wrzucasz do:

Katalog FM-a >> USER >> GRAPHICS >> BACKGROUND >> COMP/TEAM/PERSON (odpowiednio dla rozgrywek/drużyn/piłkarzy)

- Flagi wrzucasz do:

Katalog FM-a >> USER >> GRAPHICS >> FLAGS

- jeśli grasz w trybie 2D i chcesz zmienić np. piłkę, siatki itp., to:

Katalog FM-a >> USER >> GRAPHICS >> PITCH >> BALLS/ICONS/NETS/POPUP

- w opcjach FM-a zmieniasz domyślny folder plików użytkownika na Katalog FM >> USER

- odznaczasz w opcjach graficznych buforowanie skórki.

Odnośnik do komentarza

a ja mam taki oto problem z kitsami... WTF ?? tutaj na przykładzie hannoveru, ale to samo jest w innych drużynach... Wszystkie pliki .png są identyczne, 32 bity głębi kolorów, rozmiar 130x130 px. Poprawność nazw plików, co do literki również zweryfikowana

 

http://img186.imageshack.us/img186/6486/hannoverkitsjp6.jpg

Odnośnik do komentarza

Przedstawie swoja sytucje, zeby mozna bylo zrozumiec co chce zrobic. W folderze ze skinami mam np.Steklo. Wchodze do tego folderu, potem do settings. Tam mam plik fm colours.xml. Chce zmienic kolory atrybutow piłkarzy. Oczywiscie umiem to zrobic np. od 1 do 5 kolor biały. Ale Czy jest możliwość żeby jakoś wpisac komendy(niekoniecznie w tym pliku), abym miał np. od 1 do 4 biały, 5-9 mocny żółty, 10-14 zielony, 15-20 czerwony-pomaranczowy. Pytam sie dlatego bo wiem ze moge takie kolory zaimpletowac w grze, ale np.bialy od 1 do 5, a ja chce tylko do 4.... WIec czy da sie tak zrobic.???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...