Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmienić kolor statystyk (tych cyferek ze statami) w profilu zawodnika?

Otwierasz folder ze skinem, wchodzisz do folderu setting i otwierasz pliczek fm colours [ otwierasz za pomocą notatnika] . Kolory zmienasz sobie kolory w tym :

<!-- profile attribute colours -->

<colour name="low attribute" red="240" green="240" blue="240"/>

<colour name="normal attribute" red="170" green="170" blue="210"/>

<colour name="good attribute" red="150" green="240" blue="100" />

<colour name="excellent attribute" red="240" green="150" blue="0" />

<colour name="special attribute" red="0" green="180" blue="0" />

<colour name="attribute label" red="240" green="240" blue="240" />

<colour name="special attribute label" red="240" green="240" blue="240" />

<colour name="profile extra text" red="240" green="240" blue="40" />

Odnośnik do komentarza
Jak to zrobić w domyślnym skinie?

 

otwierasz C:\Program Files\Football Manager 2009\tools\resource archiver\Resource Archiver.exe

klikasz Browse archive

wybierasz skins.fmf

jak Ci się otworzy to zaznaczasz ten fm colours.xml

klikasz Extract selected i ten plik zapisujesz np. na pulpicie (nie zamykaj jeszcze Resource Archiver.exe)

edytujesz go jak pisał kolega wyżej

teraz w tym Resource Archiver.exe klikasz Create archive i wybierasz ten fm colours.xml (pamiętaj, że musisz go zapisać w dobrym fodlerze!)

 

pozdro ;P

Odnośnik do komentarza

Mam wielką prośbę;] Mógłby ktoś zrobić taką jedna paczkę z dodatkami? Chodzi mi o koszulki, loga i zdjęcia piłkarzy... Rozumiem że na forum jest tego dużo, ale ściąganie w ten sposób jest piekielnie niepraktyczne, jeśli ktoś mógłby to zrobić to był bym bardzo wdzięczny, jeśli nie to proszę o uznanie tematu za niebyły;]

Odnośnik do komentarza

Zib 1125: Backgroundy stadionow działają w 09 ? Bo sam przerzucilem sobie takowe z 08 do 09 i nie działają

Działają. A dla tych, którym nie działaja grafiki to polecam mój sposób skopjujcie wszystkie pliki z Moich dokumentów w FN08 i wrzućcie je do Moich dokumentów FM09. Następnie na wszelki wypadek odznaczacie w menu gry co jest do odznaczania i fertig!

Odnośnik do komentarza
Witam

 

Mam do Was pytanie, chcę zrobić aby atrybuty w skinie, były od wartości 15 czerwone, na każdym skinie taka wartość to 16 :) szukałem na necie, w settings.xml, kolor atrybutów umiem sobie zmienić, ale tego co bym chciał to już nie....

 

klik

 

 

ponawiam pytanie, bardzo mi na tym zależy, bo wtedy jakoś czytelniej mi się porównuje grajków :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...