Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wpadłem na taki pomysł, mianowicie:

 

Można by zrobić do 09 i 08 najlepsze składy wszechczasów wszystkich polskich drużyn. Do 09 można by zrobić na Legend database. Pomyślałem, że niektóre osoby chciałby by zagrać Górnikiem Zabrze z lat 70, czy zobaczyć w Wiśle Kraków Henryka Reymana.

 

Co sądzicie na ten temat?

 

 

Odnośnik do komentarza

Wpadłem na taki pomysł, mianowicie:

 

Można by zrobić do 09 i 08 najlepsze składy wszechczasów wszystkich polskich drużyn. Do 09 można by zrobić na Legend database. Pomyślałem, że niektóre osoby chciałby by zagrać Górnikiem Zabrze z lat 70, czy zobaczyć w Wiśle Kraków Henryka Reymana.

 

Co sądzicie na ten temat?

Dużo już było dodatków cofających czas i żaden nie cieszył się duża popularnością.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Wróciłem do gry po długiej przerwie i dziś zainstalowałem "łysego" FM-a. Potrzebuje ściągnąć kilka rzeczy do managera, ale wiele linków wygasło i nie da się pobrać potrzebnych mi plików.

 

Bardzo bym prosił o ponowny upload na jakiś serwer(prócz filefront, z którego ściągniecie czegoś jest cudem) plików, ponieważ wszystkie linki na forum czy w internecie są nieaktualne:

 

*Bomboniera Profesora

*Plik fake.lnc by Vetr

*Facepack lig fińskich (Veikkausliiga i Ykkonen) - mogą być pojedyncze drużyny, w szczególności zależy mi na Atlantis FC

*Koszulki ligi Ykkonen

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ogromna prośba. Czy mógłby ktoś zarzucić jakiś link do kitspack'ów wszystkich trzech najwyższych klas rozgrywkowych w Niemczech (tylko nie BK), oraz logopack'iem do lig hiszpanskich? Uprzedzam, że szukałem już na wielu portalach, ale linki powygasały. Może ktoś posiada takowe we własnych zbiorach, to prosiłbym o upload na jakiś serwer.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Witam serdecznie ;]

 

Chodzi mi o patch "All Stars Database" (Baza danych

zawierająca wszystkich najlepszych

piłkarzy w historii futbolu!) do FM 10 .

 

FM 10 nie przypadł mi do gustu ;/ (próbuje grać w FM 10 ale jakoś nie mogę ;/;/ )

 

cały czas gram w FM 09 a bym bardzo chciał zagrać na takim patch/update .

 

Więc moje pytanie brzmi

Czy była by możliwość zrobienia takiego patch/update do FM 09 ??

 

Jeśli tak .Podjąłby się ktoś zrobienia takiego patch/update ?

 

Pozdrawiam serdecznie ;]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...