Skocz do zawartości

Demo FM 2009 - pierwsze wrażenia


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że przy oglądaniu kluczowych akcji w trybie 3D, niemal każdy atak zaczyna się od wyrzutu z autu. Oddawanych jest bardzo dużo strzałów z dystansu, a w moim pierwszym meczu było z 4-5 słupków i poprzeczek.

 

Tryb 2D ma dużo gorszą widoczność niż w poprzednich wersjach.

 

Krótko mówiąc - wszystko znakomite oprócz meczu. Tego nie da się oglądać na moim komputerze. Pożera tyle RAMu, że przeskakując do Windowsa nie można normalnie pisać (nie wyobrażam sobie pisania opka) ;(

 

A już myślałem, że zmienię wysłużonego FM2006... :|

 

Bo się gra w oknie :doh!:

 

Anyway, świetną opcją jest "loan report". W moim West Hamie mój asystent po dwóch dniach przysłał mi listę z takimi zawodnikami jak choćby Magnin czy Ribeiro, którzy bym nigdy nie pomyślał że zgodziliby się na wypożyczenie.

 

Następna sprawa: komputerowe drużyny zaczęły używać trialu do testowania piłkarzy z free.

Odnośnik do komentarza

Kolejny błąd:

 

Klikając na jakieś nazwisko w ulubionym personelu klubu nie zostajemy przeniesieni do jego profilu. Nic się nie dzieje.

 

Dalej: podświetlenie drużyny usera na ciemnoniebiesko w ekranie z fixtures. Niewidoczne, zlewa się z resztą. Powinno być żółte lub zielone.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia

W trakcie meczu moża oglądać bieżące morale zawodników, ale za to nie wiem jak zrobić, żeby móc oglądać stan kondycji zawodników(NIEAKTUALNE ZNALAZŁEM).

Mecze chodzą płynnie, ale czasami na 1-2sek gracze jakby przebierają nogami w miejscu

Kontuzje to niestety jest spory problem. U mnie 2 mecze i 3 kontuzje.

Bardzo często strzały kończą sie na słupkach lub poprzeczkach (3-4 razy w meczu). Już wolałbym strzały niecelne.

Silnik meczowy przypomina 8.0.2. Sporo bramek za pola karnego.

Oceny ułamkowe - naprawdę fajna sprawa.

 

 

P.S. Czy oprócz quickstartów różnią się od siebie czymś wersja waniliowa od truskawkowej? Bo gram w te pierwszą i nie wiem czy instalować tą większą (właśnie się ściągneła).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...