Skocz do zawartości

Demo FM 2009 - pierwsze wrażenia


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Ściągnąłem demo gold, 1 gb. Zaistalowalem wszystko, lekutko pyk. Direxta nowego też. Wyskakiwał błąd "exe"..więc zrobiłem reset. Nic nie pomogło... ;/ nie wiem o co chodzi. Probowałem bawić się trybami zgodności ale nic nie pomogło. Macie jakieś pomysły? ;/

Odnośnik do komentarza
Panowie. Ściągnąłem demo gold, 1 gb. Zaistalowalem wszystko, lekutko pyk. Direxta nowego też. Wyskakiwał błąd "exe"..więc zrobiłem reset. Nic nie pomogło... ;/ nie wiem o co chodzi. Probowałem bawić się trybami zgodności ale nic nie pomogło. Macie jakieś pomysły? ;/

Poczekać na pełną wersję gry a nie kradzionego QS.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy ktoś już zgłaszał ale jest poważny błąd w Pucharze Polski.

W I rundzie zamiast zespołów, które awansowały do Ekstraklasy grają spadkowicze.

Dodatkowo w podglądzie meczu (wyniku) brak informacji o frekwencji, kto sędziował jest tylko informacja o pogodzie.

 

W I rundzie Pucharu Polski występują zespoły, które w poprzednim sezonie grały w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
a ja sie pytam co to jest ten qs? tak z ciekawosci:) i pytankokolejne - spolszczył ktoś może demo? Bo po anglikanskiemu gra mi się niekomfortowo...
Qs to quickstart, dzięki któremu można grać w danej lidze na demku :). A spolszczenie będzie pewnie dopiero w wersji finalnej, czyli oficjalny język polski. Jest zbyt wiele roboty, by teraz to tłumaczyć.... tak mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy ktoś już zgłaszał ale jest poważny błąd w Pucharze Polski.

W I rundzie zamiast zespołów, które awansowały do Ekstraklasy grają spadkowicze.

Dodatkowo w podglądzie meczu (wyniku) brak informacji o frekwencji, kto sędziował jest tylko informacja o pogodzie.

 

W I rundzie Pucharu Polski występują zespoły, które w poprzednim sezonie grały w Ekstraklasie.

Od kiedy? :o

W pierwszej rundzie grają zespoły, które awansowały: Arka, Śląsk, Lechia, Piast.

W drugiej rundzie grają spadkowicze: Sosnowiec, Widzew, Korona, Zagłębie

Jak nie patrzeć to jest poważny błąd. To tak jakby Wisła rozpoczynała el. LM od I rundy

Odnośnik do komentarza
Panowie. Ściągnąłem demo gold, 1 gb. Zaistalowalem wszystko, lekutko pyk. Direxta nowego też. Wyskakiwał błąd "exe"..więc zrobiłem reset. Nic nie pomogło... ;/ nie wiem o co chodzi. Probowałem bawić się trybami zgodności ale nic nie pomogło. Macie jakieś pomysły? ;/

Poczekać na pełną wersję gry a nie kradzionego QS.

Mozesz mi wyjasnic subtelny zwiazek pomiedzy tym, ze demo nie chce sie uruchomic, a polskim QuickStartem?

 

Bo ni cholery go nie widze...

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytania, co trzeba ustawić:

1. żeby zawodnicy odbierali piłkę przeciwnikom(zdecydowanie słabszym przeciwnikom...)? -zaczynam myśleć że jest to nie możliwe!

2. żeby każdy kontakt z przeciwnikiem nie kończył się faulem - też sytuacja kontrowersyjna w tym demie, zwłaszcza że w sytuacji odwrotnej nie ma mowy o faulu,

3. żeby grajkowie przejawiali(podobnie jak program) zainteresowanie piłką i wydarzeniami na boisku jak tez przejawiali jakąś dozę agresywności w stosunku do przeciwnika(tak jak czyni to program,

i 4. czy polecenia indywidualne na przeciwnika w ogóle działają...???

 

Dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Za to ty sie zajarales tak ze ciebie powinno sie zgasic.

 

A moze sie tak zdarzyc ze jest zalosna druzyna, nie mowie ze jestem swietny ale pare lat juz w to gram i szczerze mowiac pierwszy raz zdarzylo mi sie spasc (tez nie do konca bo jeszcze pol roku :>). Jak patrze na sklady moich przeciwnikow to nawet ci ze strefy spadkowej maja paru calkiem dobrych zawodnikow a u siebie nie widze wiecej niz 2-och :].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...