Skocz do zawartości

Wymagania sprzętowe FM 2009


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzają mnie komentarze "3D... będna nowinka" itp. Pewnie u większości tych "maruzeli" wszystko zmieni się z momentem włączenia owego trybu. Nie mówcie czy coś jest zbędne czy nie... zaczekajce, spradzicie, ocenicie i wtedy wyrazicie opinię.

Jeśli chodzi o mnie, to mieszczę się w ramach wymagań. Choć przydałoby się zwiększyć 512 ramy o 1 Gb - co zamierzam uczynic. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Ja również mam problem a włączeniem nowego FM. Udało mi się 2 razy włączyć ale skończyło się na 1 ekranie z logo SI. Mój sprzęt to:

athlon 5000+

2gb ram ddr2

gf 9500gt 256ddr3

wd caviar 320gb

win xp sp2

 

Podczas uruchamiania gra masakrycznie sie wiesza po czym jest blue screen i restart PC. Jakieś pomysły co może być przyczyna? Dodam że komp jest stosunkowo nowy( kupiony we wrześniu). Tak btw. to FM08 śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
VIA/S3G UniChrome IGP

 

no to masz odpowiedź ;) ja też rozpaczam bo mój Radeon 9500 choć daje radę przy lepszych graficznie produkcjach trybu 3d rodem z 2002 roku nie pociągnie (tzn działa ale gubię klatki czasami) ale tak to jest jak zaczyna się przygodę z 3d może za kilka lat zoptymalizują..

 

@Bieniol- ale na tym bluescreenie coś pisze, postaraj się wyłapać numer błędu STOP i wpisz go w góglach

Odnośnik do komentarza

ściągnąłem truskawkę, odpaliłem grę i mecz

 

I na moim P4 single core 1.8Ghz plus 768 RAM DDR i GF 7600 GS gra całkiem miło i 'bezzgrzytowo' sobie poczyna. Mecz mi nie haczy, tylko ładuje się ok 20 sekund.

Dlatego programiści będą musieli nieźle się zastanowić czemu na nowszych maszynach gra chodzi słabiej albo w ogóle :)

Odnośnik do komentarza

Wymagania poszły w górę i to bardzo. FM 08 działał w miare sprawnie, tryb 2d chodził płynnie. Teraz w demie nawet 2d to pokaz slajdów o 3d już nie wspomę. Mój komp ma troche lat, ale żeby taki prosty 3D czy nawet 2D nie chodził to skandal. Co do reszty naprawdę fajnie, te nowe opcje, które umilają grę, aby pełna wersja lepiej chodziła.

Odnośnik do komentarza
VIA/S3G UniChrome IGP

 

no to masz odpowiedź ;) ja też rozpaczam bo mój Radeon 9500 choć daje radę przy lepszych graficznie produkcjach trybu 3d rodem z 2002 roku nie pociągnie (tzn działa ale gubię klatki czasami) ale tak to jest jak zaczyna się przygodę z 3d może za kilka lat zoptymalizują..

 

@Bieniol- ale na tym bluescreenie coś pisze, postaraj się wyłapać numer błędu STOP i wpisz go w góglach

 

 

Sprawdziłem jaki to jest błąd i tam jest napisane, że prawdopobnie jest to plik nv4_disp. Jednak dalej nie wiem jak zrobic żeby sie gra uruchomiła.

Odnośnik do komentarza

Witam panowie

 

A więc zainstalowałem Waniliowego FM - a i musze przyznać że dziwią mnie te opinie że przy lepszych kompach od mojego cośtam wam słabo chodzi. U mnie na Athlonie 2600+ i 512 ramu i ge force fx 5200 hula az milo. Sam sie zdziwiłem gdy załączylem giere a tu tak szybciutko się wszystko wgrywa. Może macie coś źle poustawiane na kompach.

 

Jeśli chodzi o tryb 3D, uważam go za super rozwiązanie, przynajmniej coś nowego i dokładniej widać co kto robi na boisku, kto się leni a kto pracuje:) Oczywiście na moim kompie musze grać na srodkowym przyspieszeniu bo na szybkim czyta co 100 klatke chyba hehe, ale tryb 2d jest bardzo szybki i dokładny.

 

Nie wiem tylko ile lig mi pojdzie plynnie na moim kompie ale jak dokupie ramu bedzie chodzilo jak nalezy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...