Skocz do zawartości

Wymagania sprzętowe FM 2009


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym was się doradzić o to że nie dawno przeszedłem na VISTE 64 mam 4 GB ramu do tego E8500 no i Grafe 8800 GT 1GB i tu mam pytanie jeśli FM będzie w technologi 32 bitów czy jak mam 4 GB ramu będzie z nich całkowicie korzystał i np. jakbym do kupił ramu i czy bym miał8 GB ramu czy to mi wykorzysta FM 2009 a nawet Fm 2008 czy tak jak architektura 32 bitów widzi 3.25 i czy tylko z tylu korzysta ramu????

Odnośnik do komentarza
Ten proces trwa chyba od FM-a 07. Przecież przy wyłączeniu szczegółów 08 zapiernicza aż miło, szybciej niż 06 :) Przypominam, że w razie problemów z 3D domyślny będzie 2D więc jak komuś działa 08 to 09 [słowo klucz] powinien [/słowo klucz] działać bez stresu.

 

Dni może tak, ale gra ogólnie jest taka 'zamulona' (ładowanie się profilów, płynność meczu etc.), nie w pełni płynna - w przeciwieństwie do 06, który jest super płynny, bez względu na to ile załadujesz lig.

Odnośnik do komentarza

Z łaski swojej napisałbyś je na forum :doh!: Rozumiem, że trzeba na każdym kroku reklamować swój sajt ale nie każdy chce wchodzić na ten serwis i może wolałby to przeczytać tutaj?

 

Wymagania sprzętowe (PC)

 

* System operacyjny - Windows Vista lub XP

* Procesor - 2.0GHz dla Visty lub 1.4GHz dla XP

* Pamięć RAM - 1GB dla Visty lub 512MB dla XP

* Karta graficzna - 128MB Nvidia FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel 82915G/82910GL lub wyższe.

 

Wymagania sprzętowe (Mac)

 

* Intel Mac

* System operacyjny - OSX 10.5.5

* Pamięć RAM - 1GB

* Karta graficzna - Nvidia Geforce 7300 / ATI X1600 Radeon

Odnośnik do komentarza

Może to trywialne pytanie, ale nie znam się na tym i nie potrafię sobie odszukać tego na żadnej stronie w necie. Mam w laptopie kartę graficzną Mobile Intel® 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family i nie potrafię powiedzieć, czy ona jest lepsza, czy gorsza od tej, którą wymienił Icon czyli Intel 82915G/82910GL? Resztę wymagań mój komp spełnia, ale co do tego nie jestem pewien.

Proszę o pomoc.

 

 

Osobiście patrząc po cyferkach zastanwiam się czy te karty nie są odpowiednikami - wersje mobilna i niemobilna, ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Osobiście patrząc po cyferkach zastanwiam się czy te karty nie są odpowiednikami - wersje mobilna i niemobilna, ale nie wiem.

 

Dobrze myślisz. To są te same karty stworzone pod różne platformy.

 

Dzięki. Można powiedzieć, że o mały włos.

FM 09 jest stworzony dla mnie ale czas zacząć zbierać kaskę na nowy komputer! :doh!:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...