Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

INFO dla Warszawiakow: jak macie jakies gierki w ktore juz nie gracie to warto pojechac na gielde i jest tam takie stoisko z grami. I mozecie sobie kupic orygnalne gierki (nawet nowosci) troche taniej albo wymienic te juz nieuzywane za drobna doplata. Ja sobie wymienilem FIFA MANAGER 09 na FM-a 09 i doplacilem 25zl. A dostalem swiezaka nierozpakowanego ze wszystkimi bonusami (wirtualne zlotowki na gram.pl). Co prawda dostalem nowke sztuke pewnie dlatego ze dopiero co byla premiera ale moim zdaniem i tak fajna sprawa. Mozecie sobie looknac na taniegry.pl.

Odnośnik do komentarza

Hurra! Wczoraj kurier dowiózł lśniące pudełeczko z FM2009. 104,99 zł z wysyłką z Allegro. Czy warto było tyle wydać...

Po pierwsze primo instalacja przez Steam dla mnie porażka ale to subiektywna opinia, po drugie primo bugi - ale ich nie licze bo o nich wiedziałem a mimo tego grę kupiłem bo nie wytrzymałem:-)

 

Wybrałem ligi, zacząłem grać Borussią Dortmund bo ekstraklasa niegrywalna. Pierwsze zdziwo 0 (słownie: zero) euro na transfery, nie wiem czy to bug ale trudno, łapiemy grajków z free transfer i jedziemy!

Teraz wrażenia z samej gry

 

taktyka i interakcja.

Liczyłem na rozbudowanie opcji taktycznych i interakcji z piłkarzami i w tym elemencie zawiodłem się najbardziej - mamy po raz wtóry odgrzewany kotlecik z FM2006, 2007 i 2008 z kosmetycznymi zmianami i nawet opcji ubyło!(strzałki) Interakcja nadal uboga - nie mogę rozwiązać problemu piłkarza, prosić by nie chciał opuszczać klubu powiedzieć mu że oczekuje lepszej gry. Jasne jest rozmowa meczowa i sytuacje losowe ale jest to rzadkość a interakcja ogólna to nadal: poleć zawodnika, trenera, ćwicz zagranie(nowość!) i ucz się od kolegi.

 

trening

jest w porządku dzięki swej prostocie ale powinni go bardziej rozbudować np trening przed ważnym meczem, trening zagrań przeciwko danej taktyce przeciwnika, in plus wprowadzenie nauki zagrań

 

3D

ok może być jak dla mnie in plus choć w 2D lepiej było widać ustawienie zawodników ale ogólnie fajne i jestem mile zaskoczony!

 

dźwięk

......................... milczenie tu będzie najlepszym komentarzem, może za rok Borek lub Szpakowski :- ) eeh marzenia...

 

asystent

- fajny bajer nie powiem i ta zakładka z moralem zawodników jak grają OK. Tylko że w każdym meczu radzi prawie zawsze to samo.

 

konferencje i prasa

Miałem jedną więc na razie bez oceny. jak nie bedą się powtarzać pytania będzie lux. Tego mi zawsze brakowało. Plotki transferowe nie można się do nich odnieść albo nie wiem gdzie.

 

Ogólnie: ocena 8/10

+ 3D, asystent, rozbudowane zaufanie, syndrom - jeszcze tylko jeden mecz:-), ruch na rynku transferowym

- BUGI! W lidze polskiej :-((((, dźwięk a raczej jego brak, nie rozbudowana taktyka, trening i interakcja, że nie ma wszystkich koszulek i herbów ;-), żona się złości :-)

Odnośnik do komentarza

gram.pl zrobiło fajna promocję, na którą być może się skuszę :)

Zamawiając FM09 za 79,90 (wykorzystując 20wPL) oferują FM08 gratis :]

Biorąc pod uwagę, że miałem zamiar kupić FM08, to teraz poczekam chwilę na recenzję nowego patcha do FM09 ;)

Jak się okaże, że najnowsza część jest w końcu grywalna, to złożę ww zamówienie.

btw: trochę śmieszne jest to, że w sklepie gram.pl nowy FM kosztuje 99,90, a w ich ofercie na allegro kosztuje 79,90.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...