Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czekam tak samo jak wy na premierę FM 2009 i tu chciałbym was się doradzić o to że nie dawno przeszedłem na VISTE 64 mam 4 GB ramu do tego E8500 no i Grafe 8800 GT 1GB i tu mam pytanie jeśli FM będzie w technologi 32 bitów czy jak mam 4 GB ramu będzie z nich całkowicie korzystał i np. jakbym do kupił ramu i czy bym miał8 GB ramu czy to mi wykorzysta FM 2009 a nawet Fm 2008 czy tak jak architektura 32 bitów widzi 3.25 i czy tylko z tylu korzysta ramu????

Odnośnik do komentarza

Ale to gram.pl wybiera firmę kurierską, z którą współpracuje, prawda? DPD ma ogólnie w kraju złą opinię, są jaja przy dostarczaniu przez nich przesyłek, a oni ciągle korzystają z ich usług. Naprawdę ludzie woleliby zapłacić 1 czy 2 zł więcej za przesyłkę w DHL, UPS czy GLS aby tylko dostać planowo paczkę. To wina gram.pl, że współpracują z tak niesolidną firmą.

Odnośnik do komentarza
Czemu wszyscy jadą po gram.pl jak po łysej kobyle? Przecież to że paczka nie dociera na czas to ewidentnie wina firmy kurierskiej (DPD) a nie sklepu. Kurierom zdarza się olewać prywatne osoby, żeby tylko dostarczyć paczki do większych firm, gdzie towar idzie dziennie i w większych ilościach.

Nie do końca. Przy okazji FM 2007 obiecano dostawę na dwa dni przed premierą, a grę wysłano dzień przed premierą. To powinni jakiś zapas robić z czasem, skoro sami się afiszują tekstem "gwarancja dostawy gry dwa dni przed premierą".

Odnośnik do komentarza
Czemu wszyscy jadą po gram.pl jak po łysej kobyle? Przecież to że paczka nie dociera na czas to ewidentnie wina firmy kurierskiej (DPD) a nie sklepu. Kurierom zdarza się olewać prywatne osoby, żeby tylko dostarczyć paczki do większych firm, gdzie towar idzie dziennie i w większych ilościach.

 

Bo im sie należy.

identyczna sytuacja była z Z MTW2 i kilkoma innymi tytułami, szkoda że gram.pl nie trzyma archiwum komentarzy ;)

bop podałbym ci linki co i jak.

Najlepsze było to że WP sa o kant dupe rozbić, bo cena w MM była niższa niż w gram.pl po wykorzystaniu Wp, ja byłem wielkim orędownikiem gram.pl jak ruszyli na początku, ale obecnie all kupuję na "mieście" bo od momentu gdy darmowa wysyłka jest po przekroczeniu zakupów na kwotę 450zł to sie po prostu nie opłaca( np na wirtus.pl często cena jest niższa z wysyłką niż na gram pl)

Odnośnik do komentarza

No i poczytałem artykuł z cmrev na temat testów gry, jakie wykonał M8_Pl.

Cóż, czekam na premierę gry z jeszcze większą niecierpliwością, zwłaszcza, że nie grałem w zeszłoroczne wydanie.

Wiadomo, że jedna osoba nie jest w stanie w krótkim czasie wyłapać rażących błędów. Jednakże, skoro silnik jest tak dopracowany, jak go reklamują, to największe wyzwanie za SI ;)

Odnośnik do komentarza
Czemu wszyscy jadą po gram.pl jak po łysej kobyle? Przecież to że paczka nie dociera na czas to ewidentnie wina firmy kurierskiej (DPD) a nie sklepu. Kurierom zdarza się olewać prywatne osoby, żeby tylko dostarczyć paczki do większych firm, gdzie towar idzie dziennie i w większych ilościach.

W DPD zdecydowanie tak jest... Na myszke czekam od lutego :keke:

Odnośnik do komentarza

gram.pl ma wpływ na termin wysyłki. każdy kto zamawiał wie jak to wygląda - wysyłamy od wtorku, potem od czwartku, a wychodzi, że gra w poniedziałek wysłana (oczywiście info tylko na cmrev, żadnego maila czy info w zamówieniu brak). pamiętam jak tydzień przed gwiazdką przeprosili i dali rabat na zakupy - 50zł jeśli zamówisz coś przed gwiazdką za 100 czy 150zł (przeprosiny czy spam nakręcający sprzedaż w świątecznym okresie?)... notatnik w wersji kolekcjonerskiej to też kpina.

Odnośnik do komentarza
Ale to gram.pl wybiera firmę kurierską, z którą współpracuje, prawda? DPD ma ogólnie w kraju złą opinię, są jaja przy dostarczaniu przez nich przesyłek, a oni ciągle korzystają z ich usług. Naprawdę ludzie woleliby zapłacić 1 czy 2 zł więcej za przesyłkę w DHL, UPS czy GLS aby tylko dostać planowo paczkę. To wina gram.pl, że współpracują z tak niesolidną firmą.

 

Uwierz mi że w innych firmach jest to samo. Jak zostaną zawaleni nagle dużą ilością towaru to się nie wyrobią i tyle, a do tego dochodzi to że FM wychodzi w okresie październik-grudzień, gdzie w firmach kurierskich jest najwięcej roboty. Tak więc moim zdaniem to ciągle wina firmy kurierskiej, a nie gram.pl.

Odnośnik do komentarza
Ale to gram.pl wybiera firmę kurierską, z którą współpracuje, prawda? DPD ma ogólnie w kraju złą opinię, są jaja przy dostarczaniu przez nich przesyłek, a oni ciągle korzystają z ich usług. Naprawdę ludzie woleliby zapłacić 1 czy 2 zł więcej za przesyłkę w DHL, UPS czy GLS aby tylko dostać planowo paczkę. To wina gram.pl, że współpracują z tak niesolidną firmą.

 

Uwierz mi że w innych firmach jest to samo. Jak zostaną zawaleni nagle dużą ilością towaru to się nie wyrobią i tyle, a do tego dochodzi to że FM wychodzi w okresie październik-grudzień, gdzie w firmach kurierskich jest najwięcej roboty. Tak więc moim zdaniem to ciągle wina firmy kurierskiej, a nie gram.pl.

A moim zdaniem nadal gram.pl, ponieważ to ten serwis daje gwarancję dostawy dwa dni przed premierą, a sam wysyła dzień przed premierą. Kurier ma się w czasie cofnąć czy co? Gwarancja to gwarancja, niech zatem wyślą tydzień przed, to na pewno dojdzie na dwa dni przed. Czemu taki Topware potrafi? Jak zamówiłem Euro Truck Simulator, premiera była 20.08, a oni wysyłali od 12.08 (!) i u mnie pocztą było już 14.08.

Odnośnik do komentarza
No i poczytałem artykuł z cmrev na temat testów gry, jakie wykonał M8_Pl.

Cóż, czekam na premierę gry z jeszcze większą niecierpliwością, zwłaszcza, że nie grałem w zeszłoroczne wydanie.

Wiadomo, że jedna osoba nie jest w stanie w krótkim czasie wyłapać rażących błędów. Jednakże, skoro silnik jest tak dopracowany, jak go reklamują, to największe wyzwanie za SI ;)

 

hmm wszystko pięknie ładnie ale trochę dużo w tym propagandy IMO , but better this than nothing

Odnośnik do komentarza
Ale to gram.pl wybiera firmę kurierską, z którą współpracuje, prawda? DPD ma ogólnie w kraju złą opinię, są jaja przy dostarczaniu przez nich przesyłek, a oni ciągle korzystają z ich usług. Naprawdę ludzie woleliby zapłacić 1 czy 2 zł więcej za przesyłkę w DHL, UPS czy GLS aby tylko dostać planowo paczkę. To wina gram.pl, że współpracują z tak niesolidną firmą.

 

Uwierz mi że w innych firmach jest to samo. Jak zostaną zawaleni nagle dużą ilością towaru to się nie wyrobią i tyle, a do tego dochodzi to że FM wychodzi w okresie październik-grudzień, gdzie w firmach kurierskich jest najwięcej roboty. Tak więc moim zdaniem to ciągle wina firmy kurierskiej, a nie gram.pl.

A moim zdaniem nadal gram.pl, ponieważ to ten (1)serwis daje gwarancję dostawy dwa dni przed premierą, a sam wysyła dzień przed premierą. Kurier ma się w czasie cofnąć czy co? Gwarancja to gwarancja, niech zatem wyślą tydzień przed, to na pewno dojdzie na dwa dni przed. Czemu taki Topware potrafi? (2) Jak zamówiłem Euro Truck Simulator, premiera była 20.08, a oni wysyłali od 12.08 (!) i u mnie pocztą było już 14.08.

 

(1) A wiesz na 100% że nie wysłali dwa dni przed premierą?

(2) Porównaj popularność i prawdopodobną ilość pre-orderów FM-a i Euro Truck Simulator

Odnośnik do komentarza
Ale to gram.pl wybiera firmę kurierską, z którą współpracuje, prawda? DPD ma ogólnie w kraju złą opinię, są jaja przy dostarczaniu przez nich przesyłek, a oni ciągle korzystają z ich usług. Naprawdę ludzie woleliby zapłacić 1 czy 2 zł więcej za przesyłkę w DHL, UPS czy GLS aby tylko dostać planowo paczkę. To wina gram.pl, że współpracują z tak niesolidną firmą.

 

Uwierz mi że w innych firmach jest to samo. Jak zostaną zawaleni nagle dużą ilością towaru to się nie wyrobią i tyle, a do tego dochodzi to że FM wychodzi w okresie październik-grudzień, gdzie w firmach kurierskich jest najwięcej roboty. Tak więc moim zdaniem to ciągle wina firmy kurierskiej, a nie gram.pl.

A moim zdaniem nadal gram.pl, ponieważ to ten (1)serwis daje gwarancję dostawy dwa dni przed premierą, a sam wysyła dzień przed premierą. Kurier ma się w czasie cofnąć czy co? Gwarancja to gwarancja, niech zatem wyślą tydzień przed, to na pewno dojdzie na dwa dni przed. Czemu taki Topware potrafi? (2) Jak zamówiłem Euro Truck Simulator, premiera była 20.08, a oni wysyłali od 12.08 (!) i u mnie pocztą było już 14.08.

 

(1) A wiesz na 100% że nie wysłali dwa dni przed premierą?

(2) Porównaj popularność i prawdopodobną ilość pre-orderów FM-a i Euro Truck Simulator

(1) Bo widzę w historii zamówienia :) Dla mnie gwarancja to jest gwarancja, a nie jakieś tam sobie gadanie.

(2) Fakt, ale to jest przykład, że jak się chce, to się potrafi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...