Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Na Twoim miejscu poczekałbym do 9.0.2 - bardzo wielu (jak na SI Forum) użytkowników zgłasza, że po jednym sezonie z aktywną ligą włoską gra po prostu się wysypuje, a związane to jest z błędem w Pucharze Serie C - chyba że jeśli wczytasz tylko Serie A, Puchar Serie C nie jest aktywny, a tego nie wiem. Najprościej załóż grę o parametrach, jakich chcesz, i puść na urlopie do września 2009. Jeśli się nie wywali, możesz zaryzykować.

Ja gram z aktywna liga wloska, ale tylko Serie A i nie padlo, wiec chyba trzeba miec nizsze ligi z Wloch wczytane rowniez.

Odnośnik do komentarza
Ja w tamtym roku nie dostałem długopisu do FM'a. "Delikatnie" im to zasugerowałem w mailu, przeprosili i parę dni później dosłali :D Więc w tym roku powinno być podobnie. Ktoś tam wcześniej pisał, że nie dostał notesu, skontaktuj się z nimi to pewnie doślą.

A to powinien być notes jako dodatek do gry?

 

Jeśli zamówiłeś w wersji kolekcjonerskiej, to tak.

Odnośnik do komentarza

Mam lat 31. w FM gram od 1992 roku, właśnie dostałem FM 2009 i nie piszę o tym aby sie pochwalić tylko pytam Was czy po instalacji i aktywacji gry macie skróty na pulpicie i odpowiednią grupę w Menu Start? Bo ja aby zagrać musze odwiedzic Program Files, o odpaleniu edytora moge zapomnieć... Mam org Vista Home Premium i pytam czy u Was jest tak samo? Czy to przypadek odosobniony? Po raz kolejny CDP robi chałturę. Kwestia instrukcji: Czy do tak potężnej gry wystarcza kilku stronicowa instrukcja? To już do Cahmpionship Manager 1 z 1992 byłą bardziej obszerna. Do Trainz Road Simulator instrukcja ma 320 stron !!!. W zeszłym roku dołączyli przewodnik do gry, w tym dali reklame FM Live na ost stronie. Ehh chyba zajme sie wychowywaniem córki i wróce do gry za 2 lata ;D

Odnośnik do komentarza

hehe, teoretycznie powinna. w koncu premiera u nas byla tydzien po... reszcie swiata.

ktos chce przeczytac (pewnie wszyscy juz czytali): patch 9.1.0

jestem gotowy zalozyc sie o 100 ze bedzie wiecej niz trzy patch`e do momentu pojawienia sie kolejnego fm`a...

teraz bledy zglaszac beda polacy...

 

modteam-> proponuje watek dla tych, co nowym fm`em czuja sie oszukani

 

czy jak sie namysle na zakup fm09, to czy mam kolekcjonowac patch`e, czy moze patch 9.2.0 i odpowiednio kolejny, beda zawieraly baze poprawek patch`ow poprzednich? wiecie by zainstalowac sobie tylko ostatni.

Odnośnik do komentarza

Witam. Podobnie jak część z Was gram w CM/FM od nastu lat. Co roku latam po mieście i szukam gry w dniu premiery. Dziś mogę ją odebrać od znajomego sprzedawcy. Ale jak czytam Wasze komentarze to mam mieszane uczucia. Nie chodzi tu o zaoszczędzenie 20-30 zł i czekanie 3 miesięcy tylko o nerwy związane z grą o polskiej lidze. Czy jedynym wyjściem jest zaspokojenie żądzy posiadania ukochanej gry w dniu premiery i odłożenie jej na półkę ? Kiedyś liczyłem na to, że mój zakup przyczyni się pośrednio na zyski firmy i jakoś produktu w polskiej wersji ale widać producent na nas głęboko gdzieś. Albo może faktycznie przeczekać i zająć się wychowywanie dzieci jak jeden z moich przedmówców...

Odnośnik do komentarza

a drugie me pytanie :)

 

obiło mi się o uszy, że zakupując FM2009 dostajemy 5 licencji. Czyli mam możliwośc legalnej gry na 5 kompach żąglując płytą instalacyjną tak? i jak wygląda rejestracja na innych kompach gry?

 

 

Witam. Podobnie jak część z Was gram w CM/FM od nastu lat. Co roku latam po mieście i szukam gry w dniu premiery. Dziś mogę ją odebrać od znajomego sprzedawcy. Ale jak czytam Wasze komentarze to mam mieszane uczucia. Nie chodzi tu o zaoszczędzenie 20-30 zł i czekanie 3 miesięcy tylko o nerwy związane z grą o polskiej lidze. Czy jedynym wyjściem jest zaspokojenie żądzy posiadania ukochanej gry w dniu premiery i odłożenie jej na półkę ? Kiedyś liczyłem na to, że mój zakup przyczyni się pośrednio na zyski firmy i jakoś produktu w polskiej wersji ale widać producent na nas głęboko gdzieś. Albo może faktycznie przeczekać i zająć się wychowywanie dzieci jak jeden z moich przedmówców...

 

 

już kiedyś o tym pisałem, że ci co recenzują gry to chyba maja płacone, żeby dobrze recenzja wypadła bo jak czytam "FM2009 jest bezbłędny" albo "błędów jak na lekarstwo" to co można sobie pomyślec?

Odnośnik do komentarza
czy ktoś zna w warszawie jaki kolwiek punkt w którym maja fma bo gdzie nie zadzwonie tam nie ma help!!!!

 

Dzwoń do jakiegokolwiek MM, pownni już mieć. Chyba, że już tam dzwonileś. Ja swojego np kupiłem wczoraj w MM godzinke przed zamknięciem jak wykładali go akurat na pólki.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pisałem o szybkiej dostawy gry i jej nie naruszeniu, dzisiaj pora na porcję innych faktów. Primo - aktywacja poszła bez najmniejszego problemu. Secundo - mój brat gra Barceloną i w 1 sezonie w pucharach graja(z polski) Wisła(el. LM), Legia i Lech(el. PU) czyli na razie wszystko jest w porządku. Tertio - jeżeli piłkarz jest na reprezentacji ma to oznaczone kolorem ciemnoczerwonym, a jak jest kontuzjowany kolor jest bardziej jasny i bez żadnych problemów daje się to odróżnić.

 

PS - kontuzje, jak kontuzje są, ale bardzo fajnie działa dobry(w Barcelonie) sztab medyczny, i zawodnicy leczą się dużo szybciej niż zakłada to pomeczowa diagnoza(taki Eto'o zamiast miesiąc był niezdatny do gry jakiś tydzień).

 

PS2 - jak do tej pory wszystko wygląda lepiej niż w FM 2008 w tym samym okresie czasowym.

Odnośnik do komentarza
PS - kontuzje, jak kontuzje są, ale bardzo fajnie działa dobry(w Barcelonie) sztab medyczny, i zawodnicy leczą się dużo szybciej niż zakłada to pomeczowa diagnoza(taki Eto'o zamiast miesiąc był niezdatny do gry jakiś tydzień).

 

W Śląsku na 2 kontuzje 1 miesięczne. Jeden gracz wrócił po 2 tyg, a drugi po trzech. Chyba taki urok tych kontuzji w nowej odsłonie FM-a.

 

EDIT:

U mnie w PUEFA też gra tylko Lech i Legia. Wisła w LM, a Cracovia w Intertoto.

http://www.bankfotek.pl/view/155513

Mam wgranego patcha 9.1

Odnośnik do komentarza

No ja się właśnie zastanawiałem czy to feature czy bug te szybsze leczenie kontuzji? :lol:

 

Ja gram wypasioną Polonią Bytom (tzn. edycja finansów, hehe, czasem tak lubię :P) i jestem w połowie sezonu. Pewnie dzisiaj skończę (na 1szym miejscu, oczywiście :P) i zobaczymy czy bug z pucharami europejskimi mnie (nie)zaskoczy. :P

 

Tymczasem trzeba zabrać się do pracy. Ale jak tu się zabrać do pracy, jak na pulpicie FM09. :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...