Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, wychodzi na to, że na próżno przepakowałem Lecha :P:

 

http://img194.imagevenue.com/img.php?image...le_122_55lo.JPG

 

http://img140.imagevenue.com/img.php?image...e_122_371lo.JPG

 

 

 

chciałem zapytać czy ten bug , że Lech w przypadku zdobycia mistrzostwa nie gra w pucharach występuje w innych ligach lub klubach??

 

Ogólnie to czekam na czwartek lub piątek aby zacząć grać Lechem a tutaj takie coś może zniechęcić dosyć mocno:(

Odnośnik do komentarza
Ja w sumie pierwszy raz zamawiam w pre-orderze na gram.pl. Wcześniej tam kupowałem FM07, ale to w post-orderze ( :lol: ). Jak to z nimi bywa? Można się spodziewać w piątek czy raczej w poniedziałek? (dawno nie byłem tak podekscytowany FMem, lol)

Możesz tylko obserwować status Twojego zamówienia. Jeśli wyślą w czwartek to masz szansę, że dostaniesz grę przed weekendem, jeśli dopiero w piątek to szanse spadają drastycznie, ale tak ogólnie rzecz biorąc to nie pamiętam kiedy ostatnio nie dali ciała przy jakimś pre-orderze który zamawiałem.

Odnośnik do komentarza
Ja w sumie pierwszy raz zamawiam w pre-orderze na gram.pl. Wcześniej tam kupowałem FM07, ale to w post-orderze ( :lol: ). Jak to z nimi bywa? Można się spodziewać w piątek czy raczej w poniedziałek? (dawno nie byłem tak podekscytowany FMem, lol)

Poprzednie części przychodziły do mnie w piątki lub w soboty (mimo gwarancji dostawy dwa dni przed premierą).

Odnośnik do komentarza
chciałem zapytać czy ten bug , że Lech w przypadku zdobycia mistrzostwa nie gra w pucharach występuje w innych ligach lub klubach??

 

A jest jakies info czy to byl jednorazowy przypadek, czy za kazdym razem sie tak dzieje. :/ Ja jestem dopiero na poczatku sezonu, wiec pewnie kolo srody, czwartku bede konczyl sezon i przekonam sie na wlasne oczy czy to prawda. Ale moze w sumie w koncowce sezonu dac sobie na luz, wystawic 3 sklad i celowac w wicemistrza.... :roll: A moze jest to tez jedno z zabezpieczen antypirackich, ktore po prostu w jakis sposob uaktywnilo sie podczas gry na oryginale, jak to sie czasami zdarzalo w przeszlosci?

Odnośnik do komentarza

Czego się tak spieszycie ;) "Pewne pre-ordery" przyjdą w poniedziałki, a Ci co kupią grę w piątek i tak nie będą mogli aktywować bo serwery padną albo będzie gradobicie w mieście, gdzie stoją serwery tych gości od telefonów. Aaaa, zapomniałem - Steam też przestanie działać :P I paypal się wykruszy oraz banki. I w ogóle kataklizm.

 

A poważnie mówiąc to od środy dzwonię do Empiku i MM

 

 

A moze jest to tez jedno z zabezpieczen antypirackich, ktore po prostu w jakis sposob uaktywnilo sie podczas gry na oryginale, jak to sie czasami zdarzalo w przeszlosci?

A to ciekawe. Mógłbyś naświetlić temat?

Odnośnik do komentarza
Czego się tak spieszycie ;) "Pewne pre-ordery" przyjdą w poniedziałki, a Ci co kupią grę w piątek i tak nie będą mogli aktywować bo serwery padną albo będzie gradobicie w mieście, gdzie stoją serwery tych gości od telefonów. Aaaa, zapomniałem - Steam też przestanie działać :P I paypal się wykruszy oraz banki. I w ogóle kataklizm.

 

A poważnie mówiąc to od środy dzwonię do Empiku i MM

 

 

A moze jest to tez jedno z zabezpieczen antypirackich, ktore po prostu w jakis sposob uaktywnilo sie podczas gry na oryginale, jak to sie czasami zdarzalo w przeszlosci?

A to ciekawe. Mógłbyś naświetlić temat?

Choćby mój przypadek z 2007. Nawet musiałem udowadniać, że mam oryginał, bo mi nie wierzyli :D Był taki bug exclusive dla piratów polegający na tym, że do Mistrzostw Europy kwalifikują się najsłabsze drużyny z eliminacji, zamiast najlepszych. No i EURO składało się z samych takich potęg jak San Marino, Kazachstan itp. Ja miałem oryginał i też się załapałem na piracki exclusive :/

Odnośnik do komentarza
chciałem zapytać czy ten bug , że Lech w przypadku zdobycia mistrzostwa nie gra w pucharach występuje w innych ligach lub klubach??

 

A jest jakies info czy to byl jednorazowy przypadek, czy za kazdym razem sie tak dzieje. :/ Ja jestem dopiero na poczatku sezonu, wiec pewnie kolo srody, czwartku bede konczyl sezon i przekonam sie na wlasne oczy czy to prawda. Ale moze w sumie w koncowce sezonu dac sobie na luz, wystawic 3 sklad i celowac w wicemistrza.... :roll: A moze jest to tez jedno z zabezpieczen antypirackich, ktore po prostu w jakis sposob uaktywnilo sie podczas gry na oryginale, jak to sie czasami zdarzalo w przeszlosci?

 

 

skończył ktoś może sezon i załapał się na taką niespodzianke??

Odnośnik do komentarza

Czemu polowanie na czarownice? Na forum jest co najmniej kilkunastu mieszkańców województwa londyńskiego i okolic, a jeśli ten problem jest rzeczywistością (mistrz Polski 08/09 nie gra w LM, w PU gra Dyskobolia - nie Polonia, Dyskobolia), polska liga dawno nie była tak schrzaniona. Zaraz w mojej becie to sprawdzę, bo akurat mam początek sezonu 09/10.

Odnośnik do komentarza
A co, robisz polowanie na czarownice?

 

nie zadnego polowanka , tylko chce kupić w piątek fm i niewiem już czy w piątek zaczynać sezon w Polsce czy gdzieś indziej.Byc może to nie bug ale jednostkowe przypadki więc jeśli komuś ładnie przeszło na 2 sezon i może grać w pucharach to mnie uspokoi stwierdzeniem , że można jednak pykać w naszą rodzimą ekstraklase.

Odnośnik do komentarza

Ale tak btw, to raczej SI nie odpowiedzialoby userowi, ktory zglosil ten problem na forum SI: "Ok zajmiemy sie tym", jakby bylo to swiadome dzialanie antypirackie, wiec pewnie raczej bug.... :/

 

A moze jest to tez jedno z zabezpieczen antypirackich, ktore po prostu w jakis sposob uaktywnilo sie podczas gry na oryginale, jak to sie czasami zdarzalo w przeszlosci?

A to ciekawe. Mógłbyś naświetlić temat?

 

Sam sie z tym nie spotkalem, ale opieralem sie na wypowiedzi Profesora kilka postow wczesniej:

 

Nie mówię, że masz pirata, widzę, że z Anglii kLiKaSh chytry.gif. Ale zabezpieczenia antypirackie SI mają niechlubną tradycję uaktywniania się również na legalnych wersjach gry.

 

A Maniak potwierdzil.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...