Jump to content
Icon

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach

Recommended Posts

Wie ktoś, gdzie najtaniej można by było nabyć angielską wersję gry? (tj. suma ceny+wysyłki i sama mozliwość wysyłki do Polski bo w tym roku jednak nie ma kto mi kupić w UK :( ).

Ewentualnie czy będzie możliwość bezproblemowego np. przekopiowania plików językowych z dema i czcionki żeby z PL zrobić sobie na szybkiego full english?

Jestem przyzwyczajony do gry w FMa w języku angielskim, a wersja sklepowa go nie obsługuje. Czy jest dla mnie ratunek?

- W katalogu languages stwórz pusty (zerobajtowy) plik o nazwie english.ltc

I nic nie wskazuje na to, by miało się coś zmienić.

Zna ktoś jakieś godne zaufania pre-ordery brytyjskie?

Przeprowadziłem się niedawno na studia do Londynu i chętnie bym skorzystał z możliwości tańszego kupna nowego FMa. Bo zapowiedziana cena, w przeliczeniu na złotówki, to ponad 170 zł...

Czy zna ktoś jakieś dobre źródło do pre-ordera? Bo gram.pl z tego co wiem moze sie kilka dni spóźniać z dostawą, a chciałbym mieć FM-a w dniu premiery w domu. A także pytanko. Czy ktoś orientuje się czy w sklepach typu EMPiK, Saturn, Media - Markt można robić rezerwację na gry?

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź z suflera cmrev

1.Zalogowałem się ponownie na gram.pl, wybrałem FM09 do którego zakupu mogłem użyć 30 wPLN i który kosztował 69,90.

2.Dodałem go do koszyka.

3.Wszedłem na cm rev, kliknąłem w ich link i pojawiła mi się możliwość kupna gry za 79,90 bez możliwości skorzystania wPLN.

4.Dodałem grę do koszyka.

5.Wszedłem w koszyk i cena wyjściowa obu gier wynosiła po 79,90 przy czym moglem skorzystać z 30 wPLN O_o

6.Skasowałem jedną i z nich i uzyskałem cenę 49,90.

Sam zresztą tez w ten sposób zamówiłem, choć akurat mi to wyszło przypadkowo. Ciekawe co gram.pl zrobi z tymi zamówieniami FM2009 za 49,90zł.

Jako że nikt nie zwrócił na to uwagi afaik - jeśli wojna rządu z PZPNem potrwa jeszcze trochę, może się to skończyć brakiem polskich klubów w pucharach i reprezentacji w rozgrywkach międzynarodowych w FM 2009. Oby okazało się to zbyt skomplikowane do zakodowania w tak krótkim czasie :pray:!

Sam zresztą tez w ten sposób zamówiłem, choć akurat mi to wyszło przypadkowo. Ciekawe co gram.pl zrobi z tymi zamówieniami FM2009 za 49,90zł.

Również tego spróbowałem, najwyżej jak wycofają to trudno, ale można spróbować :)

Czy zna ktoś jakieś dobre źródło do pre-ordera? Bo gram.pl z tego co wiem moze sie kilka dni spóźniać z dostawą, a chciałbym mieć FM-a w dniu premiery w domu. A także pytanko. Czy ktoś orientuje się czy w sklepach typu EMPiK, Saturn, Media - Markt można robić rezerwację na gry?

A po co rezerwować? W Media Markt kupowałem 2008 i 2007 w dniu premiery coś koło godziny 17 i było jeszcze do uja egzemplarzy na pułkach. Nie masz się co obawiać, że wszystko wykupią.

Post na suflerze cmrev autorstwa Ylva odnośnie "bugu" z pre-orderem i zaniżoną ceną.

Dotyczy gram.pl

B. Ceny towarów podane w zamówieniu są cenami ostatecznymi obowiązującymi w chwili złożenia zamówienia. (nie dotyczy pre-orderów)

C. Sklep gram.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów zamówionych w ramach pre-orderów. O zmianie ceny klient zostanie poinformowany drogą mailową najpóźniej na pięć dni przed wysyłką towaru.

Może umknęła mi ta informacja, ale czy będzie w tym roku demo FM2009?

Witam,

Składaj±c zamówienie grę Football Manager 2009 ze strony sklepu gram.pl

można zamówić tytuł pomniejszaj±c jego cenę o 20 wirtualnych pieniędzy oraz

dodatkowo 10 wpln-ów za rejestrację jednej z poprzednich czę¶ci gry.

W zwi±zku z tym, iż w trakcie składania zamówienia wykorzystał Pan bł±d

systemowy - zamówienie na grę Football Manager 2009 została przywrócone do

prawidłowej formy.

Obecnie zamówienie opiewa na kwotę 78,80 - gdzie cena gry to 69,90 a 8,90

koszty przesyłki.

pozdrawiam,

Justyna Hryć

Młodszy Specjalista DOK

I nici :P

Niestety. Tylko w tym wypadku zaczynam się zastanawiać czy taniej nie wyniosłoby mnie kupienie gry w Empiku czy Media Markt. Pod warunkiem, że w ogóle się tam pojawią :-k

A w jakiej cenie gra ma być w Emipiku, czy też MM?

Póki co nie ma, a przynajmniej ja nie znalazłem, żadnych informacji na ten temat.

W tym roku oferta gram.pl jest naprawdę kiepska. W zeszłym roku było podobnie, dlatego nie wziąłem (w lipcu kupiłem nówkę premierową za 19 zł :P), ale przy okazji wersji 2006 i 2007 oferty były zadowalające.