Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś, gdzie najtaniej można by było nabyć angielską wersję gry? (tj. suma ceny+wysyłki i sama mozliwość wysyłki do Polski bo w tym roku jednak nie ma kto mi kupić w UK :( ).

 

Ewentualnie czy będzie możliwość bezproblemowego np. przekopiowania plików językowych z dema i czcionki żeby z PL zrobić sobie na szybkiego full english?

Odnośnik do komentarza

Czy zna ktoś jakieś dobre źródło do pre-ordera? Bo gram.pl z tego co wiem moze sie kilka dni spóźniać z dostawą, a chciałbym mieć FM-a w dniu premiery w domu. A także pytanko. Czy ktoś orientuje się czy w sklepach typu EMPiK, Saturn, Media - Markt można robić rezerwację na gry?

Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź z suflera cmrev

 

1.Zalogowałem się ponownie na gram.pl, wybrałem FM09 do którego zakupu mogłem użyć 30 wPLN i który kosztował 69,90.

2.Dodałem go do koszyka.

3.Wszedłem na cm rev, kliknąłem w ich link i pojawiła mi się możliwość kupna gry za 79,90 bez możliwości skorzystania wPLN.

4.Dodałem grę do koszyka.

5.Wszedłem w koszyk i cena wyjściowa obu gier wynosiła po 79,90 przy czym moglem skorzystać z 30 wPLN O_o

6.Skasowałem jedną i z nich i uzyskałem cenę 49,90.

 

Sam zresztą tez w ten sposób zamówiłem, choć akurat mi to wyszło przypadkowo. Ciekawe co gram.pl zrobi z tymi zamówieniami FM2009 za 49,90zł.

Odnośnik do komentarza

Czy zna ktoś jakieś dobre źródło do pre-ordera? Bo gram.pl z tego co wiem moze sie kilka dni spóźniać z dostawą, a chciałbym mieć FM-a w dniu premiery w domu. A także pytanko. Czy ktoś orientuje się czy w sklepach typu EMPiK, Saturn, Media - Markt można robić rezerwację na gry?

A po co rezerwować? W Media Markt kupowałem 2008 i 2007 w dniu premiery coś koło godziny 17 i było jeszcze do uja egzemplarzy na pułkach. Nie masz się co obawiać, że wszystko wykupią.

Odnośnik do komentarza

Post na suflerze cmrev autorstwa Ylva odnośnie "bugu" z pre-orderem i zaniżoną ceną.

Dotyczy gram.pl

B. Ceny towarów podane w zamówieniu są cenami ostatecznymi obowiązującymi w chwili złożenia zamówienia. (nie dotyczy pre-orderów)

C. Sklep gram.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów zamówionych w ramach pre-orderów. O zmianie ceny klient zostanie poinformowany drogą mailową najpóźniej na pięć dni przed wysyłką towaru.

Odnośnik do komentarza
Witam,

 

Składaj±c zamówienie grę Football Manager 2009 ze strony sklepu gram.pl

można zamówić tytuł pomniejszaj±c jego cenę o 20 wirtualnych pieniędzy oraz

dodatkowo 10 wpln-ów za rejestrację jednej z poprzednich czę¶ci gry.

 

W zwi±zku z tym, iż w trakcie składania zamówienia wykorzystał Pan bł±d

systemowy - zamówienie na grę Football Manager 2009 została przywrócone do

prawidłowej formy.

 

Obecnie zamówienie opiewa na kwotę 78,80 - gdzie cena gry to 69,90 a 8,90

koszty przesyłki.

 

pozdrawiam,

 

Justyna Hryć

Młodszy Specjalista DOK

I nici :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...