Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
Arkadiusz Milik został sprzedany do Bayeru Leverkusen za 2,6 mln euro. Poza tym Bayer będzie musiał rozegrać z zabrzanami mecz towarzyski i wysłać swoich juniorów na Śląsk na memoriał Ernesta Pohla. Milik z aktualnym wiceliderem Bundesligi podpisał 5-letni kontrakt. Sprzedaż Milika to najdroższy transfer w historii Górnika.

Milik jest wychowankiem Rozwoju Katowice. Do Górnika trafił latem 2011 roku. W 24 meczach zdobył cztery bramki. W minionej rundzie jesiennej zagrał 14 razy i strzelił siedem goli.

 

Bardzo dobra wiadomość. Mam nadzieje, ze mu sie powiedzie na zachodzie. Co do transferu to Górnik zapewnił sobie mecz towarzyski z Bayerem i procenty za następny transfer.

Odnośnik do komentarza

Podobno Górnik interesuję się Gargułą i Sebastianem Zalepą, obrońcą Świnoujścia. O ile Garguła wydaje się wracać do formy to dwa pytania:

 

1. Czy aby na pewno potrzebny skoro środek nie wygląda źle?

2. Czy jego tygodniówka nie stworzy komina płacowego, przecież w Wiśle chyba zarabia bardzo dobrze. Nawet jakby zszedł z poborów, ciężko mi uwierzyć, że nie byłby najlepiej zarabiającym w zespole.

 

Sensu zakupu Zalepy nie widzę, po co nam kolejny obrońca?

 

Tutaj trzeba myśleć o napastniku i mocno penetrować rynek, bo przecież wciąż może odejść Prezes...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

No i udanie Zabrzanie rozpoczęli rundę wiosenną. 1-0 z beniaminkiem, to może nie jest szczyt marzeń, lecz nie zapominajmy, że to był mecz derbowy, więc presja zwyciestwa była większa. Gola zdobył Zahorski, którego wielu w Zabrzu nie chciało, tak jak ja, lecz może teraz wreszcie zacznie grać równo, na miare zarabianych pieniędzy? :) Teraz Górnika czekają dwa mecze u siebie - z Jagą i Lechem, a potem wyjazd do Warszawy na Legię. 5 punktów w tych meczach jest jak najbardziej realne...

Odnośnik do komentarza

Zabrze pozyskało nowego zawodnika - to Ireneusz Jeleń. Dziwny transfer, bo Irek w Podbeskidziu kompletnie zawiódł i nie wiem czym - poza nazwiskiem - skusił szefostwo Górnika. Dla samego piłkarza ten kontrakt to gwiazdka z nieba, bo po fochu jaki strzelił w B-Białej twierdził, ze nie będzie grał w polskiej lidze. A jak widać na wypalonego Jelenia nie było frajera chętnego za granicą i byłby bez pracy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...