Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

Icon mam pomysł: zbierasz ekipe z Wodzicha, ja pozbieram chłopaków z Katowic i spalimy te Warszawę, zamiast się napinać na forum :rotfl: A tak na poważnie, to rzeczywiście zbyt nerwowo reagujesz na posty made in Warsaw, bo też nie wyczułem w poście Pulka ironii. A do tego, że HANYSY to "naród" wybrany nikogo nie przekonasz z tamtąd :lol: -> głupi zart....ale coś w tym jest :> Pozdro dla normalnych!

Odnośnik do komentarza
[...]I powtarzam - nie żadna to zasługa cen biletów, bo akcja "bilet za 5 złotych" miała miejsce tylko jedną lub dwie rundy o ile się nie mylę[...]

Bilety:

wejściowy - 15 PLN

Karnety:

wejściowy - 90 PLN

No wlasnie glownie zasluga cen. W zyciu by nie przyszlo 15k na mecz np z Groclinem gdyby bilety byly np po 35pln. Sa tanie i ludzie ciagna. wg mnie bardzo dobrze, bo lepiej 18k osob po 15pln niz 5k osob po 40pln. BRAVO dla zarzadu.

Odnośnik do komentarza

Pieprzysz. I zaraz Ci to udowodnię.

 

Cracovia - najtańsze bilety po 15 złotych. http://www.cracovia.pl/1a_bilety.php?nr_menu=30&x=0#3

Bełchatów - najtańsze po 5 (!) złotych. Najdroższe po 25. http://www.gks.com.pl/content/view/37

Korona - najtańsze po 12 złotych. Najdroższe 25. http://www.kolporter-korona.pl/gol.php?dan...ty&y=bilety

Jagiellonia - to samo co na Koronie. http://www.jagiellonia.pl/dzial.php?id_dzial=2

Widzew - 20 złotych najtańsze, 50 najdroższe http://www.widzewiak.pl/index.php?site=klub/bilety

Łódzki KS - 12, 15, 25 http://www.lkslodz.pl/klub.php?s=bilety

Zagłębie Lubin - bilet na mecze z udziałem MISTRZA Polski kosztują od 10 do 30 złotych http://www.zaglebie-lubin.pl/www/index.php...&art=bilety

 

Dalej mi się nie chce szukać. Jak widać ceny nie różnią się zbytnio od cen w Zabrzu a różnicę w frekwencji widać.

Przestańcie mówić o tanich biletach w Zabrzu. One są dostosowane do poziomu piłkarskiego w Polsce. A jeżeli aż tak bardzo boli Was, że Górny Śląsk ma taki potencjał kibicowski to Wy macie problem a nie ja.

Odnośnik do komentarza

haha tylko, ze u innych ceny NAJTANSZYCH sa 15pln pln czyli stojace/za bramka, a na Gorniku 15pln jest za najdrozsze :D ot malusia roznica :)

np na Widzewie z linka co dales widac, ze na 6 z 11 sektorow cena wynosi 40-50pln..czyli pewnie na prostej...dajmy takie ceny na Gorniku i zobaczymy czy bedzie 16-17k co mecz a nie na szlagierach.

Bardzo dobrze ze jest potencjal i ceny sa niskie. Nie widze powodow do kłótni.

Odnośnik do komentarza
haha tylko, ze u innych ceny NAJTANSZYCH sa 15pln pln czyli stojace/za bramka, a na Gorniku 15pln jest za najdrozsze :D ot malusia roznica :)

Wtórny analfabetyzm a może celowe pomijanie FAKTÓW?

 

Jeszcze raz - UWAGA - włącz mózg:

Bilety:

wejściowy - 15 PLN

ulgowy (kobiety, renciści, dzieci do lat 12) - 10 PLN

trybuna górna (zadaszona) - 30 PLN

 

Jeżeli najdroższe bilety na Górniku wynoszą 15 PLN to albo ja nie potrafię czytać albo Ty kupiłeś sobie szkołę :]

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie czy do Icona Dr. No tez zastosuje ponizsza dyrektywe:

 

jeżeli jeszcze raz użyjesz takiego języka zwracając się do kogokolwiek, dostaniesz nie punkt a kilka

 

Moglbym Ci w Twoim stylu odpowiedziec zebys zamknal morde i przestal obrazac innych, ale poprosze tylko o to zebys wyrazal sie nieco kulturalniej co wyjdzie na pewno wszystkim na dobre :]

Odnośnik do komentarza

O ja pier***e :hahaha:

 

Na początek - w tym potoku swojego pieprzenie bzdur przez przypadek odpowiedziałeś mi na jedno z moich pytań; dobrze wiedzieć, że bilety na Górnik nie kosztują 5 zł, tak, jak to było niedawno.

 

Moja Warszawa jest taka sama jak i Twoja, więc skończ. Jam jest z Łomianek, i sikam na tych, którzy pierdolą się na każdym kroku do Warszawy. A co powiesz na to, że na Łomianki sprzedano +/- 0 karnetów? I czym jest teraz ten Twój Górnik przy mojej mieścinie? Fanklubów mamy od cholery, a fanek... ho, ho. Nie pogadasz. Jak chcesz jeszcze jakieś dane, to pytaj, odpowiem.

 

Zaraz połowa forum przybiegnie (druga połowa się przyzwyczaiła), żeby Ci powiedzieć, że Twój naskok na mnie był śmieszny. Yyy, znaczy w Twoim stylu.

 

Pytam się, dlaczego przychodzi tyle ludzi, bo nie więcej jak półtora roku temu (poprawcie mnie, jak się mylę) na Górnik chodził Bohdan Smoleń i typek, który wręczał koguta najlepszemu zawodnikowi Górnika. Czy to takie trudne to zrozumienia?

Odnośnik do komentarza
Ciekawi mnie czy do Icona Dr. No tez zastosuje ponizsza dyrektywe:

 

jeżeli jeszcze raz użyjesz takiego języka zwracając się do kogokolwiek, dostaniesz nie punkt a kilka

 

Moglbym Ci w Twoim stylu odpowiedziec zebys zamknal morde i przestal obrazac innych, ale poprosze tylko o to zebys wyrazal sie nieco kulturalniej co wyjdzie na pewno wszystkim na dobre :]

To niech Qcz nie obraża mnie i nie przeinacza faktów, które podałem opierając się na informacjach z oficjalnych serwisów. Bo czemu ma służyć to CELOWE przeinaczanie faktów? Zresztą Qcz nie pierwszy raz udowadnia to, że dla niego fakty się nie liczą a najważniejsze jest dla niego to co on sobie myśli, nawet jeśli myśli źle.

 

“Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne” - to doskonale pasuje to retoryki Qcza.

Pytam się, dlaczego przychodzi tyle ludzi, bo nie więcej jak półtora roku temu (poprawcie mnie, jak się mylę) na Górnik chodził Bohdan Smoleń i typek, który wręczał koguta najlepszemu zawodnikowi Górnika. Czy to takie trudne to zrozumienia?

Dostałeś odpowiedź kilka razy. Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś drugi raz nie musiał pytać. A z tym półtora roku to kolejne przegięcie ;] ale lepiej to olać, bo szkoda klawiatury.

Odnośnik do komentarza
To niech Qcz nie obraża mnie i nie przeinacza faktów, które podałem opierając się na informacjach z oficjalnych serwisów. Bo czemu ma służyć to CELOWE przeinaczanie faktów? Zresztą Qcz nie pierwszy raz udowadnia to, że dla niego fakty się nie liczą a najważniejsze jest dla niego to co on sobie myśli, nawet jeśli myśli źle.

Aktualnie to mi wisi i powiewa Qcz... Serio. Chodzilo mi tylko o zwrocenie uwagi na to, ze za to co wolno adminowi uzytkownik najpewniej by zlapal warna...

 

Po prostu sie opanuj i tyle - ja nie mowie, ze Qcz ma racje, bo akurat w tym temacie to nie obchodzi mnie w ogole kto ja ma.

Odnośnik do komentarza
Aktualnie to mi wisi i powiewa Qcz... Serio. Chodzilo mi tylko o zwrocenie uwagi na to, ze za to co wolno adminowi uzytkownik najpewniej by zlapal warna...

Bullshit. Jeżeli ktoś nie potrafi czytać to chyba coś jest nie w porządku, nieprawdaż? Raz można puścić koło ucha taki przeinaczanie faktów, ale jeżeli ktoś to robi notorycznie to... Zresztą, sam sobie odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Wtórny analfabetyzm a może celowe pomijanie FAKTÓW?

 

Jeszcze raz - UWAGA - włącz mózg:

Bilety:

wejściowy - 15 PLN

ulgowy (kobiety, renciści, dzieci do lat 12) - 10 PLN

trybuna górna (zadaszona) - 30 PLN

 

Jeżeli najdroższe bilety na Górniku wynoszą 15 PLN to albo ja nie potrafię czytać albo Ty kupiłeś sobie szkołę :]

ok bez obrazania tez to szlo napisac :)

Trybuna gorna..zadaszona...

mowimy o tej loszce?: http://img219.imageshack.us/my.php?image=g...abrze05msl0.jpg

toz tam wejdzie jakies 12.000 osob pod nia :D

Pozostali na prostej jak ta: http://img216.imageshack.us/my.php?image=g...abrze11mro5.jpg placa 15pln. To co oni podniosa sobie srednia z biletow za 30pln obniza sobie kobietami i dziecmi za 10pln...baaa wg mnie srednia wyjdzie wtedy nawet ponizej 15pln gdyz kobiec, dzieci i rencistow napewno przychodzi tez sporo :)

 

 

To niech Qcz nie obraża mnie [...]

hmmm znajdz mi jedno slowo ktorym Cie obrazilem...no smialo...gdzie napisalem jakikolwiek epitet pod Twoim adresem??Smialo, bo jak nie to czekam na oficjalne przeprosiny :)

 

i nie przeinacza faktów, które podałem opierając się na informacjach z oficjalnych serwisów. Bo czemu ma służyć to CELOWE przeinaczanie faktów? Zresztą Qcz nie pierwszy raz udowadnia to, że dla niego fakty się nie liczą a najważniejsze jest dla niego to co on sobie myśli, nawet jeśli myśli źle.

fakty powiadasz? to mowisz ze srednia cena za 1 bilet sprzedany na Gornika jest ile? 30pln? 50pln? czy 100pln? To ze jest tam "trybuna kryta" (jak to dziwnie brzmi) po 30pln nie oznacza ze srednia cena biletow to 30pln :rotfl:

Fakt niepodwazalny jest ze srednia cena biletu na Gornik jest nie wieksza niz 15pln :) i nie przeinaczaich ich :)

 

?Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne? - to doskonale pasuje to retoryki Qcza.

"Zjadlem wszystkie rozumy i nie umiem kulturalnie podyskutowac" do doskonale pasuje do zachowania Icona :jupi:

 

Henkel luz...przyzwyczailem sie juz do tego typu "merytorycznej" dyskusji Icona :) Obrazi mnie z 5 razy...obali sie jego argumenty i sie obraza ze caly swiat jest przeciwko niemu :keke:

Odnośnik do komentarza
Trybuna gorna..zadaszona...

mowimy o tej loszce?: http://img219.imageshack.us/my.php?image=g...abrze05msl0.jpg

toz tam wejdzie jakies 12.000 osob pod nia

Oficjalnie klub podaje, że wchodzi na nią 3020 szt.

Pozostali na prostej jak ta: http://img216.imageshack.us/my.php?image=g...abrze11mro5.jpg placa 15pln. To co oni podniosa sobie srednia z biletow za 30pln obniza sobie kobietami i dziecmi za 10pln...baaa wg mnie srednia wyjdzie wtedy nawet ponizej 15pln gdyz kobiec, dzieci i rencistow napewno przychodzi tez sporo

Udowodnij to, że przychodzi sporo kobiet, emerytów i rencistów.

hmmm znajdz mi jedno slowo ktorym Cie obrazilem...no smialo...gdzie napisalem jakikolwiek epitet pod Twoim adresem??

Pisząc, że Górnik ma najdroższe bilety po 15 pln :] Obraziłeś tym samym mnie jako dyskutanta, ponieważ nawet nie pofatygowaleś się przeczytać moich argumentów, tym samym obrażając mój intelekt. To gorsze od "chujów", "kutasów" czy innych. Przynajmniej dla mnie.

fakty powiadasz? to mowisz ze srednia cena za 1 bilet sprzedany na Gornika jest ile? 30pln? 50pln? czy 100pln? To ze jest tam "trybuna kryta" (jak to dziwnie brzmi) po 30pln nie oznacza ze srednia cena biletow to 30pln

A gdzie ja pisałem o średniej cenie biletów? Udowodnij albo przeproś.

Obrazi mnie z 5 razy...obali sie jego argumenty i sie obraza ze caly swiat jest przeciwko niemu

I tu kolejny przykład na to, że obrażasz mnie i mój intelekt :]

Odnośnik do komentarza
Pozostali na prostej jak ta: http://img216.imageshack.us/my.php?image=g...abrze11mro5.jpg placa 15pln. To co oni podniosa sobie srednia z biletow za 30pln obniza sobie kobietami i dziecmi za 10pln...baaa wg mnie srednia wyjdzie wtedy nawet ponizej 15pln gdyz kobiec, dzieci i rencistow napewno przychodzi tez sporo

Udowodnij to, że przychodzi sporo kobiet, emerytów i rencistów.

zajebisty argument w dyskusji :D:rotfl: Na tyle Cie stac tylko?

 

hmmm znajdz mi jedno slowo ktorym Cie obrazilem...no smialo...gdzie napisalem jakikolwiek epitet pod Twoim adresem??

Pisząc, że Górnik ma najdroższe bilety po 15 pln :] Obraziłeś tym samym mnie jako dyskutanta, ponieważ nawet nie pofatygowaleś się przeczytać moich argumentów, tym samym obrażając mój intelekt. To gorsze od "chujów", "kutasów" czy innych. Przynajmniej dla mnie.

wow :D

 

fakty powiadasz? to mowisz ze srednia cena za 1 bilet sprzedany na Gornika jest ile? 30pln? 50pln? czy 100pln? To ze jest tam "trybuna kryta" (jak to dziwnie brzmi) po 30pln nie oznacza ze srednia cena biletow to 30pln

A gdzie ja pisałem o średniej cenie biletów? Udowodnij albo przeproś.

:rotfl: Ja pisze, ze srednia cena na Gornik to ok 15pln i stad jest glownie taka frekfencja....Napisalem, ze dobrze ze ceny sa niskie a Tobie skoczylo cisnienie..prawie zylka chyba pekla :/ No przeciez super ze duzo ludzi przychodzi...Po co sie tak spinasz sam nie wiedzac o co?

Faktem nie do obalenia jest ze na tak wysoka frekfencja duzym argumentem jest cena biletow, ktore sa glownie po 15pln a renciski, kobiety i dzieci nawet po 10pln.

 

Obrazi mnie z 5 razy...obali sie jego argumenty i sie obraza ze caly swiat jest przeciwko niemu

I tu kolejny przykład na to, że obrażasz mnie i mój intelekt :]

:D a nie mowilem? biedny Icon...wszedzie widze ludzi obrazajacych jego intelekt :D

Odnośnik do komentarza
Ja pisze, ze srednia cena na Gornik to ok 15pln i stad jest glownie taka frekfencja....Napisalem, ze dobrze ze ceny sa niskie a Tobie skoczylo cisnienie..prawie zylka chyba pekla kwasny.gif No przeciez super ze duzo ludzi przychodzi...Po co sie tak spinasz sam nie wiedzac o co?

Faktem nie do obalenia jest ze na tak wysoka frekfencja duzym argumentem jest cena biletow, ktore sa glownie po 15pln a renciski, kobiety i dzieci nawet po 10pln.

Jeżeli jesteś mi w stanie udowodnić, że to ceny biletów a nie marka klubu, "moda na Górnika" przyciągaja tych ludzi na stadion to uwierzę Ci w to co piszesz. Tylko mi to udowodnij. Udowodnij, że Górnik nie jest marką, że nie ma kibiców, nie ma fanklubów w wielu Polskich i zagranicznych miastach.

Odnośnik do komentarza

nie bede udowadnial bo tez uwazam ze Gornik jest marka i ma duzo kibicow, nigdzie tego nie negowalem :) Napisalem 2 posty w ktorych ciesze sie z polityki zarzadu ze ustalili przystepne ceny i napewno rowniez dzieki temu jest taka super frekwencja. to chyba dobrze ze jest?

Jesli juz bysmy mieli cos udowadniac to sprobuj udowodnic ze jesli srednia cena na meczach Gornika by byla 35-40pln to liczba widzow by byla rownie wysoka.....Jestem sobie gotow reke uciaz ze oprocz szlagierow na stadion nie przyszlo by wiecej niz 10k mimo ogromej marki, liczbi fanow czy fanklubow. Prawda jest taka ze w przeciez nie bogatej Polsce cena gra decydujaca role. Majac 2 synow poszedlbys na mecz z zona gdyby cena byla 40pln? 160pln..duzy wydatek...ale 60pln juz jakos mozna przezyc :)

Odnośnik do komentarza
Jeżeli jesteś mi w stanie udowodnić, że to ceny biletów a nie marka klubu, "moda na Górnika" przyciągaja tych ludzi na stadion to uwierzę Ci w to co piszesz. Tylko mi to udowodnij. Udowodnij, że Górnik nie jest marką, że nie ma kibiców, nie ma fanklubów w wielu Polskich i zagranicznych miastach.

Khm...

 

Dobrze wiesz, ze obie te rzeczy sa ciezkie do udowodnienia - natomiast jesli Gornik jest taka marka to czemu w sezonie 05/06 chodzilo na mecze srednio 5668 widzow? Skoro teraz przychodzi wedlug Twoich danych niemalze 2x (nawet 3x jakby sie uprzec) wiecej ludzi to co sie wydarzylo przez te dwa lata?

Odnośnik do komentarza

Owszem, cena gra rolę. Ale sama cena to nie jest gwarancja sukcesu. Czemu więc na Polonię Warszawa przychodziło dużo mniej widzów mimo iż była mistrzem Polski bodaj w 2000 roku (sezon 99/00) niż na Legię, która w tym roku grała słabiej od Polonii i miała mniej dobrych zawodników w składzie? Odpowiedź jest prosta - bo Legia to przy Polonii dużo większa marka. I w przypadku Górnika liczba duża widzów na trybunach pojawia się głównie dlatego, że Górnik to Firma przez duże "F".

Odnośnik do komentarza
Pytam się, dlaczego przychodzi tyle ludzi, bo nie więcej jak półtora roku temu (poprawcie mnie, jak się mylę) na Górnik chodził Bohdan Smoleń i typek, który wręczał koguta najlepszemu zawodnikowi Górnika. Czy to takie trudne to zrozumienia?

Pulek nie wiem o co chodzi, bo ten typek to wlasnie jest "Bogdan Smolen", a tak na powaznie to jest pan Stasiu, ktory od dawien dawna wrecza koguta najlepszemu pilkarzowi i pewnie do swojej smierci bedzie to robil. Moze dla was to jest smieszne, ale tak samo jest z tymi dzwonkami z alpejskich hal. Taka tradycja i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...