Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge nie byc upierdliwy. Skoro do PF sie nie zblizyl, a mimo to wystawiles mu 10, to co dajesz temu pierwszemu? :P

Po pierwsze, zgadzam się z Urbi. :]

Po drugie - jeśli najnowszy Potter dostał od kogoś 2/10, to Death Proof spokojnie zasługuje na 10. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;) Jak dla mnie Death Proof to kolejne arcydzieło Tarantino, które na tę ocenę zasługuje w pełni.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Na www.goldencompassmovie.com pojawił się extended preview, czyli właściwie streszczenie filmu - należy kliknąć na Comic Con Preview. Jak ktoś nie zna książki, odradzam, bo sporo się można dowiedzieć z niego.

Odnośnik do komentarza
Po drugie - jeśli najnowszy Potter dostał od kogoś 2/10, to Death Proof spokojnie zasługuje na 10.

Nie oglądałem Death Proof więc trudno mi porównac film z Potterem, który widziałem.

To zupełnie inna tematyka i inne filmy.

 

Na niekorzyść Pottera działa to, że czytałem książkę i w porównaniu z nią film to dno. Gdybym nie czytał to być może byłbym zachwycony (no ale na pewno nie żenującym dubbingiem).

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Po drugie - jeśli najnowszy Potter dostał od kogoś 2/10, to Death Proof spokojnie zasługuje na 10.

Nie oglądałem Death Proof więc trudno mi porównac film z Potterem, którego widziałem.

To zupełnie inna tematyka i inne filmy.

 

Na niekorzyśc Pottera działa to, że czytałem książkę i w porównaniu z nią film to dno. Gdybym nie czytał to być może byłbym zachwycony.

(no ale na pewno nie żenującym dubbingiem).

 

Czemu nie poszedłeś na wersję oryginalną z napisami, że się zapytam?

Odnośnik do komentarza

Dziś z przerażeniem przeczytałem pod recenzją Simpsonów, że: film w polskiej wersji językowej :| :|

Mam nadzieje, że są wyświetlane wersje po angielsku, bo innego Homera niż Dan Castellaneta nie mam zamiaru akceptować (a znając polski szoł biznes pewnie będzie to Pazura czy ktoś, albo ten, Małaszyński :| )

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieje, że są wyświetlane wersje po angielsku, bo innego Homera niż Dan Castellaneta nie mam zamiaru akceptować (a znając polski szoł biznes pewnie będzie to Pazura czy ktoś, albo ten, Małaszyński :| )

 

Dokładnie, akurat nie wyobrażam sobie dubbingowanych Simpsonów, straciliby całą swoją magię... Głosy Homera, Willy'ego, Neda czy choćby Moe są nie do podrobienia, a w trailerach miałem okazję "podziwiać" odrobinę polskiego dubbingu - PORAŻKA!

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wróciłem z Simpsonów (oczywiście z napisami :]). Musiałem się fatygować do Katowic, bo w moim mieście grają tylko z dubbingiem :| Bałem się, że film nie będzie dorównywał serialowi, ale miałem większy ubaw niż na Szreku :) Daje radę, taki dłuższy odcinek. Polecam;]

 

A, film trzyma naprawdę do samego końca, bo potem pojawiają się napisy ostrzegające, że na końcu będą jeszcze wstawki (i są), chociaż te napisy były najdłuższymi jakie w życiu oglądałem:D

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze, zgadzam się z Urbi. :]

Po drugie - jeśli najnowszy Potter dostał od kogoś 2/10, to Death Proof spokojnie zasługuje na 10. Punkt widzenia zależy od punktu widzenia. ;) Jak dla mnie Death Proof to kolejne arcydzieło Tarantino, które na tę ocenę zasługuje w pełni.

do quotes z tym, dawno się tak nie uśmiałem xD

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj po raz drugi "Amelię" . Gdzieś wyczytałem, że ten film nie może się nie podobać.

Coś w tym jest. Ten film jest magiczny. Drugi raz oglądało mi się go jeszcze lepiej niż za pierwszym razem.

Jestem zachwycony tym filmem. Pomyśleć, że kilka lat temu wydawało mi się, że ten film to jakieś francuskie barachło.

Odnośnik do komentarza

Inland Empire

Niestety trzeba przyznać, że ten film to porażka. Bardzo lubie filmy Lyncha, ale tym razem ostro przegiął. Fabuła urywa się dość szybko, później następują zlepek scen , które najczęściej nie są ze soba powiązane. Niektóre owszem całkiem sprawnie zrobione, ale film trwa około 3 godzin i pod koniec po prostu zaczęło mnie to irytować. Do tej pory w filmch Lyncha zastanawialiśmy sie o co w nich chodzi, doszukując się drugiego dna. Tutaj trzeba sie domyslać, nie tyle co mial na myśliu, ale na czym polegała fabuła.

Nalezy odnotowac udział polskich aktorów-Gruszki, Majchrzaka, Petera Lucasa (polsko-amerykański). Jednak sceny po Polsku miały chyba być elementem folkloru ("nieludzki język", sceny w sepii, ogólnie nastrój brzydoty).

Filmu nie polecam 1/10

 

Pare dni wcześniej byłem na Grindohouse i bardzo mi sie podobał. Ponieważ dużo zostało napisane na temat tego filmu, ograniczę sie do noty 8,5/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...