Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam uważam, że Ostatni Jedi był znacznie lepszy od Przebudzenia i naprawdę dobry. Świetnie napisali Skywalkera, idealnie rozwiązali wątek z rodzicami Rey, zaskoczyli Snokiem. Był też pięknie nakręcony, miał tylko jeden zbędny wątek (misja Finna) i fatalnie skonstruowaną finałową walkę (Rey i Kylo vs czerwoni idioci). No i nie był takim wychwalaniem poprzednich trylogii jak VII, bo tu już by to nie zadziałało.

 

Seria się kończy, ale następna trylogia, w całości robiona przez Johnsona będzie w produkcji zaraz. I na to się cieszę bo ma być coś oryginalnego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Ja tam uważam, że Ostatni Jedi był znacznie lepszy od Przebudzenia i naprawdę dobry. Świetnie napisali Skywalkera, idealnie rozwiązali wątek z rodzicami Rey, zaskoczyli Snokiem. Był też pięknie nakręcony, miał tylko jeden zbędny wątek (misja Finna) i fatalnie skonstruowaną finałową walkę (Rey i Kylo vs czerwoni idioci). No i nie był takim wychwalaniem poprzednich trylogii jak VII, bo tu już by to nie zadziałało.

 

Seria się kończy, ale następna trylogia, w całości robiona przez Johnsona będzie w produkcji zaraz. I na to się cieszę bo ma być coś oryginalnego.

Też się nie zgodzę: struktura fabuły była imho w tym filmie sknocona (kilka kolejnych kulminacji jedna po drugiej na końcu). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Ja tam uważam, że Ostatni Jedi był znacznie lepszy od Przebudzenia i naprawdę dobry. Świetnie napisali Skywalkera, idealnie rozwiązali wątek z rodzicami Rey, zaskoczyli Snokiem. Był też pięknie nakręcony, miał tylko jeden zbędny wątek (misja Finna) i fatalnie skonstruowaną finałową walkę (Rey i Kylo vs czerwoni idioci). No i nie był takim wychwalaniem poprzednich trylogii jak VII, bo tu już by to nie zadziałało.

 

Seria się kończy, ale następna trylogia, w całości robiona przez Johnsona będzie w produkcji zaraz. I na to się cieszę bo ma być coś oryginalnego.

 

Popieram. Mnie też "Ostatni Jedi" podobał się bardziej niż "Przebudzenie mocy". Wątek Finna może faktycznie doklejony na siłę, ale mnie nie przeszkadzał. 

Dobrze się to oglądało mimo wielu negatywnych recenzji.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten trailer SW i stwierdzam, że niestety nie ma na co czekać. Dalej jadą na sentymencie do poprzednich części i tym próbują przykryć to jaka papkę nam teraz zaserwowali:(. 

 

Nie ma co ukrywać ale ta nowa trylogia jak do tej pory jest koszmarna. Przebudzenia nawet nie ma co oceniać bo to kalka NN z dodanymi tylko wyrwami w scenariuszu i wszechobecnym brakiem logiki. Kiedyś czytałem, że części I-III były zbyt rozpolitykowane i chyba tym się kierowali scenarzyści przebudzenia bo cała otoczka była stworzona chyba pod ameby. 

Ostatni Jedi był odrobinę lepszy ale i tak spokojnie można było skrócić film o połowę. Kurde wtedy byłby nawet nawet. 

Tendencja jest wzrostowa ale fajerwerków po IX się nie spodziewam. 

 

Odnośnik do komentarza

Niestety takie czasy, zresztą po to chyba wypuszcza się trailery żeby hype podbić na szaloną skalę w czym pomagają influenserzy prześcigający się w przedstawieniu pierwszych wrażeń. Widziałem nawet ponad godzinne produkcje na temat jednego trailera :kekeke: Dla mnie to już przesada.

I tak samo wszechobecny zachwyt nad wczorajszym trailerem "Jokera", a mnie jakoś nie zachęcił i nie wiem czym tu się tak jarać, wyczuwam niewypał ?

Odnośnik do komentarza

Polecam film dokumentalny Brexit z Benedictem Cumberbatchem. Fajnie pokazane działanie sztabów i całej tej machiny. Oczywiście wiadomo, że film nie jest obiektywny, ale żaden nie jest. Niemniej jednak, włączyłem przypadkiem na HBO i nie żałowałem.

Odnośnik do komentarza

Trailer wyłączyłem po 22 sekundach bo już pokazał mi wystarczająco aby maksymalnie rozbudzić moją ciekawość. Zresztą Waikiki nie robi złych filmów także to się nie może nie udać :).

 

Ogólnie super że ktoś w końcu wyciągnął głowę z dupy i ośmielił się żartować na temat tamtego okresu historycznego(nie żeby nikt tego wcześniej nie zrobił).

 

Zastanawiam się tylko czy w tych czasach pojebanej poprawności politycznej, kogoś ten film nie ugryzie w tyłek i zaraz nie będziemy słuchać w ilu to krajach film zbanowano...Oby nie.

 

Co do jeszcze samego trailera to jest to jeden z tych, który można by było spokojnie wrzucić w tag [spoiler} , także tym bardziej wrażliwym polecam poczytać opis filmu zamiast spoilować sobie zabawę samym trailerem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Hobbs & Shaw

 

Krótko bo tu nie ma co kombinować - nie ma co się martwić, że trailery oddały za dużo ze scen akcji, ten film jest nimi aż przeładowany. Chemia między Rockiem, Stathamem, a Kirby jest bardzo zacna, film ma świetne cameo i masę głupkowatych one linerów. Idealny odmóżdżacz, mocno polecam. Jedyny minus to brak lepszego montażu akcji z muzyką i odrobinę nierówne tempo :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Hobbs & Shaw

 

Krótko bo tu nie ma co kombinować - nie ma co się martwić, że trailery oddały za dużo ze scen akcji, ten film jest nimi aż przeładowany. Chemia między Rockiem, Stathamem, a Kirby jest bardzo zacna, film ma świetne cameo i masę głupkowatych one linerów. Idealny odmóżdżacz, mocno polecam. Jedyny minus to brak lepszego montażu akcji z muzyką i odrobinę nierówne tempo :)

 

Reynolds <3 :D Ten film jest tak rozkosznie głupi, że naprawdę dobrze się go ogląda. Fajna bajka i mototransformersy :)

Niestety nie trawię Stathama. Nie lubię gościa i już. Za to Rock bardzo sympatycznie :)

Miałem szczęście widzieć ten film za darmo. Na bilet jednak kasy bym nie wydał ;) 

Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym im żeby niczego nie zmieniali, bo teraz ludzie łykają takie gówno z radością. Ewentualnie może żeby dorzucili ze trzech superbohaterów Marvela wtedy zarobią jeszcze więcej.

 

O filmach Patryka Vegi też można powiedzieć, ze mają topową obsadę, jak na polskie warunki. wiele osób nazwie też Vegę świetnym reżyserem. Co nie znaczy, że ja też z automatu mam się zachwycać jego filmami. To przykład pierwszy z brzegu, bo przykładów, że świetni reżyserzy robili gnioty, a topowi aktorzy rozmieniali się na drobne jest mnóstwo. 

 

 

 

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Nikt ci nie broni mieć inny gust, ale opinią "boże co to za gówno" sam się prosisz o odpowiednią reakcję.

 

Zazwyczaj UWIELBIAM rozmawiać o filmach, gustach, upodobaniach itp itd. Ale skoro zaczynasz od "boże co to za gówno", no to wybacz nie czuję się zachęcony :).

 

Wracając do trailera, cytując komentarz z filmiku "

A family friendly movie about Nazis?

Thanos: IMPOSSIBLE"

 

:D ja czekam w cholere, w ogóle październik zapowiada się znakomicie, Joker...Jojo. Trza się będzie zmusić do pójścia do kina.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...