Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

Obrodziło trailerami z Comic Con :)
 

 

To wygląda jakby DC w końcu wyciągnęło kij z dupy. Naprawdę robi dobre wrażenie :)
 

 

 

I tu jest dobrze :) Momoa to zajebisty Curry, trailer wizualnie ciekawy, szykuje się solidy popcorniak.

 

 

 

Ni chuj nie czaje fabuły, ale mało mnie ona obchodzi, choć brzmi debilnie. Ma być ładny rozpierdol i chyba tak będzie.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ant Man and the Wasp

 

Na nowego Ant-Mana czekałem baaaardzo optymistycznie nastawiony gdyż jedynka jest jednym z moich ulubionych filmów MCU. I po wyjściu z kina nie jestem zawiedziony. Film nie ma takiego kopa oryginalności jakim była jedynka, ale ciężko się bardzo do czegoś przyczepić. Aktorsko nie możemy narzekać, Rudd jest znowu genialny, podobnie Douglas, miło się ogląda większy udział Lily (Wasp, zgodnie z oczekiwaniami w jej wykonaniu jest badassem) i cieszą dobre epizody Peny, Fishburne'a i Pfeiffer. Jedynie postać Gogginsa średnio wyszła bo nie poznajemy ani jego motywacji ani w sumie niczego, jest bardzo zbędnym fillerem scen. Sama Ghost jest dosyć zwyczajnym villainem, ale ma na tyle sensowną motywację, że mamy stosunkowo duże zaskoczenie z jej wątkiem.

 

Możemy naturalnie pochwalić montaż i CGI (odmłodzenie Douglasa i Pfeiffer - wow!) bo to Marvel, więc nie ma co się rozwodzić. Muzyka nie gra dużej roli, choć jest parę fajnych melodii.

 

Cieszy humor, który został utrzymany z pierwszej części. Ogólnie w tym roku od MCU po ciekawej Panterze, świetnej Infinity War mamy solidny summer flick w postaci Ant-Mana i ciężko nie polecić tego filmu, lubiący MCU i jedynkę na pewno będą się bawić dobrze, pozostali raczej też.

 

Sceny po napisach są dwie i obie stanowią tiein do Infinity War, zwłaszcza polecam pierwszą bo

mamy scenę gdzie Scott wybywa do wymiaru kwantowego zdobyć energię dla Ghost. W tym momencie Thanos pstryka palcami i całość klanu Van Dyne wyparowuje, a Scott zostaje uwięziony. I teraz moje dwie teorie. Po pierwsze, zanim Scott wskoczy do wymiaru słyszy od Janet żeby uważał na TUNEL CZASOWY (czy jakoś tak) co IMO może być mocną sugestią, że w Avengers 4 wykorzystają wiedzę Scotta i jednak cofną się w czasie by jakoś rozwiązać kwestie pokonania Thanosa. Cofanie w czasie sugerowały też zdjęcia z planu czwórki. Drugą moją teorią, ale to raczej widzimisię, jest to że Scotta z wymiaru wyciągnie Ghost ze względu na swoje umiejętności. Ale kto wie

:)

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mission Impossible: Fallout

 

Nie ma potrzeby specjalnie się rozwodzić. Najlepsza seria filmów akcji nie zawodzi, Fallout to świetny film i absolutnie najlepszy z serii. Dawno, dawno, dawno! nie widziałem tak dobrego kina akcji. Popisy kaskaderskie, realizacja, zaangażowanie aktorów (nie tylko Cruise'a), muzyka i genialne efekty. Absolutny must have dla fana filmów akcji, ale właściwie każdy widz powinien się dobrze bawić.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Mission Impossible: Fallout

 

 Dawno, dawno, dawno! nie widziałem tak dobrego kina akcji. 

 

Teraz mnie zaintrygowałeś, bo albo nie widziałeś MadMaxa, albo MI jest niby lepsze :D ne wierząc w pierwszą wersję, muszę chyba iść do kina sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ingenting napisał:

Na HBO jest film Paterno. Nie oglądałem jeszcze, ale sama historia może być ciekawa (jeden z największych trenerów w historii futbolu akademickiego poleciał przez asystenta, który molestował uczniów).

Zdecydowanie polecam. Zwlaszcza, gdy ktos lubi Pacino :)

Bardzo dobre kino.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2018 o 10:12, ajerkoniak napisał:

Mission Impossible: Fallout

 

Nie ma potrzeby specjalnie się rozwodzić. Najlepsza seria filmów akcji nie zawodzi, Fallout to świetny film i absolutnie najlepszy z serii. Dawno, dawno, dawno! nie widziałem tak dobrego kina akcji. Popisy kaskaderskie, realizacja, zaangażowanie aktorów (nie tylko Cruise'a), muzyka i genialne efekty. Absolutny must have dla fana filmów akcji, ale właściwie każdy widz powinien się dobrze bawić.

Właśnie wróciłem z kina, bawiłem się przednio i na to liczyłem. Ale nie powiedziałbym, że to najlepsza część serii. Bardziej podobała mi się piątka (ach, ta sekwencja w operze).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...