Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie najbardziej niepotrzebny jest kolejny remake Aniołków Charliego, którego chyba nikt nie potrzebuje. Pewnie ma to być film w stylistyce "gurl power" ale wygląda po prostu źle. Może też moje meh potęgował fakt, że przed tym leciał zwiastun tych szalonych Fast & Furious, którzy zapowiadają się na najbardziej akcyjniacki akcyjniak w dziejach. Plus one linery i gagi. No i te dwa filmy choć niby mają być takie same, to na pierwszy rzut oka dzieli je przepaść.

Odnośnik do komentarza

Króla Lwa miało sens odświeżyć dla nowej młodej widowni, do której nie dociera klasyczna animacja. Zrobiono to dramatycznie źle bo wyglądają bardzo dziwnie hiperrealistyczne zwierzęta, które śpiewają. Z kolei (jak na razie) Top Gun Maverick wygląda jak totalnie generyczna historia, nudna jak wcześniej pokazany w tym temacie nowy Rambo. Może mnie zaskoczy, ale wygląda na mega meh.

 

1 minutę temu, me_who napisał:

Dla mnie najbardziej niepotrzebny jest kolejny remake Aniołków Charliego, którego chyba nikt nie potrzebuje. Pewnie ma to być film w stylistyce "gurl power" ale wygląda po prostu źle. Może też moje meh potęgował fakt, że przed tym leciał zwiastun tych szalonych Fast & Furious, którzy zapowiadają się na najbardziej akcyjniacki akcyjniak w dziejach. Plus one linery i gagi. No i te dwa filmy choć niby mają być takie same, to na pierwszy rzut oka dzieli je przepaść.

 

A takie zamysły jak dla mnie fajnie odświeżać czasem. Fakt, że wygląda ultra przeciętnie, ale kto wie.

Odnośnik do komentarza

Król lew.

 

To ten... zrobili to źle i bez nawet fragmentu wysiłku. Pierwowzór robił swoje emocjami, których tutaj brak. Byłem na tak z remake, ale nie sądziłem, że mozna to zrobić tak źle. Poza może paroma uśmiechami spowodowanymi przez Timona i Pumbę leżałem w fotelu czekając niecierpliwie aż to się skończy. Dłużyło się potwornie, nie budziło u widza żadnych emocji, prawie zasnąłem. Strata czasu :roll: 

Spoiler

Animals, Gif, and Shit: Simba's Expressions  Sheets   The Lion King  Pult Model  Approva  1994   2019 And donât give me any shit about how itâs hard to do emotions on CGI animals because they did this with Aslan 15 years ago on a movie with half the budget

 

Odnośnik do komentarza

Eee, a ja odwrotnie. Miałem trochę poczucie, że to animal planet, ładnie wyglądało. Aczkolwiek nieco zmienione było, zabrakło mi kilku scen/tekstów, które pamiętam od dzieciaka ;)

 

 

 


Pumba, Ty jesteś świnia,

Dla Ciebie PAN ŚWIANIA

Brak rozmowy Rafikiego z Simbą, gdzie go bił tym kijem ;)

No i hiena Eddy była głupsza w oryginale ;)
 

 

 

No i jednak Can You feel w wykonaniu Eltona o wiele lepsze było.

 

Byłem na wersji z napisami.

Odnośnik do komentarza

W deszczowy dzień w Nowym Jorku

 

Nowy film Allena. Niby wiadomo, czego się spodziewać, ale jednak łapie za serce bardziej... Zwłaszcza, że główny bohater i jego przemyślenia oraz marzenia na temat miłości i kobiet to praktycznie ja. Zawsze, gdy w filmie, serialu czy książce spotykam postać, z którą mogę się identyfikować, daję wysoką ocenę. Tak też jest tutaj. Powiem śmiało must-see dla każdego romantyka, także tego zawiedzionego, czyli cynika.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mi się też bardzo podobał, mojej żonie mniej. Jak napisałem na fejsie: według Allena „film powinien być dla oczu widza wygodnym fotelem, w którym można się zapaść”. I ten cytat bardzo dobrze pasuje do najnowszego jego filmu. No i po tym jak dwa lata temu byłem w Nowym Jorku to filmy z akcją w tym mieście odbieram jakoś tak bardziej osobiście.  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...