Skocz do zawartości

Giełda sprzętowa


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Nokię 6070. Troszkę porysowana, ale wizualnie, jak ktoś się z lupą nie przygląda to całkiem dobra. Technicznie sprawna w 100%. Przyciski czasem nie reagują na wciśnięcie, ale dosyć rzadko i myślę, ze to jest kwestia przeczyszczenia. Cena: 80zł. Jak ktoś jest zainteresowany, to fotki mogę mu zrobić i wysłać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Opis dość długi, ale skopiowałem ze swojego konta na allegro. Ipod nano 4 generacji.

 

http://allegro.pl/item590995616_ipod_4_gen...gratis_bcm.html

 

Mam do sprzedania prawie nowego, w pełni zadbanego, w stanie idealnym iPoda Nano czwartej generacji firmy Apple. Kolor czarny.

 

Posiada nowe funkcje, nowy wygląd, lepsza jakość muzyki. Pojemność odtwarzacza to 8 GB, więc bez problemu pomieści kilkadziesiąt płyt muzycznych i nawet filmy lub zdjęcia. Malutki, idealnie leży w dłoni. Ma funkcję Genius, co zamienia iPoda w Twojego osobistego DJ-a. Skomponuje on listę odtwarzania według pasujących do siebie utworów znajdujących się w w bilbiotece muzycznej. Nowa, genialna funkcja Cover Flow - czyli po przewróceniu iPoda w prawy lub lewy bok pojawiają się okładki, co umożliwia łatwe przemieszczanie się między wykonawcami. Dodatkowo, jeśli potrząśniesz iPodem, to automatyczne pomiesza utwory i wybierze losowy. Kapitalna jakość filmów, zdjęć i muzyki. Dołączone trzy gry, które wciągają na długi, długi czas.

 

iPod nie był przeze mnie często używany, ale jest zadbany, bez jakichkolwiek wad technicznych, sprawny w 100%, więc mogę śmiało powiedzieć, że jest to stan idealny. W zestawie dołączam ładowarkę firmową oraz ArmBrand, czyli opaskę na ramię, która przydaje się np. przy bieganiu czy jeździe na rowerze.

 

Dane techniczne:

 

Wysokość: 90,7 mm

Szerokość: 38,7 mm

Głębokość: 6,2 mm

Masa: 36,8 grama

 

Pojemność: flash 8 GB (szybkie wgrywanie utworów i ich kasowanie)

Czas słuchania muzyki: 24 godziny

Czas oglądania filmów: od 4 do 8 godzin

 

Wyświetlacz: LCD o przekątnej 2 cali z niebiesko-białym podświetleniem diodowym

Rozdzielczość: 320 na 240 pikseli przy 204 pikselach na cal

 

Kółko dotykowe, które jest wyposażone w przyciski.

 

Obsługiwane formaty muzyczne: MP3, WAV, AAC

Możliwość skonfigurowania maksymalnego poziomu głośności.

 

Czas pełnego ładowania: 3 godziny

Czas szybkiego ładowania: 1,5 godziny (bateria naładowana w 80%)

 

Języki: Angielski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, japoński, koreański, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki, węgierski i włoski

 

Obsługa dodatkowych języków w tytułach utworów, albumów i nazwach/nazwiskach wykonawców: bułgarski, chorwacki, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, tajski, ukraiński i wietnamski

 

Wymagania: Windows Vista lub XP z dostępem do Internetu (potrzeba ściągnięcia bezpłatnego programu do wgrywania muzyki iTunes), wejście USB 2.0, lub Mac o podobnych wymaganiach co Windows.

 

Kolor: czarny

 

W skład mojego zestawu wchodzi:

-iPod 4 generacji o kolorze czarnych i pojemność 8 GB

-białe słuchawki firmy Apple

-przejściówka dokująca

-ładowarka

-instrukcja szybkiego uruchomienia

-opaska na ramię

 

Inne funkcje iPoda nie uwzględnione powyżej:

-kalendarz

-zegar

-budzik

-alarmy

-gry

-kontakty

-stoper

-blokada ekranu

-notatki

-Nike + (do kupienia również na Allegro - więcej na www.nike.com)

-podcasty

itd.

Odnośnik do komentarza

No więc czyszczę trochę moje zasoby i na sprzedaż jest:

 

Komputer Siemens Scenic PRO C5 - P133, 32MB Simm, Na płycie zintegrowana grafika (są złącza ps/2), brak dysku i napędów, przerobione chłodzenie na nieco wydajniejsze :] Zasilacz AT Antec 145W. Wszystko w oryginalnej obudowie - 15 zł

 

fota

 

Kilka radiatorów z soc. A i 370, 4 małe miedziane na pamięci (z taśmą), grill na wiatrak 70x70, dwa radiatory z zasilacza Codegen :lol: ceny do uzgodnienia (w razie wzięcia czegoś droższego, na gratisa coś będzie można wybrać :P)

 

fota

 

Karta graficzna Ati Rage 128 - w pełni sprawna, wydajnością nie poraża, do pracy biurowej w sam raz. - 4 zł

 

fota

 

Kontroler Sata, jest tylko jeden szkopuł - to to nie ma swojego własnego biosu, więc się z tego nie zbootuje. Nie testowałem jeszcze, ale mam zamiar, jak barebone sobie w końcu uruchomię. Wiem tylko tyle że windows wykrywa kartę. - 15 zł.

 

fota

 

CooperShim - wiadomo jak wygląda, z tego co sprawdzałem to pasuje zarówno na procesory z rdzeniem spitfire/thunderbird/barton/thorton - procesora z rdzeniem thoroughbred czy też palomino nie posiadam, ale myślę że i tam spasuje. - 7 zł

 

Zasilacz mini-itx? Nie wiem jaki to rozmiar - kupiłem go na allegro do barebone, ale jest za długi (dł. 21.5cm, szer. 4,5cm, wys. 8cm). Zasilacz ma złącza 20 pin, 4 pin, AUX, 2x molex i jedno do FDD. - 50 zł

 

fota

fota

 

Do zasilacza mam też pasującą obudowę - malutki desktop na płytę Mini-ATX? (kurde już się gubię w tej nomenklaturze :P) mieści się w nim jeden napęd 5,25" 2 napędy 3,5"(w tym jeden to FDD), z tyłu 4 śledzie. Jedyny minus to brak paneliku na którym były włącznik, reset i diody - 15 zł

 

fota

 

Dwa CD-ROMy jeden LG drugi Acer - LG działa bezproblemowo, jedyną wadą jest panel oklejony fornirem :], Acer raz czyta raz nie - nada się na zrobienie pudła do wyciszenia dysku. Obydwa - 5 zł

 

Zasilacz... Codegen (nie bijcie) 200W. Zasilacz w dobrym stanie, w środku nic nie wylane, napięcia stabilne, jakąś starą konfigurację jeszcze pociągnie - 6 zł.

 

Subwoofer firmy Trust - obudowa plastik, głośnik bodaj 13 cm średnicy - gra ładnie, bas jest, ale w drewnie byłby lepszy ;). - 35 zł

 

fota

 

Jakby ktoś chciał to na gratisy mogę dać Durona 800 zł nadającego się na breloczek, nie wiem dlaczego nie działającą kieszeń na dysk Ata firmy Lian-Li co ciekawe nie jak większość z tasiemką 40 żyłową, ale z tasiemką 80 żyłową :). Na koniec zostaje płyta slot 1 niewiadomego stanu, jeszcze ze 3 lata temu działała (Chipset ZX, Jest to Procomp BIZ1A).

 

Jakby co to za tydzień to co wartościowe leci na alledrogo, a reszta w kosz :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...