Skocz do zawartości

Giełda sprzętowa


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość MitnickMike

HTC Wildfire, wzięty z Playa w zeszłym tygodniu, nieużywany na 24 miesięcznej gwarancji, komplet papierów, słuchawek i innych gadżetów dodawanych standardowo (karta 2gb na przykład). Cena do uzgodnienia. Najlepiej pisać na gg 9175587 lub pw na forum.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Nietypowe ogłoszenie...

 

Mianowicie chętnie zakupię... za symboliczne kwoty, koszulki piłkarskie - najlepiej te starsze, może komuś są już niepotrzebne/za małe itp.

Chciałbym sobie je kolekcjonować, a kupowanie nowych ze względów finansowych nie wchodzi w grę.

 

Mowisz o tych oryginalnych, czy niekoniecznie? Z oryginalnych mam mini-stroj Leeds. Z takich z targu... mnostwo by sie znalazlo z dziecinstwa :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Ze stacjonarnego nie korzystam, więc czas się go pozbyć:

 

AMD Athlon II 240 (box) - 150 zł (160 z AC Freezerem 64)

AC Freezer 64 (bez pro) - 20 zł

Gigabyte GA-MA770T-UD3P (pudło z pierdołami jest), nie działa zintegrowany dźwięk i podobno lan. Dodaje SB Live. Poza tym sprawna, podkręcająca, stabilna - 140 zł

2 GB DDR3 1333 w jednej kości - 65 zł

Sapphire ATI Radeon HD4810 512MB DDR5 (allegrowy OEM) - 145 zł

Nagrywarka DVDRW z LightScribe na ATA - 30 zł

Zasilacz Sharkoon 500W SHA500-12A

3,3V - 36A, 5V - 30A (max 155W), 4x12V - 4x18A (max 480W)

Ładny czarny, cichy, dużo kabelutków. - 130 zł

 

Wysyłka PP, kurier DPD. Ceny do delikatnej negocjacji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam, idealny do Football managera, po to kupiłem, ale niestety dziecko w drodze więc czasu nie będzie :)

 

Komputer składany na moje zamówienie,na gwarancji jeszcze przez 18 miesięcy

 

Obudowa Modecom

Płyta główna: Gigabyte P55-USB3

Procesor Intel Core i5 660 3,33 Ghz LGA 1156

RAM DDr3 Elixir 16 GB

Karta graficzna Asus ENGT240 HDMI

Dysk Seagate 500 GB Sata II

Nagrywarka Asus DVD DL

zasilacz jakiś markowy nie pamiętam nazwy, ale kazałem w niego ładować wszystko co dobre

 

od siebie dorzucam klawiaturę USB i kabel HDMi wart 100 zł do podłączenia karty grafiki z TV/Monitorem, słuchawki Senhaiser i pudło ze wszystkimi papierami oraz głośniki Manta

 

cena 2200 (do negocjacji) osobno moge dać monitor Samsung Syncmaster E1920 19 cali za 200 zł też z grudnia

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam do zaoferowania świetną kartę graficzna Gigabyte GTX 460OC 768 MB, karta jest fabrycznie podkręcona. Stan idealny. Do karty komplet pudełek, przejściówek etc. Stan idealny

 

Jest to pełnoprawna wersja GTX 460(w dodatku podkręcona przez producenta), a nie okrojona i wolniejsza którą oferuje Palit, Gainward(wersje GS, GE)

 

 

Oferta tylko do dnia jutrzejszego(wtorek 02.08) jako, że na ten dzień potrzebuję pieniądze. Po tym terminie nie będę jej sprzedawał. Cena NIE do negocjacji.

 

CENA 400 zł(taniej nie znajdziecie;)

 

kontakt mail lukasz1912@poczta.fm lub tel 787 410 170

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...