Skocz do zawartości

GPRO - sezon 11


Rekomendowane odpowiedzi

No i kolejne GP za nami. Co tu dużo mówić - wszystkie obliczenia szlag trafił :) Miało być 2 pity, a wyszło 3, z czego ostatni na 60 kółku. Na szczęście nie ja jeden pomyliłem się w obliczeniach w na ostatnich kółkach prawie cała czołówka zjechała do pit stopu, tym samym udało się prawie obronić 2. miejsce z kwalifikacji i ostatecznie zająłem trzecie pozycję. Jazda na jednego pita byłaby dobrym rozwiązaniem, ale nie ma co narzekać :)

Odnośnik do komentarza

Jaką planujecie taktykę na Brands Hatch? Bo ja jak zwykle na 1 pit na mediumach bo nie chce ryzykować na softach

 

A tak przy okazjii to czy ktoś z was może miał podobne doświadczenia z kierowcą, że im mniejsze ryzyko mu dam to tym lepiej jedzie. W ostatnim wyścigu, gdzie wyprzedzanie było trudne, wyprzedził 3 innych na podobnym poziomie jak ja, a ryzyko miał ustawione na 10 ledwie, a w wyścigu gdzie wyprzedzanie było normalne a ryzyko mu ustawiłem na 68 nie wyprzedził nikogo :|

Odnośnik do komentarza
Jaką planujecie taktykę na Brands Hatch? Bo ja jak zwykle na 1 pit na mediumach bo nie chce ryzykować na softach

 

A tak przy okazjii to czy ktoś z was może miał podobne doświadczenia z kierowcą, że im mniejsze ryzyko mu dam to tym lepiej jedzie. W ostatnim wyścigu, gdzie wyprzedzanie było trudne, wyprzedził 3 innych na podobnym poziomie jak ja, a ryzyko miał ustawione na 10 ledwie, a w wyścigu gdzie wyprzedzanie było normalne a ryzyko mu ustawiłem na 68 nie wyprzedził nikogo :|

 

Nie to żebym coś sugerował, ale xsofty na tym torze, w tej pogodzie mogą cuda zdziałać. Ale ja się nie znam. :P

 

A co do ryzyka, to tym niestety trzeba umieć operować. Ryzyko musi być dostosowane do indywidualnych umiejętności kierowcy. Właściwy balans do uzyskania metodą prób i błędów.

Odnośnik do komentarza

gratki binki - kolejny punkcik dla ciebie, a pewnie byłoby lepiej gdyby nie ten bład kierowcy na sam koniec wyścigu czy też cokolwiek tam się stało

 

mi też przydałby się jakś punkcik wreszcie żeby mieć pewne utrzymanie bo byłaby lipa tak spaść do amatorów a wyścigów już coraz mniej do końca sezonu -choć na razie paniki nie ma

Odnośnik do komentarza
gratki binki - kolejny punkcik dla ciebie, a pewnie byłoby lepiej gdyby nie ten bład kierowcy na sam koniec wyścigu czy też cokolwiek tam się stało

 

mi też przydałby się jakś punkcik wreszcie żeby mieć pewne utrzymanie bo byłaby lipa tak spaść do amatorów a wyścigów już coraz mniej do końca sezonu -choć na razie paniki nie ma

 

Ano mały błąd. :) Bywa. Normalna sprawa jak trzeba na elitowych riskach jeździć. :P Szkoda trochę tego 6 miejsca, ale sezon się przecież jeszcze nie skończył, a najwazniejszy problem, czyli utrzymanie, mam juz i tak z głowy. Teraz będę juz jeździł ze znacznie większym komfortem psychicznym. Wiem, że spokojnie jestem w stanie utrzymać tempo wyścigu nawet bez motywacji, więc jestem pełen optymizmu. :)

Odnośnik do komentarza

Mój dziesiąty wyścig w GPRO okazał się szczęśliwy :D . 2 pity i paliwo na styk, do tego softy i sporo szczęścia. Najgroźniejszy konkurent (swoją drogą gość kręci niesamowite czasy - +3/4 sek w stosunku do czołówki - na samochodzie podobnym do mojego; nie wiem czy to kwestia kierowcy czy setupa...) nie wiedzieć czemu pojechał na... 6 pitów! Reszta w tyle o jakieś 30 sekund no i pierwszy raz mogłem posłuchać naszego hymnu narodowego (IMO kapitalna opcja z tym :) ). Najgroźniejsi rywale słabiej i jest realna szansa (przy zachowaniu obecnej formy) na awans :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...