Skocz do zawartości

FMEvent


Rekomendowane odpowiedzi

Małe pytanie. Wszedłem na FMEvent o 4:00 (rano):

 

Witrynę odwiedza: 56 gości, 0 użytkowników. Hm?

 

No sorry ej, nie uwierzę :P

To pewnie boty. Zdarzało się, że na Centrum FM nagle pojawiało się 200 gości i powoli ta liczba zmniejszała się do normalnej. Jeśli ktoś próbuje powiedzieć, że na Event było o 4 tylu gości, to chyba ma nierówno pod sufitem. Man_iac, zejdź na ziemię... :]

Odnośnik do komentarza
Panowie, dlaczego nie informujecie userów o zmianach w gronie redakcyjnym?

Nigdy nie podejrzewałem, że jesteśmy takimi gwiazdami, że ktoś się tym przejmuje.

A wlaściwie można wiedzieć dlczego odszedl Perla?

Odszedł za porozumieniem stron w pokojowej i kulturalnej atmosferze. Możesz to potraktować, jako oficjalną informację.

Odnośnik do komentarza
Odszedł za porozumieniem stron w pokojowej i kulturalnej atmosferze. Możesz to potraktować, jako oficjalną informację.

Dzięki za informację, ale jednak na przyszlość zawsze lepiej poinformować w newsach o zmianach w redakcji. Bo większość osób interesuje kto nowy dziala na stronie, albo kto już tą pracę zakończyl.

Śmiem twierdzić, że zdecydowana większość kompletnie nie jest zainteresowana zmianami personalnymi na stronie i raczej wątpię, czy będziemy w ten sposób informować o odchodzących i przychodzących redaktorach. Zresztą jeszcze nigdy, ani na scenie, ani w żadnych innych mediach nie spotkałem się z takim newsem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o redaktorów naczelnych to uważam, że jest to warte wspomnienia (choćby tu oraz tu zostało to wspomniane na CM Rev). Jednak pomniejsze zmiany nie powinny być chyba podsumowywane newsem nawet na zainteresowanej stronie - chyba, że byłaby to jakaś masowa rewolucja ;) . Ale to Wasza strona, więc też Wasze decyzje..

 

EDIT: Maniak mnie uprzedził :P .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...