Skocz do zawartości

FMEvent


Rekomendowane odpowiedzi

niech zgadne, bedziecie oficjalna stroną eidosowego CM-a w Polsce?

Nie, z CM-em w eidosowej wersji nie mamy i nie będziemy mieli absolutnie nic wspólnego, więc nie zgadłeś. Dowiesz się w swoim czasie, mam nadzieję, że przed końcem roku uda się wszystko załatwić i wystartujemy z dniem 1 stycznie, ale nie traktujcie tej daty jako oficjalnej.

Odnośnik do komentarza

Było wielkie otwarcie i niestety szybkie zamknięcie. Szkoda, że to tak się kończy, lecz mam nadzieję, że ten nowy projekt naprawdę wypali, bo FMEvent raczej do udanych projektów nie należał, skoro został tak szybko zamknięty :-k Polska scena musi żyć, więc życzę powodzenia na nowej drodze życia :)

Odnośnik do komentarza
Było wielkie otwarcie i niestety szybkie zamknięcie. Szkoda, że to tak się kończy, lecz mam nadzieję, że ten nowy projekt naprawdę wypali, bo FMEvent raczej do udanych projektów nie należał, skoro został tak szybko zamknięty :-k Polska scena musi żyć, więc życzę powodzenia na nowej drodze życia :)

Nie oceniałbym tego tak krytycznie, zresztą FME nie zostaje zamknięte, tylko przymknięte w celu przebudowy. Dziękuję za życzenia.

Odnośnik do komentarza
Ile czasu zajmie Wam tworzenie tego projektu, jak i odbudowa FMEvent nowym? I czy wśród tych nowych jest ktoś znany/lubiany/szanowany? Czy te odmładzanie jest całkowite i wszyscy są nowi?

Jeżeli chodzi o FME, to wszystko zależy od nowego zarządu. To oni mają teraz pełnię władzy na stronie i to oni są odpowiedzialni za jak najszybsze przywrócenie FME do działania. Myślę, że w ciągu kilku dni będzie oficjalny komunikat nowego redaktora naczelnego i dowiemy się, kiedy planowany jest ponowny start stronki i czegoś o kształcie nowej redakcji.

 

Co do nowego projektu, pisałem już, że chcielibyśmy wystartować już na początku stycznia, ale czy to się uda, to zobaczymy. Nie chcę tutaj podawać wiążących terminów :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Byłbym rad, gdyby człowiek, który zobowiązał się wziąć stronę przyznał, że spieprzył sprawę i uciekł z podkulonym ogonem. Ale - jako, że jest to człek mały - nie spodziewałbym się tego po nim.

 

Czyli, odpowiadając na Twoje pytanie: nie sądzę. Niemniej, teraz to już nie moja sprawa.

 

Edyta podpowiada, że warto byłoby przypomnieć, iż FMEvent to nie zapowiadany projekt man_iaca i Żyłka :>

Odnośnik do komentarza
Byłbym rad, gdyby człowiek, który zobowiązał się wziąć stronę przyznał, że spieprzył sprawę i uciekł z podkulonym ogonem. Ale - jako, że jest to człek mały - nie spodziewałbym się tego po nim.

 

Przypuszczam, że wiem o kogo Ci chodzi, dlatego Ci powiem, że każdy człowiek jest wolny i ma prawo do realizowania własnych celów na swojej własnej stronie, a nie na, bądź co bądź, skompromitowanym/nieudanym (niepotrzebne wykreślić) sajcie, którego nie ma sensu dźwigać spośród martwych.

Odnośnik do komentarza

Ylv

Nie chcę się wdawać w niepotrzebną szermierkę, jednak człowiek, o którym mowa zarzekał się, że zrobi z FME nie wiadomo co, dziękował nam za przysługę (bądź co bądź oddając mu serwer i skrypty pomogliśmy mu zrealizować jego 'marzenie'), a potem bez słowa jakiegokolwiek wyjaśnienia, cały czas zwodząc mnie wycofał się rakiem. Dowiedziałem się wszystkiego od jego współpracownika. Więc nie mów mi, że gość jest w porządku. Jeśli masz zamiar być jego 'podwładnym' na nowej stronie to gratuluję wyboru :>

 

Grzelo

Nie sądzę, by było to stosowne zachowanie :] Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi, jak naprawdę żre Cię ciekawość popytaj wśród userów Twojej strony (np. Ylv), pewnie są zorientowani i podzielą się informacją.

 

Edyta przypomina, że miałem się spytać Ylva czym FMEvent zasłużyła sobie na miano skompromitowanej. Ot, ciekawość :>

Odnośnik do komentarza
Edyta przypomina, że miałem się spytać Ylva czym FMEvent zasłużyła sobie na miano skompromitowanej. Ot, ciekawość :>

Wystarczy, ze szumne zapowiedzi autorow nijak nie pokryly sie z rzeczywistoscia. Kazdy dzien mial byc wielkim wydarzeniem :]

Na razie wyszło na to, że każdy dzień jest wielkim oszustwem kolesia, który zwinął skrypt.

Odnośnik do komentarza
Edyta przypomina, że miałem się spytać Ylva czym FMEvent zasłużyła sobie na miano skompromitowanej. Ot, ciekawość :>

Wystarczy, ze szumne zapowiedzi autorow nijak nie pokryly sie z rzeczywistoscia. Kazdy dzien mial byc wielkim wydarzeniem :]

 

Dokładnie to miałem na myśli :)

 

 

Nie chcę się wdawać w niepotrzebną szermierkę, jednak człowiek, o którym mowa zarzekał się, że zrobi z FME nie wiadomo co, dziękował nam za przysługę (bądź co bądź oddając mu serwer i skrypty pomogliśmy mu zrealizować jego 'marzenie'), a potem bez słowa jakiegokolwiek wyjaśnienia, cały czas zwodząc mnie wycofał się rakiem. Dowiedziałem się wszystkiego od jego współpracownika. Więc nie mów mi, że gość jest w porządku. Jeśli masz zamiar być jego 'podwładnym' na nowej stronie to gratuluję wyboru :>

 

No jeśli to jest prawda... Takiego zachowania nie da się w żaden sposób obronić, czy też wyjaśnić.

A czy to był dobry wybór? No cóż, pożyjemy, zobaczymy :]

Odnośnik do komentarza

Brachu

Skąd żeś to wziął te skrypty? :> Twoja nadinterpretacja.

Ylv

Tobie już wszystko ładnie wyłożyłem na gg, więc można powiedzieć EOT.

 

 

PS Wątek IMO do zamknięcia.

 

Edyta podpowiada, że być może nie wyraziłem się jasno - daliśmy gościowi całą stronę do dyspozycji, a on po cichu, za naszymi plecami szukał sobie nowego 'sponsora'. O kradzieży nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...