Skocz do zawartości

FMEvent


Rekomendowane odpowiedzi

Przedszkolaki wędrują po raz pierwszy do szkoły, gimnazjaliści równym krokiem podążają do swoich klas, a licealiści rozpoczynają nowy etap swojego życia. Studenci nadal przeżywają beztroski czas wakacji, a inni? Cóż, dla innych dzisiejszy dzień jest jak każdy inny. 1 września 2008 to wspaniała data na rozpoczęcie pewnego rozdziału w historii polskiej Sceny FM/CM. Tego dnia powstaje FMEvent!

 

Przypomnijcie sobie, jak pierwszy raz szliście do szkoły. Na pewno towarzyszyły Wam wtedy emocje - strach, niepewność, radość, nadzieja. Choć do końca nie wiedzieliście, co na Was czeka w murach szkoły, to mieliście nadzieję, że nauczycie się tam wielu ciekawych rzeczy i poznacie wspaniałych ludzi. Idąc do gimnazjum, a później liceum, podchodziłem do nowej szkoły na większym luzie, jednak dziś ponownie czuję się, jakbym miał za chwilę wejść do podstawówki.

 

Już od kilku tygodni, ja i moi koledzy z redakcji, czujemy narastające podniecenie. Nowa strona, nowe obowiązki, nowe wyzwania. Choć ostatnimi czasy ani FCMC ani FMP (części składowe FME) nie stały na wysokim poziomie, to łącząc siły, stawiamy przed sobą ambitne cele. Chcemy by każdy dzień na nowo powstałej stronie był dla wszystkich wielkim wydarzeniem (stąd nazwa "event" - z ang. wydarzenie - i hasło "Każdy dzień jest wielkim wydarzeniem") Poświęciliśmy długie godziny po to, aby oddać w Wasze ręce nie tylko nowy wygląd i skrypty, ale także nowe, niepublikowane dotąd materiały. Już na sam początek przygotowaliśmy dla Was dwa teksty - felieton Fidela i Wundershonen Kinder Żyłka. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

 

 

 

--> Nowe spodnie, nowa jakość... (Fidel; felieton)

 

--> Wundershonen Kinder - Irlandia Płn. (Żyłek; WK)

 

 

 

Polecić mogę również inne działy. Talenty, Grafika, Download. Jednak przede wszystkim chciałem zachęcić Was do przejrzenia Newsroomu, który już od dłuższego czasu jest na bieżąco aktualizowany. Można w nim znaleźć wiele ciekawych informacji. Ponadto warto zajrzeć do Tekstów. W tym dziale znajdziecie najlepsze teksty wyselekcjonowane z zasobów FMPoland i FCMC. Jeżeli ciekawi jesteście, kto będzie dla Was tworzył, to koniecznie zajrzyjcie do działu Redakcja. Znajdziecie tam spis wszystkich redaktorów, a także podstawowe informacje o każdym z nich.

 

Na zakończenie pragnę podziękować wszystkim redaktorom za pracę, jaką wykonali podczas tworzenia FMEvent. Choć czasem nie brakowało zgrzytów i ostrych słów, to każdy wie, że były one niezbędne. Chcę też życzyć wszystkim, aby nie opuszczał nas zapał, a każdą pracę żebyśmy wykonywali, "jakby miała ona być ostatnią w życiu".

 

--> FMEvent

Odnośnik do komentarza
To są nasze przypuszczenia oparte na wychodzeniu poprzednich wersji. Gdy tylko zostanie podana jakaś oficjalna wiadomość w tej sprawie zostanie to zmienione :)

To tak jak obchodzenie Nowego Roku 2 razy :kekeke:  Tylko ile może wytrzymać wątroba :P

 

 

 

 

Powodzenia życze ;) Kolory jak pewna reprezentacja która zawsze dobrze zaczyna :D

Odnośnik do komentarza

Generalnie sporo niedociągnięć, ale mam nadzieję, że powoli wszystko będzie zmierzało w dobrym kierunku. Powodzenia.

 

PS. Zastanawia mnie jedynie, dlaczego nie zrobiliście przekierowania na nową stronę z adresów FMPoland i FCMC? Przecież te strony powinny automatycznie - wraz ze startem FMEvent - zostać usunięte z sieci. One jednak nadal tam są.

Odnośnik do komentarza
wyszukiwarka jest dosyć słaba, bo jak się kliknie w jej pole to nadal zostaje napis 'szukaj...', którego się nie da zaznaczyć i trzeba kasować trzymając backspace

Zaraz zgłoszę problem do działu technicznego. Postaramy się jak najszybciej to poprawić.

PS. Zastanawia mnie jedynie, dlaczego nie zrobiliście przekierowania na nową stronę z adresów FMPoland i FCMC? Przecież te strony powinny automatycznie - wraz ze startem FMEvent - zostać usunięte z sieci. One jednak nadal tam są.

Dobra uwaga, zostanie podjęta dyskusja w gronie redakcyjnym na ten temat.

Póki co to kręcicie się z tymi przypuszczeniami odnośnie premiery FM 2009 (wczoraj było 48 dni, dzisiaj już 58...).

 

FAQ coś chyba nie do końca dopracowany...

FAQ jest aktualnie w powijakach. Jak sama nazwa wskazuje, odpowiada się w nim na często zadawane pytania, a ciężko wyciągąć wniosek, iż pytanie jest często zadawane po 2 dniach istnienia strony. Na pewno będziemy go rozwijać.

Swoja droga to bezsens podawac licznik do czegos czego sie nie ma potwierdzonego...to moze napiszcie ze 763673 dni do zdobycia MS przez Polske albo 8463793 dni do lądowania na Saturnie

Jest informacja, że jest to data typowana przez redakcję.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...