Skocz do zawartości

Przydatne programy


Pientka

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie zależy jak na to spojrzeć. Teraz na Ubuntu Thunderbird zajmuje w pamięci ok. 16MB (nie licząc bibliotek dzielonych). W pracy na WinXP tak jak podałeś ok 25MB. W sumie przy 1GB RAM to nie jest dużo, chyba jestem uprzedzony do aplikacji z interfejsem na XUL ;)

 

Wtyczka do minimalizacji do traya: http://minimizetotray.mozdev.org/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Kończąc swoją wypowiedź, by nie pozostawić niejasności - sam używam Avasta w domu i nie narzekam. Na obu komputerach cisza i spokój od kilkunastu miesięcy. A że kilka osób na tym forum uważa Avasta za największe gówno antywirusowe, to pozwoliłem sobie na taką uwagę. Szczurek się na pewno za nią nie obrazi ;]

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że nadal nie wiem jaki firewall zainstalowac, co by przyzwicie działał, był darmowy i nie "kłócił się" z tym avastem.

 

P.S. Kiedyś uzywałem kerio 2.cośtam.cośtam, ale nie bardzo przypadło mi do gustu. Duzo roboty z tym było. Każdą akcję musiałem ręcznie akceptować.

Odnośnik do komentarza
Co nie zmienia faktu, że nadal nie wiem jaki firewall zainstalowac, co by przyzwicie działał, był darmowy i nie "kłócił się" z tym avastem.

 

P.S. Kiedyś uzywałem kerio 2.cośtam.cośtam, ale nie bardzo przypadło mi do gustu. Duzo roboty z tym było. Każdą akcję musiałem ręcznie akceptować.

Od 4 lat używam Zone Alarm i nigdy nie miałem poważniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Witam.

Mam pytanie, czy ktos zna jakis sensowny program do robienia diagramow?

Nie maja one byc skomplikowane, jedynie jakies prostokaty, strzalki linie i tekst.

Ciezko to zrobic pod Wordem, bo kazdy wie jak sie tam probuje robic rysowanie. (Chociaz sprawdze jeszcze jak to dziala w nowym Wordzie)

Dodam jeszcze ze pozniej ten diagram musze w wordzie zamiescic.

Odnośnik do komentarza
Witam.

Mam pytanie, czy ktos zna jakis sensowny program do robienia diagramow?

Nie maja one byc skomplikowane, jedynie jakies prostokaty, strzalki linie i tekst.

Ciezko to zrobic pod Wordem, bo kazdy wie jak sie tam probuje robic rysowanie. (Chociaz sprawdze jeszcze jak to dziala w nowym Wordzie)

Dodam jeszcze ze pozniej ten diagram musze w wordzie zamiescic.

Visio: http://office.microsoft.com/pl-pl/visio/default.aspx

 

wchodzi w sklad Office'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...