Skocz do zawartości

Przydatne programy


Pientka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki og02r. Niestety ten program w dokumenciw word wstawia mi w spis tresci przed pierwsza strona liczbe 71 i tak to tez pokazuje w PDF. Wiesz jak mozna temu zapobiec? A moze zna ktos jakis inny program?

 

Z tego co wiem ten progam pokazuje identycznie to samo co byś wydrukował, więc szukał bym problemu w ustawieniach wydruku :roll:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Poszukuje programu, który by pozwalał tworzyć globalne skróty klawiszowe. Czyli jak sobie walne np. CTRL+SHITF+G włacza mi się jakiś określony program, itp. itd.

 

Innymi słowy odpowiednik tego co jest w linuksie pod każdymi X'ami. Dobrze by było, gdyby obsługiwał niestandardowe przyciski na klawiaturze, gdyż moim celem jest używania klawisza funkcyjnego w laptopie, z różnymi przyciskami, by uruchamiać ów różne programy.

Odnośnik do komentarza

Jest ale tylko są standardowe ustawienia, typu zmienianie głosu, kontrastu, przeglądarka, poczta etc., a chciałbym stworzyć nowe. Pewnie kojarzysz program Xbindkey + środowisko xfce, gdzie można każdą kombinację klawiszy dostosować do dowolnego polecenia.

 

Lista programów co mam na płytce, raczej nic z tego nie odpowiada, ze możliwość własnego zarządzania skrótami.

Chipset	  Intel	   8.3.0.1013
Video 	Nvidia 	101.28
Audio 	Realtek 	5.1.0.5413
Modem 	Foxccon 	6.12.6.0
Wireless Select Switch 	Compal 	1.0.0.5
TouchPad 	Elantech 	5.0.3.13
BlueTooth 	Foxccon 	5.1.0.2800
Card Reader 	Ricoh 	3.51.01
Camera 	Chicony 	5.8.9.0
LAN 	Broadcom 	10.26
Finger Print 	UPEK 	3447
TPM1.2 	Infineon 	V2.5SP1
Wireless LAN 	Intel 	11.1.1.11
WoW video/audio 	Compal 	1.0.0.5
Smart Battery 	Compal 	1.0.0.9
Smart Watch Dog 	Compal 	1.0.0.15

 

Edyta przypomina, że oczywiście było to środowisko fluxbox, a nie xfce ;)

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem to, ale działają tam tylko klawisze funkcyjne ctrl/shift/alt+znak, a mi zależy na wykorzystaniu klawisza w laptopie o nazwie 'fn'. Typowy klawisz dla laptopów i chcę by kombinacja 'fn'+znak uruchamiała dany program.

Gdy tego próbowałem, to zamiast używać ów 'fn' wpisywał mi w klawiszu skrótu CTRL+SHIFT+znak, niestety skrót nie działał, gdy klikałem 'fn'+znak, a jedynie działał CTRL+SHIFT+znak. (ughhh ale zaplątałem :P)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Dostałem kiedyś, wraz z nagrywarką DVD, program nero. Niestety, wczoraj gdy pragnąłem nagrać sobie dane na płytę wyskoczył mi błąd, że mam zamówić oryginalne Nero..?

Korzystałem bez problemów 13 miesięcy, a teraz nagle nie wiem co robić..

Jest mozliwośc pobrania triala tego programu, albo coś pod ten deseń, głównie, możliwość kopiowania DVD, czyszczenia DVD'rw, oraz nagrywanie danych na płyty mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Szukam jakiegoś darmowego i praktycznego programu do obsługi maili. Do tej pory korzystałem z IncrediMaila, ale ten zaczyna mnie coraz bardziej irytować. Nie mam obecnie czasu, żeby testować po kolei kolejne programy, więc byłbym wdzięczny za opinie osób, które już jakiś czas korzystają z danego programu i mogą go z czystym sumieniem polecić :)

Odnośnik do komentarza

Thunderbird zajmuje mało pamięci? Nie wydaje mi się. Na Win i na Linuksie potrafi zeżreć sporo zasobów. Wersja portable podobno jest mniej pamięciożerna, ale nie pamiętam czy tak jest w istocie.

 

Co do chowania Thunderbirda do traya to jest wtyczka dla Windows. Nie pamiętam jaka, sprawdzę w pracy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...