Skocz do zawartości

Zostań gwiazdą Orange Ekstraklasy


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

"Wiara Lecha"

 

"... bardzo się cieszę, że trener Smuda pozwolił mi zadebiutować w Ekstraklasie" - powiedział nam Artur Chałkowski szerzej znany jako kolek23. Młody bramkarz dopiero w tym roku przeszedł do Lecha z rezerw Białostockiej Jagiellonii. - "Szkoda, że przegraliśmy z Zagłębiem. Mieliśmy kilka okazji, jednak ani Reiss, ani Rengifo tym razem nie zdobyli bramek. Wiem, że nie zagrałem najlepiej i na pewno nie jestem usatysfakcjonowany debiutem, jednak mam nadzieję, że mimo to dostanę jeszcze swoją szansę." - Na pytanie o swojego rywala do bluzy z numerem "1" Chałkowski odpowiedział: - "Jakiego rywala? Bardzo się z Emilianem lubimy i jeśli jest pomiędzy nami jakaś rywalizacja to tylko przyjacielska. Przed meczem z Zagłębiem Dolha pogratulował mi szansy na debiut i zapewnił że będzie ściskał za mnie kciuki.". - Tak więc życzymy Chałkowskiemu oraz nam, kibicom Lecha wielu zwycięstw i meczów na "zero z tyłu".

Odnośnik do komentarza

Henry, napastnik Górnika Zabrze

 

Wisła Kraków potwierdziła, że jest jednym z głównych faworytów do triumfu w Ekstraklasie. Krakowianie grali świetnie, nie mieliśmy nic do powiedzenia. Jeśli chodzi o mój występ to lepiej będzie jeśli o nim już zapomnę. Niestety, nie da się nic zrobić z przodu nie dostając dobrych piłek od partnerów. Mój bilans to jeden strzał "na aferę". Swoim kolegom nie mogę jednak zarzucić woli walki- każdy chciał ten mecz wygrać. Moim zdaniem przegraliśmy ten mecz przez złą taktykę. Wprowadzenie obrońcy za napastnika w trzydziestej minucie meczu? Trener Wieczorek chyba nie docenił umiejętności naszych rywali. No chyba, że taktyka "obrony Częstochowy" była zamierzona.

 

 

Sławoj, Ty nie czytasz moich postów, czy je ignorujesz?

 

A może tak jeszcze mógłbyś zapisywać te mecze i wrzucać na jakiś serwer? Przyznam, że oprócz tego opisu fajnie byłoby zobaczyć jak ta nasza gra wyglądała. Jeśli to nie będzie dla Ciebie duży problem, a i reszta przychylnie na to spojrzy to może warto nad tym pomyśleć?

 

Co z Zahorskim? ;] Brzęczek nie załapał się do składu meczowego? ;O Jarka wypożyczony do ŁKS-u, czy taki słaby i go 17-latek wyparł?

 

Oraz sugeruję byś wrzucał opis całej kolejki w 1 post. Bardziej czytelne by to było, nie trzeba byłoby latać pomiędzy postami szukając pozostałych meczów danej kolejki.

 

:)

Odnośnik do komentarza

Legia.net. Wywiad z Deyna10 przeprowadza Adam Cieśliński.

 

-Witam Deyna10. Zaliczyłeś upragniony debiut.

-Tak. Nareszcie. Bardzo dziękuje mojemu trenerowi - Janowi Urbanowi. Trzeba powiedzieć, że chyba zagrałem bardzo dobrze. Raz ośmieszyłem nawet tego frajera - Hajtę. 'Hajto frajerze! Nie będziesz jeździł chrojslerze'

-Przed wami jeszcze wiele spotkań. Na które mecze ostrzysz zęby ?

-Szczególnie na Skisłę i Kolejorza. Oczywiście zdobędziemy komplet punktów w spotkaniach z naszymi rywalami. Natomiast szkoda mi meczów z Zagłębiem Sosnowiec.

-Powiedz. Czy masz zamiar jeszcze raz zawinąć ruletę ? (

- przyp. redakcyjny - film z umiejętnościami Deyny10.)

-Haa. I to nie raz. Gdyby pan dokładniej przyjrzał się pan akcji z 11 minuty spotkania widać tam dokładnie, iż ten ch*j Pazdan podciął mnie. Ja go dorwę.

-Hmm...Tak. Ale jednak nie wykorzystał pan sytuacji sam na sam z bramkarzem.

-E tam. Nie przejmuję się tym. Na prawdę - wszyscy w Legii mnie zapamiętają.

Odnośnik do komentarza

Arsene Wenger (Górnik Zabrze):

 

Po ostatnich wypowiedziach Deyny10 muszę wziąć w obronę moich kolegów z zespołu Tomka Hajtę i Michała Pazdana. Jestem bardzo ciekaw jak mógł ośmieszyć Tomka, jak on nie może grać w MESA. O swoim występie Deyna10 powiedział, że zagrał dobry mecz, jednak był najgorszym zawodnikiem spotkania, czego dowodem może być ocena 5. Mam nadzieję, że ktoś z "góry" ukarze zawodnika Legii za nieprzyzwoite wypowiedzi, bo takie zachowanie nie przystoi profesjonaliście.

Odnośnik do komentarza

Peedro (Wisła Kraków)

 

Cóż mogę powiedzieć... Mogę tylko podziękować trenerowi za to, że nie bał się na mnie postawić w sparingach. Starałem się z całych sił grać jak najlepiej, trener to zauważył i zdecydował się dać mi szansę w lidze. Jak widać, z czego też bardzo się cieszę, współpraca z kolegami z zespołu układa mi się znakomicie, gramy dobrze i wygrywamy. Cieszę się że mam w tych dwóch ligowych zwycięstwach udział i z tego że prasa docenia moją grę. Mam nadzieję że podtrzymam formę w następnych ligowych kolejkach.

Odnośnik do komentarza

Krzysztof Żak (Legia Warszawa)

 

Jestem zadowolony, że zadebiutowałem w drużynie młodej Legii. Szkoda porażki zwłaszcza, że nie zagraliśmy najgorszego meczu, ale coż taka jest piłka, raz się wygrywa, a raz przegrywa. Mimo, że jestem jeszcze młodym piłkarzem to stać mnie na grę z najlepszymi i mam nadzieję, że wkrótce trener Jan Urban zauważy moją ciężką pracę jaką wykonuję na treningach i pozwoli mi zadebiutować w pierwszej drużynie. Czuję, że jestem gotów zawojować Ekstraklasę wraz z nowymi kolegami. Chciałbym też wyrazić zachwyt możliwością pracy z taką osobistością jak trener Urban. Praca z człowekiem, który strzelił hat-tricka Realowi to jest coś niesamowitego i moi koledzy z drużyny powinni brać z niego przykład, aby Legia była najlepsza w kraju i osiągała sukcesy w Europie.

Odnośnik do komentarza

Sprostowanie dla legialive.pl - Deyna10 przeprasza.

 

-Może to nie był Hajto. Aczkolwiek - Arsene - jeżeli coś Ci się nie podoba w mojej grze, zadzwoń do mnie, porozmawiamy i dojdziemy do ugody. Natomiast co do Pazdana - Podciął mnie - to musisz przyznać.

Nie mam zamiaru przyznawać się do błędu - jeżeli oskarżać kogoś o brak profesjonalizmu to właśnie Hajtę. Nie muszę chyba przypominać słynnych przemytów ?

Co do ostatniego meczu - może obserwatorzy PZPN źle ocenili spotkanie ? Ja uważam, że zagrałem nieźle, może nie idealnie, ale jak na debiut w rozgrywkach krajowych, chociażby MESA było całkiem nieźle.

Serdecznie pozdrawiam kibiców Legii!

Odnośnik do komentarza

PS: Drugi mecz z rzędu i tym razem zwycięstwo. Jak się czujesz?

L: Bardzo się cieszę, idziemy do szatni świętować z kolegami. Bełchatów to na pewno mocna drużyna, a zwycięstwo z nią na wyjeździe to prawdziwy sukces, który przybliża nas do mistrzostwa Polski.

PS: Jak ocenisz swój występ?

L: Mógł być na pewno lepszy, ale przy straconej bramce niewiele mogłem zrobić. Mimo wszystko powinienem spisać się lepiej, wiem jak wielka odpowiedzialność na mnie ciąży.

PS: Czy sądzisz, że manager będzie ci nadal dawał szansę?

L: Bez fałszywej skromności muszę powiedzieć, że jestem najlepszym bramkarzem w drużynie, więc sądzę, że nie ma wyboru.

PS: Dziękuję za wywiad.

Odnośnik do komentarza

Henry (Górnik Zabrze):

 

W pełni popieram mojego klubowego kolegę Arsene Wengera. Deyna10 powinien zostać ukarany za swoje wypowiedzi. To nie pierwszy raz, gdy wyraża się o rywalach w takim tonie. Oprócz antyfutbolu na boisku, żałośnie "gra" także w mediach. Nie wiem czemu uważa, iż rozegrał świetne spotkanie, skoro zaprezentował się jeszcze gorzej niż wszyscy gracze naszego zespołu. Z tego, co mówił mi Michał Pazdan, ta "ruletka" Deyny10 to zwykłe poślizgnięcie się na piłce. Naprawdę, współczuję zawodnikom Legii Warszawa takiego pełnego pychy kolegi. Chyba już wiemy dlaczego gra w MESA zamiast w seniorskiej Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza

Henry (Górnik Zabrze):

 

Cieszy mnie, iż władze ligi zareagowały i udzieliły publicznej nagany Deynie10. Takich wypowiedzi nie można puszczać płazem. Mam nadzieję, że gracz ten już nie będzie się tak zachowywał. W przeciwnym wypadku powinna zostać wymierzona kara pieniężna, a środki zebrane w ten sposób winny być przekazane jakiejś fundacji charytatywnej, na przykład Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...