Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie się jednak upewnię cenowo ;) Ale jak zobaczę ofertę przed sobą to będzie łatwiej. Skoro mówicie, że warto dopłacić parędziesiąt złotych więcej to może się skuszę. Dzięki :)

 

Aha, jeszcze jedno - przypomniałem sobie, że E250 stoi w abonamencie za 1 zł, a w Mixie 29 zł. Tak się składa, że wymieniam akurat telefon z drogiego abo, więc może będzie tani. Zaś D600 i D900 w ogóle nie widziałem w tym salonie.

 

Nigdy też nie bawiłem się z dodatkowymi kartami (nie miałem takiego dobrego fona nigdy :]) - czy taką kartę to się gdzieś wprowadza w łatwo dostępne miejsce? :) Na zdjęciach widzę takie miejsce z lewej strony i to chyba o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza

A co powiecie o designie telefonów D600 i E250? Ze zdjęć ładniejszy wydaje się być E250. Przeglądałem teraz oferty i aż takiego skoku cenowego między tymi telefonami już nie ma... Czytałem recenzje D600 i piszący wydają się być bardzo zadowoleni... Kurde, jestem w kropce...

Odnośnik do komentarza

Polecam D600, mam go od kilku miechów i jestem bardzo zadowolony, ma świetny wyświetlacz. Minusem dla niektórych może być brak radia (E250 bodajże ma), ale dla mnie to nie problem, bo nie słucham radia.

D600 jest grubdzy troszke od E250, ale mimo wszystko świetnie leży w dłoni i D ma lepsiejszy aparat

Kartę microSD wkłada się bardzo łatwo, polewej stronie pod klawiszami głośności, na wysokości OK/i jest slot.

I gdyby Ci się znudził telefon to za D600 więcej wyciągniesz.

Poza tym do D600 w pudełku dostajesz pełen wypas włącznie z kablem USB, do telewizora, oprogramowaniem i słuchawkami. Do E250 nie wiem czy tyle dają, ale zazwyczaj do "niższych" Samsungów komplet dają mniej wypasiony. A o wyższości D600 nad E250 nie muszę chyba mówić (D600 był stworzony dla ludzi biznesu, a E250 dla normalnych użytkowników).

Odnośnik do komentarza

W pudełku Samsunga E250 są tylko słuchawki, ładowarka, instrukcja, a kabelków USB - z tego co czytałem - nie ma. Średnią ocen na gsmonline.pl E250 ma odrobinę wyższą, bo jest bardziej przystępny (cena przede wszystkim), ale ja chcę telefon na minimum dwa lata i chyba muszę wziąć coś lepszego. Mam nadzieję, że w salonie dadzą mi je w łapki, bo muszę porównać, ponieważ ze zdjęć bardziej mi się podoba E250 (oceny za design też ma lepsze). Rozmiary też mają znaczenie, wolę mniejsze i chudsze przede wszystkim. Muszę je dotknąć, bo już wszystkie wady i zalety tych dwóch telefonów przeczytałem w sieci :)

 

Tak sprawdziłem teraz ceny tych telefonów w Taryfie Kubali 55 (50 zł to obecny abonament, na który telefon wymieniam, ale to nie jest Kubala) i E250 kosztuje 19 zł, a D600... 699 zł! To już chyba wiem, co wybiorę :)

Odnośnik do komentarza

No, chyba wywołany do tablicy zostałem trochę ;-)

 

Jestem użytkownikiem E250 od miesiąca, i telefon jak najbardziej spełnia moje wymagania. Jest malutki, ma świetny wyświetlacz - duży, ładny! - a do tego dostałem go za 19 zł przy przedłużaniu umowy w Plusie (55 abo). Spojrzałem na D600, ale mnie całkowicie odstraszyła cena - 699 złotych przy abonamencie 55 zł to dla mnie kosmiczna cena. No i E250 jest cieńszy od D600.

 

Sam telefon sprawuje się bardzo dobrze, robi normalne zdjęcia, ma radio, mp3, nie wiem co jeszcze, bowiem ja więcej nie potrzebuje. I muszę potwierdzić opinię o bateryjce - u mnie trzyma średnio 3-4 dni, przy 2 (czasami 3) godzinach rozmów dziennie.

 

Jak będą jakieś pytania, to chętnie odpowiem :-)

Odnośnik do komentarza

Pulek, a masz jeszcze całą ofertę przedłużającą w Plusie? Bo u mnie abonament jest jednak 40 zł i chciałbym się dowiedzieć ile będzie kosztował (chyba nie 199 zł jak przy Taryfie Kubali 40?!). Jestem już przekonany na E250, bo widzę, że do D600 musiałbym za dużo dopłacić, a i w ogóle designem jest daleko w tyle za E250. Co prawda funkcje też się liczą, ale przeczekam kolejne dwa lata... :) Jak będzie kosztował 199 zł to trzeba by troszeczkę Plusa zaszantażować :D

Odnośnik do komentarza
Pulek, a masz jeszcze całą ofertę przedłużającą w Plusie? Bo u mnie abonament jest jednak 40 zł i chciałbym się dowiedzieć ile będzie kosztował (chyba nie 199 zł jak przy Taryfie Kubali 40?!).

 

Chyba nie bardzo zrozumiałem :>

 

Ja wcześniej miałem ofertę 55 abo (już nie pamiętam nazwy tej promocji, co to brałem wtedy), a teraz przedłużyłem umowę na zasadach kubali 55 per miesiąc. E250 dostałem za 19 zł :> Do tego wziąłem sobie darmowy jeden numer :-) I w tej ofercie mam za 55 zł 90 minut/450 sms.

Odnośnik do komentarza
Ktoś ma wrazenia z Nokii 6151? Bo zastanwaim sie nad kupnem?

 

Ja mam ją od stycznia. Jestem nawet zadowolony, bateria trzyma coś około 6 dni(nie używam telefonu intensywnie), wygodnie się rozmawia(wyraźnie słychać), aparat 1,3megapixela może być, wyświetlacz wygodny. Minusami są nie za dobre wykończenie(przy mocniejszym ściśnięciu telefonu obudowa trochę skrzypi) i ma niewygodny przycisk włączania/wyłącznia telefonu - wczoraj mi się wcisnął do środka i nie mogę go używać, muszę zanieść telefon do salonu może naprawią :/

Odnośnik do komentarza
Ktoś ma wrazenia z Nokii 6151? Bo zastanwaim sie nad kupnem?

W sumie potwierdzam, co zostało napisane wyżej. Problemu z wyłącznikiem nie mam, jednak mój egzemplarza ma taką wadę, że po wyłączeniu, resetują się ustawienia wyświetlacza, oraz dźwięki. Problem ten był znany w starszym oprogramowaniu, ja mam jednak już nowe. Niedługo się dowiem, jak to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza

Refleksja na temat Plus GSM...

 

Moj kolega chciał przedłuzyć umowe - w Plusie jest juz od 8 lat chyba -nr 601... - pracuje za granica no i płaci spore rachunki ( ok 1000 pln/m-c - stac go)- wiec zadzwonil aby sie spytac o oferte- zaznaczył ze interesuje go telefon z wyższej połki- i interesujacy rabat ( jakas gratis usluga itp ). Paz zadzwonil za pare dni i grzecznie poinformowal, ze w sumie to poleca taryfe Kubali- i tel. Nokia 6151 bo w sumie to innych nie maja... skonczyło sie na tym że Pan został "lekko" wyśmiany i ma poinformować kiedy na stanie pojawi sie SE K800i..bo tez nie ma i przygotować nowa oferte..czego chyba ma prawo rządać klient indywidualny, na kórym Plus przez 2 lata umowy zarabia ok 24 tys pln....

 

Do czego dąże- polityka Plusa całkowicie ignoruje klientów przedłuzajacych umowe wychodząc z zalozenia ( poniekad niestety slusznego że klient zostanie w Plusie bo ma np. znajomych itp )- nastawiona jest na masowego nowego klienta oferujac dobre taryfy i polityke tel. za 1 pln- oferta Tel. jest chyba najuboższa ze wszystkich sieci- praktycznie na stanie jest mniej niz polowa tel. z oferty- głownie są to tel. budżetowe- nie ma praktycznie zadnego wyboru dla bardziej wymagajacych klientów indywidualnych (seria N Nokii tylko dla biznesu itp )...

 

nie sadze aby na dluzsza mete taka polityka sie opłacila...wobec wzrastajacej konkurencji na rynku klienci poprostu zaczna uciekac od PLUSA do innych sieci ( Orange oferta tel .bije na glowe itp)

Odnośnik do komentarza
Plus ewidentanie olewa klientów indywidualnych. Cóż, nastawili się na ofertę dla firm.

Pożegnałem się z Plusem i nie narzekam. Era na razie jest ok :) .

 

Poprawka.PLUS olewa klientow- ktorzy chca przedluzyc umowe:( - o NOWYCH zabiega i dba bardzo..

Odnośnik do komentarza

A miał ktoś do czynienia z Sagemem my501x? Nigdy nie miałem Sagema, nikt w rodzinie nie miał, więc trochę się boję. To jest telefon, który mógłbym wymienić za 1 zł, w przeciwieństwie do Samsunga E250 za 199 zł (porąbało ich w tym Plusie?!). Zależy mi na Bluetooth, dobrym odtwarzaczu mp3, dobrym aparacie cyfrowym, wymiennej karcie pamięci i oczywiście dobrej komunikacji z innymi ludźmi ;) Cały czas chciałem slidery, ale one są masakrycznie drogie, więc muszę wybrać coś innego. Ewentualnie jaki telefon polecacie z podanymi przeze mnie wymaganiami (oczywiście musi być w Plusie)?

Odnośnik do komentarza
A miał ktoś do czynienia z Sagemem my501x? Nigdy nie miałem Sagema, nikt w rodzinie nie miał, więc trochę się boję. To jest telefon, który mógłbym wymienić za 1 zł, w przeciwieństwie do Samsunga E250 za 199 zł (porąbało ich w tym Plusie?!). Zależy mi na Bluetooth, dobrym odtwarzaczu mp3, dobrym aparacie cyfrowym, wymiennej karcie pamięci i oczywiście dobrej komunikacji z innymi ludźmi ;) Cały czas chciałem slidery, ale one są masakrycznie drogie, więc muszę wybrać coś innego. Ewentualnie jaki telefon polecacie z podanymi przeze mnie wymaganiami (oczywiście musi być w Plusie)?

 

pozwole sobie na mały sarkazm...(patrz posty wyzej) i polecam Nokie 6151:) doplac troche ...Tel jest spoko..

Odnośnik do komentarza
A miał ktoś do czynienia z Sagemem my501x? Nigdy nie miałem Sagema, nikt w rodzinie nie miał, więc trochę się boję. To jest telefon, który mógłbym wymienić za 1 zł, w przeciwieństwie do Samsunga E250 za 199 zł (porąbało ich w tym Plusie?!). Zależy mi na Bluetooth, dobrym odtwarzaczu mp3, dobrym aparacie cyfrowym, wymiennej karcie pamięci i oczywiście dobrej komunikacji z innymi ludźmi ;) Cały czas chciałem slidery, ale one są masakrycznie drogie, więc muszę wybrać coś innego. Ewentualnie jaki telefon polecacie z podanymi przeze mnie wymaganiami (oczywiście musi być w Plusie)?

mój kumpel ma i nienarzeka choć zdjęcia są słabej jakości i filmiki, długo się zapisują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...