Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co Ty Wujek widzisz w tym K800i, jak dla mnie to jest kolejny badziew z kolejnie ?le zrobiony joyem, tego si? poprostu nie da obs?ugiwac.

N73 to ceg?a, :rotfl:. Mariolo wybacz, ale nie mog?em si? powstrzyma?. Ja obecnie mam E50 i jako? mi symbian nie przeszkadza, na pocz?tku by?o dziwnie, ale z czasem odkry?em du?o mo?liwo?ci tego telefonu. Po wgraniu najnowszego softu zadnej zawiechy.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem co Ty Wujek widzisz w tym K800i, jak dla mnie to jest kolejny badziew z kolejnie ?le zrobiony joyem, tego si? poprostu nie da obs?ugiwac.

N73 to ceg?a, :rotfl:. Mariolo wybacz, ale nie mog?em si? powstrzyma?. Ja obecnie mam E50 i jako? mi symbian nie przeszkadza, na pocz?tku by?o dziwnie, ale z czasem odkry?em du?o mo?liwo?ci tego telefonu. Po wgraniu najnowszego softu zadnej zawiechy.

Jednemu corka, drugiemu tesciowa. Ja natomiast nie wiem co Ty widzisz w Nokiach, obojetnie ktorych. Ja np. w Nokiach nie widze niczego i to doslownie, bo przed kazdym niemal uzyciem, niewazne jakiego modelu, musze czyscic ekran z paprochow, kurzu, piasku i cholera wie jeszcze czego. Duza, mala, tania, droga, ladna, brzydka - jeszcze nie spotkalem Nokii, ktora by wytrzymala dluzej niz tydzien bez calkowitego zasyfienia 'ekranu'. I na pewno jezeli bym mial do wyboru k800i i jego odpowiednika cenowego z Finlandii, to bym wzial ten badziew ze zle zrobionym joyem. Dodam, ze niedlugo mojemu k700i stukna dwa lata i wciaz nie wiem, co oznaczaja problemu z joystickiem w tym - wycofanym przeciez z produkcji - modelu.

Odnośnik do komentarza
Nokie s? dla przereklamowane i za drogie.

Zdecydowanie si? zgadzam z Tob?. Teraz u?ywam jednak N6030 i musz? powiedzie?, ?e jestem bardzo zadowolony. Mo?e nie ma bajerów jednak bateria trzyma mi po 5-7 dni i chyba to jest najwa?niejsze. Telefon s?u?y do dzwonienia i smsów. MP3 jest od muzyki, aparat jest od zdj??. Dlatego lepiej mie? s?abszy telefon (czytaj: BEZ BAJERÓW), a lepszy aparat cyfrowy. No ale to zale?y wszystko od u?ytkowników telefonu :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam inne podej?cie. Telefon powinien mi s?u?y? do wszystkiego czego chc?. Nie sta? mnie na taki aparat cyfrowy jaki bym chcia?. Aparat w telefonie to substytut prawdziwego aparatu. Poza tym cz?sto "chwytam chwil?" i to zapewnia mi multimedialny telefon komórkowy. W tej chwili telefony komórkowe to ju? nie tylko telefony. To ma?e kombajny i o to chodzi. Tak, chc? mie? wszystko w jednym, chc? mie? wszystko w jednej kieszeni.

Odnośnik do komentarza

Owszem s? to kombajny, które posiadaj? w sobie wszystko i czasem jeszcze wi?cej... Ale bateria w takich telefonach zazwyczaj pada bardzo szybko i co chwila musisz ?adowa?... Powiedzmy, ?e jedziesz sobie gdzie i s?uchasz muzyki, a tu nagle... CIACH i po baterii. A do punktu docelowego jeszcze 500 km... I co? ?adowarki nie ma, nie masz jak na?adowa?. W MP3 to sobie przynajmniej we?miesz zapasowe akumulatorki. Wiadomo, ?e kiedy ma si? wi?cej sprz?tu to zajmuje wi?cej miejsca, co niestety jest minusem... Ale wszystko si? zmienia, wszystko jest coraz mniejsze i wi?cej si? mie?ci po kieszeniach :)

Odnośnik do komentarza
Baterie do komórek takze wytrzymuj? coraz d?u?ej.

Niewiele d?u?ej. Porównuj?c rozwój telefonów do "rozwoju baterii"...no nawet nie ma co porównywa? ;)

Nie ma takiej mo?liwo?ci, aby korzystaj?c z kolorowego wy?wietlacza i wszystkich "bajerów" dost?pnych w telefonach multimedialnych, by bateria przetrzyma?a 3-4 dni.

Ostatnio u?ywa?em smartphone SE P990i i z po?ówki baterii wieczorem zosta?o ZERO rano, a przez ten czas nikt nie korzysta?, telefon jest w pe?ni sprawny :]

 

Co do Nokia vs. SE, to Finowie zdecydowanie czuj? na plecach oddech tych z SE :>

Odnośnik do komentarza
Musz? zainwestowa? w s?uchawk? Bluetooth do Noki 6021. Polecacie jakies modele? Czy dobrym zakupem b?dzie jak? zwyk?a za 70-80 z? z Allegro czy lepiej kuppic co? markowego?

Tutaj proponuj? zaopatrzy? si? w co? markowego. Tylko jak du?e pieni?dze chcesz na to przeznaczy??

 

Oko?o 150 z?.

 

Jeszcze jedno pytanie. Korzysta kto? z us?ug Play? Jak wygl?da sprawa z zasi?giem w tej sieci?

Odnośnik do komentarza
Musz? zainwestowa? w s?uchawk? Bluetooth do Noki 6021. Polecacie jakies modele? Czy dobrym zakupem b?dzie jak? zwyk?a za 70-80 z? z Allegro czy lepiej kuppic co? markowego?

Tutaj proponuj? zaopatrzy? si? w co? markowego. Tylko jak du?e pieni?dze chcesz na to przeznaczy??

Oko?o 150 z?.

Nokia 6021 ma bodaj bluetooth 1.2, wi?c mo?e co? z tego?

np:

http://www.allegro.pl/item197071258_blueto...wawa_tm%5D.html

albo

http://www.allegro.pl/item199612670_blueto...w_wa_tm%5D.html

albo

http://www.allegro.pl/item197073985_blueto...wawa_tm%5D.html

 

Solidne z pó? roczn? gwarancj? w ka?dym serwisie nokii no i masz pewno??, ?e nie b?dzie problemów z dzia?aniem.

 

Jeszcze jedno pytanie. Korzysta kto? z us?ug Play? Jak wygl?da sprawa z zasi?giem w tej sieci?

Osobi?cie zastanawiam si? nad przej?ciem do Playa. Jak wiadomo Play bazuje na infrastrukturze Polkomtela.

S?ysza?em g?osy, ?e s? k?opoty z zasi?giem, ale rozmawia?em z kilkoma osobami, które korzystaj? z Playa i problemów ?adnych nie maj?. Do tego wczoraj w pracy rozmawia?em z jednym takim biznesmenem ;) i równie? zaprzeczy? jakimkolwiek problemom z zasi?giem. Tyle, ?e on porusza? si? g?ównie po Warszawie, a nie wiem jak to jest na wi?kszych czy mniejszych wsiach ;)

 

 

Mam pytanie co do EraGG, czy ona dzia?a tylko na telefonach tam podanych, czy dzia?a te? na innych z Jav??

Z tego co si? orientuj? na telefonach podanych przez Er? sprawdzone jest dzia?anie GG, ale aplikacja ta powinna dzia?a? na wszystkich telefonach posiadaj?cych JAVE.

Odnośnik do komentarza

Jaki telefon z WiFi (WLAN) poleciliby?cie mi? Wiem, ?e Nokia 6136 obs?uguje WiFi - kto? wie co? o tym modelu? Nokia E60, E61, N80, N91, N92, N93 i N95 te? posiadaj? WiFi, ale to - jak si? domy?lam - smartfony, czyli klocki.

 

Inni producenci te? wchodz? w gr?, np. Samsung SGH-P200. Zna kto? inne modele? A mo?e warto zainteresowa? si? tym: http://allegro.pl/item198523708__telefon_g...y_za_darmo.html

 

Interesuj? mnie aparaty obs?uguj?ce SIP, wi?c wi?kszo?? spypephone'ów odpada.

Odnośnik do komentarza

Wybra?bym E60 je?li nie zale?y Ci na aparacie. ?wietny biznesowy telefon, na plus na pewno wy?wietlacz, mocna bateria (a wiadomo jak szybko WiFi j? po?era...), ogólnie rzecz bior?c wygl?d. Bardzo dobry telefon do korzystania z netu.

Reszta nokii, które wymieni?e? to rzeczywi?cie delikatnie mówi?c "klocuszki".

 

Samsung SGH-P200. Hmm. Waha?bym si?. Nie wiem jak jest w tym modelu z bateri?, ale jesli tak jak w wi?kszo?ci Samsungów to odradzam. No chyba, ?e obie nie sprawia to problemów. Posiada rewolucyjn? technologi? U, a niewiele takich telefonów jest.

Odnośnik do komentarza
Musz? zainwestowa? w s?uchawk? Bluetooth do Noki 6021. Polecacie jakies modele? Czy dobrym zakupem b?dzie jak? zwyk?a za 70-80 z? z Allegro czy lepiej kuppic co? markowego?

Tutaj proponuj? zaopatrzy? si? w co? markowego. Tylko jak du?e pieni?dze chcesz na to przeznaczy??

Oko?o 150 z?.

Nokia 6021 ma bodaj bluetooth 1.2, wi?c mo?e co? z tego?

np:

http://www.allegro.pl/item197071258_blueto...wawa_tm%5D.html

albo

http://www.allegro.pl/item199612670_blueto...w_wa_tm%5D.html

albo

http://www.allegro.pl/item197073985_blueto...wawa_tm%5D.html

 

Solidne z pó? roczn? gwarancj? w ka?dym serwisie nokii no i masz pewno??, ?e nie b?dzie problemów z dzia?aniem.

 

Jeszcze jedno pytanie. Korzysta kto? z us?ug Play? Jak wygl?da sprawa z zasi?giem w tej sieci?

Osobi?cie zastanawiam si? nad przej?ciem do Playa. Jak wiadomo Play bazuje na infrastrukturze Polkomtela.

S?ysza?em g?osy, ?e s? k?opoty z zasi?giem, ale rozmawia?em z kilkoma osobami, które korzystaj? z Playa i problemów ?adnych nie maj?. Do tego wczoraj w pracy rozmawia?em z jednym takim biznesmenem ;) i równie? zaprzeczy? jakimkolwiek problemom z zasi?giem. Tyle, ?e on porusza? si? g?ównie po Warszawie, a nie wiem jak to jest na wi?kszych czy mniejszych wsiach ;)

 

 

Mam pytanie co do EraGG, czy ona dzia?a tylko na telefonach tam podanych, czy dzia?a te? na innych z Jav??

Z tego co si? orientuj? na telefonach podanych przez Er? sprawdzone jest dzia?anie GG, ale aplikacja ta powinna dzia?a? na wszystkich telefonach posiadaj?cych JAVE.

 

Wygl?daj? ca?kiem nie?le, gwarancja jest, cena ca?kiem ciekawa. Dzi?ki kkamilo :*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...