Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze półka wyżej od Motki

https://www.x-kom.pl/p/437480-smartfon-telefon-xiaomi-mi-a2-lite-3-32gb-gold.html

to kupowałem mojej Mamie i tez bardzo sobie chwali. Super bateria.

 

A sama Motka bardzo ok. Nie jest ceglasta, ma aktualizacje do najnowszego Andka, fajny wyświetlacz no i szybkie lądowanie. Dla dziecka z podstawówki moim zdaniem w punkt. Pójdzie do liceum to jej kupisz coś nowego ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ja Motorolki raczej nie polecam. Mam Motorola One od jakiś 10 miesięcy i, pomimo dobrych parametrów, to bardzo przeciętny telefon. Obudowa od apart po roku nadaje się do przeszlifowania, telefon momentami zamula (pomimo tego, że nie mam jakiejś tony aplikacji zainstalowanej), czytnik linii papilarnych się wiesza i ogólnie jestem bardzo daleki od wszelkich zachwytów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2019 o 14:16, T-m napisał:

No ja Motorolki raczej nie polecam. Mam Motorola One od jakiś 10 miesięcy i, pomimo dobrych parametrów, to bardzo przeciętny telefon. Obudowa od apart po roku nadaje się do przeszlifowania, telefon momentami zamula (pomimo tego, że nie mam jakiejś tony aplikacji zainstalowanej), czytnik linii papilarnych się wiesza i ogólnie jestem bardzo daleki od wszelkich zachwytów.

ja mam moto g6 power tam system działa płynnie bez zarzutu, ale duże problemów z jakością rozmów

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jaki telefon za 2-2,2k maks kupic? Teraz mam iPhone’a 6S i myslalem o wymianie albo na 8 albo XR, ale ten pierwszy ma chyba chujowa baterie i w sumie wolalbym cos wiekszego, a ten drugi... no nie trafia do mnie dizajn tych nowych ajfonow. No i oba nie maja minijacka.

 

Samsung S10e, Xiaomi Mi9 czy moze Oneplus 7? A moze polecacie inna sluchawke?

Odnośnik do komentarza

@Hajd bardzo dobre wybory imo. Jeżeli potrzebujesz genialnego aparatu (ale mniej "mocy" w telefonie) to rzuć okiem na Huawei P30 Pro. Jakby na black friday znalazł się Galaxy S10 w budżecie, to imo nie ma się co zastanawiać i brać od razu ;) Z Twoich propozycji najbliżej byłoby mi do One Plus, ale to już bardzo indywidualna sprawa, bo to są porównywalne urządzenia. Jedno ma lepszy aparat, drugie ciut lepszy soft, trzecie jest ciut tańsze, porównaj sobie na jakiejś gsmarena, czy zobacz co Youtube podopowie :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

8 ma całkiem spoko baterie, mamy tego sporo po testach sprzed wdrożenia apple watch i daje radę, Xr raczej bym omijał... (ekran)

 

S10 spoko, s10e nie miałem w rękach, na papierze proporcjonalnie do ceny, bateria ponoć może być kulawa

 

Xioami dobre zbiera recenzje, jak zależy Ci na zdjęciach, w szczególności w nocy to Hua P30 Pro. 

 

oneplus nie znam. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Ja mam njumobile, średnio płacę miesięcznie 65 złotych (raz mniej raz więcej), umowę można wypowiedzieć w każdym momencie. Mam dwa numery tel. + trzeci do internetu,  który mam w modemie USB.  Dzięki usłudze im dłużej mam już 93 GB pakietu na miesiąc.

 

 

Odnośnik do komentarza

Podobnie mam njumobile, płacę 30zł za nielimitowane SMSY i połączenia (poza stacjonarnymi, ale błagam). Net zaczął się od 4GB i powiększał co parę miesięcy. Pojęcia nie mam ile już mam, ale cały czas dodają i około 40GB już mam na pewno. Anywho korzystam intensywnie i nigdy mi nie zabrakło. Za 9zł mogę dodać drugi numer na dokładnie tych samych warunkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...