Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kolek23 napisał:

@T-mOstatnio wybierałem telefon dla mamy i kupiłem Xiaomi Mi A2 Lite, który ma praktycznie identyczne parametry jak Motorola, tylko sporo lepszy ekran i większą baterię. Zapłaciłem za niego 760 PLN i przyznam, że zostałem mocno zaskoczony, telefon jest znakomity :)

 

Także jak chcesz spojrzeć na coś innego - brałbym Xiaomi, jak chcesz koniecznie coś z tej swojej trójki - Motorola :) 

Ten Xiaomi poleciłbyś dla heavy usera, który by się przesiadał po Samsung Galaxy s7 Edge?

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Reaper said:

Ten Xiaomi poleciłbyś dla heavy usera, który by się przesiadał po Samsung Galaxy s7 Edge?

 

Żadnego z powyższych bym nie polecił. Radziłbym kupić kolejnego flagowca. Głównie dlatego, że nie miałem okazji korzystać z Xiaomi dłużej.

 

Jeżeli taki heavy user uzna nagle, że nie chce mu się wydawać kolejny 2-4k PLN na smartfona, to po obcowaniu ze średniakami HTC, Samsunga, czy telefonami Motoroli (nie jestem jakimś recenzentem tych sprzętów, miałem w rękach nowe i kilkumiesięczne modele moich współpracowników, oraz nasze służbówki) nieśmiało stwierdzam, że Xiaomi może być najlepszą, tanią alternatywą dla takiego człowieka. 

 

Telefon mamy śmiga genialnie, roczny telefon mojej dziewczyny też działa dobrze i mnie nie denerwuje przy kilkuminutowym użytkowaniu (gdzie np. jej stary Galaxy S3, albo HTC M7 mojej koleżanki miałem ochotę walnąć w ścianę po 20 sekundach :) ), ale nie jestem wstanie stwierdzić jak będzie się zachowywał w rękach heavy usera po kilku miesiącach użytkowania :) Pierwsze chwile z tymi telefonami są bardzo przyjemne, a stan Mi Max 2 mojej dziewczyny daje powodu do optymizmu na przyszłość, ale osobiście poszedłem rok temu w S8+ i będę dalej celował w flagowce :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem tez nie ma sensu przesiadac sie z flagowca na coś taniego. S7 Edge to wciąż jest bardzo spoko telefon. Gdybym chciał go zmieniać, to bralbym S8, który jest już w bardzo dobrych cenach. Sam mam S8 od 1,5 roku (wcześniej miałem S5) i bardzo go sobie chwalę.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja na przykład nie jestem heavy unserem. Nie gram w nic ponad Sudoku, używam FB, Whatsappa, Messengera, aplikacji bankowej, chroma, od dzwona Instagrama, Telegrama i swarma. Nie słucham muzyki, praktycznie nie oglądam niczego (NBA tylko jak byłem w szpitalu), YouTube może raz na pół roku i zastanawiam się po prostu po mi coś lepszego od tej Nokii.

 

Misiek, też myślę o tej Motorolce, bo parametry ma najciekawsze tylko ja z tego i tak w zasadzie nie skorzystam. Różnica w ratach to jakieś 25 zeta na miesiąc tylko szukam uzasadnienia :)

 

Kołek, miałem w piątek Xiaomi (6?) przed kilkanaście minut w ręku i odrzuca mnie od tego telefonu. Nie umiem tego określić, ale jakbym trzymał zabawkę w dłoni, a nie telefon ?

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, T-m napisał:

Tylko, że ja na przykład nie jestem heavy unserem. Nie gram w nic ponad Sudoku, używam FB, Whatsappa, Messengera, aplikacji bankowej, chroma, od dzwona Instagrama, Telegrama i swarma. Nie słucham muzyki, praktycznie nie oglądam niczego (NBA tylko jak byłem w szpitalu), YouTube może raz na pół roku i zastanawiam się po prostu po mi coś lepszego od tej Nokii.

 

Misiek, też myślę o tej Motorolce, bo parametry ma najciekawsze tylko ja z tego i tak w zasadzie nie skorzystam. Różnica w ratach to jakieś 25 zeta na miesiąc tylko szukam uzasadnienia :)

 

Kołek, miałem w piątek Xiaomi (6?) przed kilkanaście minut w ręku i odrzuca mnie od tego telefonu. Nie umiem tego określić, ale jakbym trzymał zabawkę w dłoni, a nie telefon ?

brałbym s7, w promo można wychaczyć za nieco ponad 1000 lub s8 widzialem juz po 1500. warto

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Scorpio napisał:

Moim zdaniem tez nie ma sensu przesiadac sie z flagowca na coś taniego. S7 Edge to wciąż jest bardzo spoko telefon. Gdybym chciał go zmieniać, to bralbym S8, który jest już w bardzo dobrych cenach. Sam mam S8 od 1,5 roku (wcześniej miałem S5) i bardzo go sobie chwalę.

Moje s7 jest nadal spoko, poza tym, ze mam rozowa kreche na caly ekran :D no i musi wtyczka ladowania byc pod lekkim katem, ale z tym da sie zyc. Niestety wymiana ekranu kosztuje tyle samo co nowy telefon, wiec pewnie bede szukal czegos nowego.

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie wybrałem jednak Motorolę One. Nie bebechy wygrały (bo PPI jest w chuj słabsze niż w Honorze czy nawet Nokii), ale fakt, że nie ma tam żadnej zjebanej nakładki na system. 

 

P.S. Nie polecam aktualnie rat 0 procent na alledrogo, bo nie są robione przez Allior+PayU tylko przez BGZ Parabank, który nie tyle udostępnia Ci raty, tylko wpierdala Cię w limit odnawialny na 12 miesięcy, który musisz wypowiedzieć po skończeniu spłacania :x 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Zaczynam rozglądać się za telefonem komórkowym w cenie do 1600 pln, najbardziej podoba mi się xiaomi pocophone f1 https://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/pocophonef1/Xiaomi-Pocophone-F1.html

Ale nie ma nfc a chciałbym zacząć jej używać. Znacie inne telefony o podobnej specyfikacji?

Używany głównie do tapatalka, discorda, Youtube i robienia zdjęć.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Brachu napisał:

Zaczynam rozglądać się za telefonem komórkowym w cenie do 1600 pln, najbardziej podoba mi się xiaomi pocophone f1 https://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/pocophonef1/Xiaomi-Pocophone-F1.html

Ale nie ma nfc a chciałbym zacząć jej używać. Znacie inne telefony o podobnej specyfikacji?

Używany głównie do tapatalka, discorda, Youtube i robienia zdjęć.

Osobiście używam mi6, jestem bardzo zadowolony. Nie jestem pewien jak z cenami, rok temu dorwałem za 1650. Aparat ma satysfakcjonujacy, troche zdjec w Japonii porobiłem, z których jestem zadowolony ;) no i przyznam, że bateria całkiem nieźle daje radę. Ale parametry ma ogólnie słabsze od poco

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, z0nk napisał:

Osobiście używam mi6, jestem bardzo zadowolony. Nie jestem pewien jak z cenami, rok temu dorwałem za 1650. Aparat ma satysfakcjonujacy, troche zdjec w Japonii porobiłem, z których jestem zadowolony ;) no i przyznam, że bateria całkiem nieźle daje radę. Ale parametry ma ogólnie słabsze od poco

mi 6 nie ma w ofercie, jest mi 8 ale nie wiem czy warto (wersja mi odpowiadająca kosztuje ponad 2 tysiące). Myślałem jeszcze o Moto G6

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...